Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте кофемашину...

prudenko1

Рекомендовані повідомлення

Поехал покупать Делонжи...

В магазине отговорили, чуть ли не час убил с коллегой по вкусу. ))

Теперь снова думаю за филлипок :cry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем проблема?

Вкус?

Так это ж от качества кофе зависит...

Я delonghi брал лет 5 назад, доволен.

Eletta cappuchino top..

За это время цена, по крайней мере, моей, просела , практически , вполовину.

На момент покупки я по скидке купила по такой же цене , как сейчас без скидки.

Официал, с 5-ти летней гарантией.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Підкажіть яка різниця в конструкції окрім екрану/програм між 2-3-4-5 серіями?

Може хтось запропонує приємну покупку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цю тему читали? Залюбки потеревеняла з вами, але, коли купувала собі кавамашіну, в усіх знайомих були saeco, в когось навіть дві. Послухала, попила каву, подивилась на різні моделі і купила собі...Делонгі. За всі роки не було приводу для розчарувань.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, allanek сказал:

Делонгі. За всі роки не було приводу для розчарувань.

не, в мене були вже на двох квартирах і офісі і крупс і делонгі і гаджа і чиста саеко 2шт і саеко-філіпс. Я свій вибір зробив давно ) все ламається але питання в кількості запчастин, їх вартості та швидкості ремонту. В мене моя поточна саеко десь 10 років, пережила вже ремонт декілька разів моїми руками, зараз в неї звихнулася прошивка і ремонт вже не має сенсу, вона своє відпрацювала достойно.


тобто зараз питання саме в серіях та можливості купити за приємною ціною якщо то можливо. Делонгі норм кавоварки, але мені свою довелося свого часу здати на запчастини бо вартість ремонту була завелика

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підкажіть хто в курсі чи є різниця принципова в саеко-філіпс 2-3-4-5 серій окрім екрана/программ? І ніхто на форумі не продає їх?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя стара Saeco Odea теж помилку показує поки лотком не порухаєш. На ньому щось мабуть в цьому місці трапилось...

 

зображення_viber_2023-02-21_17-09-30-050.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

Saeco Odea

одея з кнопочками в цьому плані попростіше, в мене одеа-рінг-тач "сенсорна", в них болячка шо в мікроконтролера через якийсь час зриває башню (наче пишуть що від пропадання напруги) і перестає реагувати на сенсор, сам контролер залитий компаундом і міняється разом з екранчіком, я вже один раз плату за 600грн з донора міняв десь років 5 тому, зараз розумію шо плата буде приблизно 10 років віком і ймовірність шо вона після заміни пропрацює дуже недовго - завелика, плюс вже хочеться шось поновіше ) 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, standov сказав:

не, в мене були вже на двох квартирах і офісі і крупс і делонгі і гаджа і чиста саеко 2шт і саеко-філіпс. Я свій вибір зробив давно )

В мене і не було наміру агітувати вас за Делонгі))) Але поки ми тут розмовляємо може ще хтось і зацікавиться темою.

19 хвилин тому, standov сказав:

В мене моя поточна саеко десь 10 років, пережила вже ремонт декілька разів моїми руками, зараз в неї звихнулася прошивка і ремонт вже не має сенсу, вона своє відпрацювала достойно.

Не знаю, що буде в наступні 5 років, але за 5 років, що маю з моменту купівлі своєї Делонгі, ніякого клопоту не мала, зовсім.

Вам вдалого вибору і покупки)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

5 років, але за 5 років, що маю з моменту купівлі своєї Делонгі

ну я теж особливо клопоту не мав, одного разу відломали трубку пару при перевезенні - приїхав майстер за недорого замінив, потім десь після 5 років довелося замінити табло але то болячка конкретної моделі, але процесс заміни був щвидким та досить дешевим. потім десь перед новим роком довелося поміняти пластиковий клапан на баке з водою, став підкапувати (теж купився без проблем за 120грн та помінявся самостійно по роліку з ютюба) - тобто на кавоварку 10+років модель я купив запчастину без ніяких проблем, в Києві, за 3 бакси. Мій особистий досвід з делонгі був трошки інакшим - перша поломка і довелося продавати на запчастини на олкс. бо позиція заказна за якісь дивні гроші. Але звичайно 1-2-3 то не статистика, в вас все може бути навпаки

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене і є навпаки. Вже казала, що своїм вибором задоволена, бо клопоту ні за 3 бакси, ні за якісь інші дивні гроші не мала. Сподіваюсь, що і не буду. Мені знайомі теж наполегливо казали, щоб купувала Саєко і кривили губи, коли питала про Делонгі.

