Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Интересует мнение поводу опирание мауэрлата

stepa12345

Рекомендовані повідомлення

Бред какой-то, оба узла.

Зачем ставить все на голову на ровном месте и не использовать стандартные решения с армопоясом под балки перекрытия и армопоясом под мауэлат?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я и спрашиваю мнение на жизнь такого решение.

Были даны именно такой чертеж у меня закрались опасения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вузол 1/19:

Мауерлат викинути , крокви сперти беспосередньо на балки перекриття.

вузол 2/19:

Мауерлат викинути , замість мвуерлата встановити додаткову балку перекриття , яка буде спиратись на армопояс , і на неї сперти крокви.

 

 

Замість скрутки з проволоки я б використав полосу 50х4мм , забетоновану в армопояс.

Виглядає це ось так.

 

 

a1fc1e3b3237.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вузол 1/19:

Мауерлат викинути , крокви сперти беспосередньо на балки перекриття.

вузол 2/19:

Мауерлат викинути , замість мвуерлата встановити додаткову балку перекриття , яка буде спиратись на армопояс , і на неї сперти крокви.

 

 

Замість скрутки з проволоки я б використав полосу 50х4мм , забетоновану в армопояс.

Виглядає це ось так.

 

 

Более глупых рекомендаций еще не встречал.:fool:

Спросите у Гугла: "зачем нужен мауэрлат"? :lol:

 

ПыСы. За такие опирание стропил, и "связь" стропил с балками (как на фото), руки нужно отрывать. Но можно и комиксы по ним рисовать.:grin:

 

Добавлено через 22 минуты

Интересует мнение поводу опирание мауэрлата на балки перекрытие и на газобетон.
Опирание балок на армопояс - нормально.

Опирание стоек на балки перекрытия - вроде как похоже на правду, кроме : между осями 5 и 6, стоит стойка, подпирающая конек - потянет-ли от нее нагрузку балка перекрытия, ибо нагрузочка там "придет" в 1,5-2 тонны. Спросите у проектировщика.

Да и сечение деревяшек, как бы "нестандартное" - та же указанная балка 220*270. Найдете такую?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спрошу поповоду нагрузки, они проектировали под керамическу черепицу но буду ложить что-то другое(битумку или металочерепицу).

Поповоду сечение найти можно если заранее заказать но еще не спрашивал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:fool:

ПыСы. За такие опирание стропил, и "связь" стропил с балками (как на фото), руки нужно отрывать. Но можно и комиксы по ним рисовать.:grin:

 

 

 

Чому ,так не можна звязувати крокви з балками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому ,так не можна звязувати крокви з балками?

У стропил нет т.н. "зуба", т.е. они ни во что не упираются, а значит могут скользить по балке, а такое крепление (лентой) дает им такую возможность, потому, что подвижное.

Но это все при условии, что в коньке стропила ни на что не опираются - висячая ситема. Если несущий коньковый прогон есть, то можно и так оставить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У стропил нет т.н. "зуба", т.е. они ни во что не упираются, а значит могут скользить по балке, а такое крепление (лентой) дает им такую возможность, потому, что подвижное.

Но это все при условии, что в коньке стропила ни на что не опираются - висячая ситема. Если несущий коньковый прогон есть, то можно и так оставить

 

 

Звичайно прогін є, і крокви мають щонайменше дві точки опирання.

Потрібно було просто запитати , а не руки висмикувати.

 

 

Пс... Там не "лента" , а полоса 50х4мм , і я боюсь навіть уявити яки має бути навантаження , щоб цю полосу зігнуло на ребро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно прогін є, і крокви мають щонайменше дві точки опирання.

Потрібно було просто запитати , а не руки висмикувати.

 

 

Пс... Там не "лента" , а полоса 50х4мм , і я боюсь навіть уявити яки має бути навантаження , щоб цю полосу зігнуло на ребро.

Ота "полоса 50х4" - при таком креплении, гуляет как захочет, так что - не аргумент. Пс...Тоб то руки висмикував "по теме".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ота "полоса 50х4" - при таком креплении, гуляет как захочет, так что - не аргумент. Пс...Тоб то руки висмикував "по теме".

