Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

про поротерм?

svdx

Рекомендовані повідомлення

пропонують дешевий пінобетон,а всі кажуть краще газобетон,або керамічні блоки?Що порадите?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пропонують дешевий пінобетон,а всі кажуть краще газобетон,або керамічні блоки?Що порадите?

 

Пінобетон а тим більше дешевий це :bad:

 

Попросіть сертифікат якості, ТУ, протокол офіційних випробувань і тоді побачите реакцію продавця.

 

Я для себе вибрав газобетон YTONG.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветовали бы керамические блоки, всетаки преродный экологически чистый материал и утеплять ненужно, Львов близко к границе цена очень привлекательная получиться.

 

80673203718

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветовали бы керамические блоки, всетаки преродный экологически чистый материал и утеплять ненужно, Львов близко к границе цена очень привлекательная получиться.

 

80673203718

 

Уважаемый Блицбуд, хоть я и покупаю у вас материалы, но, пожалуйста, обратите внимание на орфографию в сообщениях:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветовали бы керамические блоки, всетаки преродный экологически чистый материал и утеплять ненужно, Львов близко к границе цена очень привлекательная получиться.

 

80673203718

 

Прошу прощения: все-таки природный

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую,зупинився на Ютонг-економія може сягнути до 30 відсотків у порівнянні з цеглою(але це приблизний підрахунок)!але б ще майстрів досвідчених найти...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую,зупинився на Ютонг-економія може сягнути до 30 відсотків у порівнянні з цеглою(але це приблизний підрахунок)!але б ще майстрів досвідчених найти...

 

Можу дати контакт мого прораба, з газобетоном працює не перший рік. І взагалі все робить так як я вимагаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
  • 5 місяців потому...
а ещё непонятней сколько оно простоит лет(обещают много),пойди потом найди продавца,хотя ничто не вечно,но дом не унитаз,раз в 5 лет не менять :) хотя хочется так :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

вибирайте або газоблоки або керамоблоки (але тут теж уважно серед тих блоків різні фірми вже дуже різну якість роблять)

 

приклад

 

протерм - дуже дорогий (привязка до євро)

 

кератерт - норм ціна якість була у 2011 р

 

СБК Керамкомфорт - у Львові взагалі жахливої якості і теплові властивості теж дуже погані

 

 

 

Приклад із прорахованими ВСІМА затратами, які були на будівництво тут dim.promotion-soft.com/build/cina/

 

Будувалось із кератерму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...