Почитала про ваш досвід  з Саєко, ще раз переконалась, що зробила правильний вибір, купив Делонгі.

 І ще раз бажаю вам вдалої покупки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.08.2020 в 09:22, =YaSto= сказав:

Касаемо вкуса кофе - нуууу, вы купите зерно не за 300 грн килограмм а к примеру за 500-700

От фига, я брал всякие Costa Rica Tarrazu и Lavazza Oro Mountain (типа 100% горная арабика) - выходила какая-то кислая некрепкая хрень, а вот самая дешевая робуста (типа Intenso Forte или Lavazza Gusto Forte) оказалась в точку. А жене наоборот, так и мелем отдельно, готовим лунго в простой рожковой Delonghi EC 685, я один раз утром пью крепкий, а она может и 5 раз ото некрепкое пить ещё и воды больше добавить и сгущенки, чтобы кислинку скрыть... Так што, не всем нужно дорогое кофе и аппарат :)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, normal сказал:

не всем нужно дорогое кофе и аппарат

Тут скорее вопрос вкуса а не цены.

Ну как с пивом))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.02.2023 в 17:11, standov сказал:

підкажіть хто в курсі чи є різниця принципова в саеко-філіпс 2-3-4-5 серій окрім екрана/программ? І ніхто на форумі не продає їх?

для історії з того шо *схоже* зрозумів за ютюб роліками

1. різниця в софті і схоже в якості пластику (але про пластик то не точно)
2. різниця в софті досить суттєва для тих хто робить усіляке лате і тп, бо 4-5 серія дозволяє дозувати молоко/піну а 2-3 вливає дефолтно і кажуть шо забагато
3. 4-5 серія вміє робити окремо піну
4. 4-5 серія вміє виставляти температуру води, 1-2-3 дефолтна "середня"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

для історії з того шо *схоже* зрозумів за ютюб роліками

1. різниця в софті і схоже в якості пластику (але про пластик то не точно)
2. різниця в софті досить суттєва для тих хто робить усіляке лате і тп, бо 4-5 серія дозволяє дозувати молоко/піну а 2-3 вливає дефолтно і кажуть шо забагато
3. 4-5 серія вміє робити окремо піну
4. 4-5 серія вміє виставляти температуру води, 1-2-3 дефолтна "середня"

Вы не забывайте что слишком много функций заключенных в одном объеме, что и в агрегате с меньшим количеством наворотов, на выходе получается либо малая надежность, либо все функции будут полупокерные.

Хотите навороченное - смотрите на более габаритные. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, DimaF сказал:

ы не забывайте что слишком много функций заключенных в одном объеме, что и в агрегате с меньшим количеством наворотов, на выходе получается либо малая надежность, либо все функции будут полупокерные.

в даному випадку залізо всіх серій схоже шо однакове, функціїї чисто програмним керуванням, в молодших серіях просто зашиті дефолтні значення про прошивці.

3 минуты назад, DimaF сказал:

Хотите навороченное - смотрите на более габаритные. 

так ці саєкі і так схоже шо найбільші з побутових домашніх. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.02.2023 в 09:12, normal сказав:

типа 100% горная арабика

До речі цей раз жінка взяла Lavazza Tierra Selection (100% arabica, але не гірна) їй сподобалось і вийшло дешевше, зрівняли зерна (арабіка продовгувата як рис, а робуста кругла як горох) і шо ви думаєте... В неї повно робусти, а в мої Lavazza Gusto Forte (100% robusta) повно арабіки :), яле я тільки кислинку чую і фуу як зіпсоване... дійсно ця кислинка комусь подобається?

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все зависит еще от обжарки ,чем светлее тем кислее. мне нравится Magnum Jamaica Blue Mountain (покупал в сша ) , а жене нет, так как она кислит.

в светлой обжарке больше кофеина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Made in USSR сказав:

чем светлее тем кислее

Это касается только арабики, а в робусте кислинки не бывает и обжарка на это не влияет. Это как я понял из статей и своей практики, но поскольку в робусте нашел примесь арабики, то это не точно, хз получится ли найти чисто робусту для сравнения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже больше года пьем такой, как по мне (и не только) 100% попадание по вкусу.

spacer.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне все что дешевле чем 30-40 евро за кило вообще не нравится( это я очень мягко выразился ).

К сожалению ,то что мне очень нравится стоит еще в разы дороже. 

 МИНИМАЛЬНО это Кофе в зернах illy Classico Espresso или подобное и то это такое.....

Змінено користувачем Made in USSR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...