Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Китайский нагревательный кабель из углеродного волокна

roma1

Рекомендовані повідомлення

Не знайшов такої теми, підкажіть поважні профі, якщо купити такий кабель і змонтувати панелі по типу керамічних радіаторів 60х60 см. та втулю туди по 8-10 метрів кабелю 33 ома і вийду на тягу з розетки 120-150 ват і приблизну температуру панелі 50 градусів, поставлю такі панелі по кімнатам житловим. Я газом котел зимою накручую у середньому 300-320 кубів при температурі носія 45 градусів а це у середньому 2500 грн. Ці панелькі додатково до котла який вмикається термостатом кімнатним, по логіці речей заставлять його вмикатись куди рідше і економити газ. То чи електрикою така допомога котлу вигідна буде фінансово. Нехай буде 8 панелей кожна по 150 ват. Це 15 кіловат доба, 30 діб 450 кіловат Х 1.68 = 750 грн./міс. А от на скільки газу я зекномлю не можу зрозуміти. Чайник я у цих параметрах. Будинок біля100 квадратів, середньо утеплений.

1716918087_.JPG.fa9f7d8d5c966e68b3029dd468439a86.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

450 кВт-год це близько 55 кубів газу. Тобто економія газу складе 357 грн. Вам вирішувати чи є сенс економити витрати саме газу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комментарий по поводу панелей - а зачем так заморачиваться и не купить готовые изделия? Тот же конвектор, например.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нехай буде 8 панелей кожна по 150 ват. Це 15 кіловат доба

Если зима как последняя, то 8 панелей если дадут 1 кВт в сутки то это уже будет счастье. Вот и считайте экономику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам потрібно 2300 квт*годин на місяць, а з якого джерела вони будуть, то таке. Утплюйте стіни, потолок і підлогу.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пора***те вартість кВтг тепла від газу і від електрики у ваших умовах і порівняйте між собою.

Матимете відповідь.

 

Бо кВтг тепла від газу або електрики однакові, щоб там не базікали продавці нанотехнологій.

І цих кВтг вам буде треба однаково що від газу, що від електрики.

Що від конвекторів, що від кабелю.

 

ІМХО без нічного або (та) тарифу на електроопалення або (та) теплових насосів вигідно не буде.

Хіба що котел у вас ну дуже антикварний.

Змінено користувачем Слободарий
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...