 

 

Ні, Ви не праві , полоса жорстко закріпленна в армопоясі ,плюс прикручена що до крокви , що до балки.

Наведіть приклад, при якому ота полоса буде гуляти ?

 

 

Пс... По темі , вважав і вважаю , що в данному випадку при наявності армопояса мауерлат там зайвий . Ніякої корисної функції він не несе.

 

Масло масляне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, Ви не праві , полоса жорстко закріпленна в армопоясі ,плюс прикручена що до крокви , що до балки.

Наведіть приклад, при якому ота полоса буде гуляти ?

а де там армопояс?

 

Пс... По темі , вважав і вважаю , що в данному випадку при наявності армопояса мауерлат там зайвий . Ніякої корисної функції він не несе.

Чи маєте на таке достатню кваліфікацію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... По темі , вважав і вважаю , що в данному випадку при наявності армопояса мауерлат там зайвий . Ніякої корисної функції він не несе...

Правильно!

А вместо гвоздей лучше использовать саморезы, крепче будут держать. :D

И вааще на крыше делают много лишнего.

Ту же мембрану взять.

Зачем ещё и контррейку бить?

Мембрана все равно провисает, вода и так стечёт. (правда в никуда)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а де там армопояс?

 

 

Чи маєте на таке достатню кваліфікацію?

 

 

Балки прекриття лежать на армопоясі.

Ні , не маю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Досвiду не маю, але iнших повчаю." :-)

 

 

Чому Ви вирішили , що я когось повчаю?

Я надаю максимально обективну інформацію, а "ТС" сам вирішить як йому вчинити. Чим більше буде таких варіантів , тим краще рішення він зможе прийняти.

 

 

 

І що зміниться , якшо я скакжу , що в мене 100років досвіду , та купа дипломів.

Ви що , автоматично станите довіряти усьому що я пишу?

 

 

Он проетувальник , який напевне має і досвід і корочку, примудрився обіперти мауерлат на газоблок.

 

 

Якщо Ви маєте потрібний досвід , то Ваша ваша відповідь повинна мати таку форму: Мауерлат прибирати не можна , тому що: бла,бла,бла. А так , ні про що.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І що зміниться , якшо я скакжу , що в мене 100років досвіду , та купа дипломів.

Ви що , автоматично станите довіряти усьому що я пишу?

Нет, конечно

 

 

Он проетувальник , який напевне має і досвід і корочку, примудрився обіперти мауерлат на газоблок.
Отой "проектувальник" скопировал стандартное решение из 90-х годов прошлого века. Но нынче 21-й век. Правда, несущая способность ГБ не изменилась.

 

Якщо Ви маєте потрібний досвід , то Ваша відповідь повинна мати таку форму: Мауерлат прибирати не можна , тому що: бла,бла,бла. А так , ні про що.
Вот тут, в основном соглашусь - мауэрлат убрать нежелательно - хотя бы доску 150-200х50, вместо него. А иначе, к чему крепить стропила?

 

ПыСы. Имею собственное мнение: на любых ячеистых стеновых материалах, армопояс желателен! Хотя, в одноэтажном строительстве, не всегда обязателен, если стропила связаны с балками перекрытия.. Как то так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тут, в основном соглашусь - мауэрлат убрать нежелательно - хотя бы доску 150-200х50, вместо него. А иначе, к чему крепить стропила?

 

 

Крокви разом з балками закріпити до армопояса , відповідно правильно їх зєднавши (вузол 1/19) . Не дивлячись на те зєднання яке на малюнку. На малюнку я хотів показати , як зєднувати балки та крокви з самим армопоясом.

Вузол 2/19: може в першому повідомленні я неправильно висловився , я мав на увазі збільшити мауерлат до перерізу балки перекриття.

 

 

Пс... У вузлі 1/19 мауерлат створює тільки проблеми, спочатку його самого потрібно надійно закріпити , потім ще до нього надійно привязатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...