Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте як організувати пом'якшувач води в квартирі

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

IMG-20200828-122419.jpg IMG-20200828-122438.jpg

 

 

Через пару тижнів новенькі крани в такому стані. Після чистки СілітБенг результат такий самий.

 

На вході в квартиру поставив фільтр тонкої очистки. Тому, замість нього можу поставити щось інше

 

IMG-20200829-101403.jpg

 

 

Які у мене варіанти покращити ситуацію? Порадьте, будь ласка, якийсь фільтр, щоб так не нищились крани

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего, только "кабинет".

ecosoft.ua/filtr-umyagcheniya-vody-kompaktnogo-tipa-ecosoft-fu-1018-cab-ce/?gclid=Cj0KCQjw-af6BRC5ARIsAALPIlXui2cyClBDzPrnRIVfpgqVh3xIni7LrjuO5H0EwYL-gx-u2xuBCdAaAp9ZEALw_wcB

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось як виглядає новий чайник після місяця заливання в нього цієї води, яка фільтрувалась фільтром Бріта Макстра.

IMG-20200830-095131.jpg

 

 

В гуглі є багато фільтрів для пом'якшення води за 1500-2700-4000.

Вони погані?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось як виглядає новий чайник після місяця заливання в нього цієї води, яка фільтрувалась фільтром Бріта Макстра.

А так виглядає трирічний старий чайник після фільтру зворотнього осмосу.

1.thumb.jpg.1bbc3a96218692acccbc37efca1ff091.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяці потому...

Хочу поділитись досвідом. У мене в квартирі жорстка вода. Душова кабіна зі скла, крани - все за тиждень у накипу. На вигляд погано. Якщо регулярно не мити, з часом накип утворюється на накипу і перестає відмиватись. Дорога сантехніка стає уродськи виглядати.

Навіть білим доместосом, чи спецзасобом від накипу не відмивається.

Мій душ зі скла, здавалось, вже був у непереборному шарі накипу, який я безнадійно відмивав, дихаючи доместосом та хімією. Результату не було, це засмучувало.

Сьогодні вирішив спробувати лимонну кислоту, так як пригадав, що вона знімає накип.

Просто наніс, почекав трошки, і накип легко змився, як бруд. Навіть у безнадійних місцях накип за два підхода пропав.

Ось ця лимонна кислота за 40 грн.

Результат: скло і всі крани знову як нові і не надихався хімією :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG-20210114-214510.jpg IMG-20210115-090519.jpg

 

все вирішилось звичайною лимонною кислотою за 40 грн :) банки вистачить, думаю, на 2-3 місяці)

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які у мене варіанти покращити ситуацію? Порадьте, будь ласка, якийсь фільтр, щоб так не нищились крани

 

Поставити фільтр пом'якшення води.

Бувають кабінетного типу або окремо стоячі, ось 2 фото з квартир:

1. Кабінет захований в шафу санвузла.

2. Стоїть в коморі.

IMG_20201022_154945.thumb.jpg.ba80e7f2b8b52db26ab272d3ef986b07.jpg

IMG_20201027_165407.thumb.jpg.c202129078f6f3cdb0652c42dfbc2278.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Поставити фільтр пом'якшення води.

Але тоді вода у всій квартирі стане технічна і з крану вже не набереш для готування

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставити фільтр пом'якшення води.

Але тоді вода у всій квартирі стане технічна і з крану вже не набереш для готування

Это как? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але тоді вода у всій квартирі стане технічна і з крану вже не набереш для готування

Тому, Екософт радить ще поставити під мийку зворотній осмос, для харчових потреб. Але багато людей це не роблять і ще ніхто не вмер :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від такого одразу не помирають, але неякісна (все що не після зворотнього осмосу - ра***те як неякісну) - зменьшує середню тривалість життя на 5-15 років.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как можно пить воду с осмоса? :unknown:

Это мёртвая вода, нет ни пользы, ни вреда!

 

Є книга "как продлить быстротечную жизнь" - там автор досліджує данні про чистоту води і знаходить зв'язок між водою, забрудненою солями кальція (це основний компонент в ниркових каменях і піску, т.я. погано розчиняється в воді) і тривалістю життя людей в різних регіонах світу.

 

Про мертвість води - це ви пожартували так? Он в калюжі "жива вода" - чому ви не вживаєте її?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В світових дослідженнях до сих пір нема чіткої відповіді про воду з осмосу. Чи корисна, чи ні. Одне відомо, що вода на виході майже дистилят. Таку воду ллють у акумулятори. Всі примочки з мінералізаторами, для людей, які легко вірять у казки, навіть у дорослому віці.:lol:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В світових дослідженнях до сих пір нема чіткої відповіді про воду з осмосу

я так і не зрозумів: ви за, чи проти такої води?

 

Добавлено через 27 минут

Это мёртвая вода, нет ни пользы, ни вреда!

польза есть, как минимум не будут повторные камни при мкб.............а вот насчёт вреда спорный вопрос! явно, что все растворимые минералы, соли, и микроэлементы мы получаем из еды(из воды их максимум 3-5%), вода нужна организму лишь для кислотно-солевого равновесия. поэтому из двух зол выбирают меньшее, а именно чистую воду!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Польза от неё такая же как от мяса из сои, сосисок без мяса, «сливочного масла» из пальмы или того, что сейчас называется пивом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Польза от неё

так и от обычной пользы не больше, но здесь преследуется первое правило медицины - "не навреди"!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...