Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Безкоштовна консультація головного інженера проектів з усіх питань

Bogdanus1982

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Мене звати Богдан Михайлович. Я інженер-будівельник за освітою(ПЦБ). Довгий час працюю в будівельній сфері. Маю досвід роботи як у службі замовника, так і в службі генпроектувальника.

Серед реалізованих мною об'єктів є і котеджі, і логістичні комплекси, і ТРЦ, і окремі житлові будинки, і житлові мікрорайони.

Готовий проконсультувати всіх охочих з усіх технічних питань (по розділам: конструкції, архітектура, внутрішні/зовнішні інженерні мережі, генплан та благоустрій) пов'язаних з будівництвом або дозвільними процедурами.

Вирішив відкрити таку тему, так як уже неодноразово у своїй роботі стикаюсь із некваліфікованими інженерами або навіть і просто далекими від будівництва людьми, що продають свої послуги. Тому хочу підвищити технічну обізнаність зацікавлених людей.

Дякую за увагу і чекаю на ваші запитання!

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброї ночі. Можливо, ви можете підсказати.

Скажіть, будь-ласка, чи є квартира в держреєстрі, якщо в мене на руках є свідоцтво про право власнсті та техпаспорт БТІ (новобудова). Чи мені потрібно додатково шось отримувати в БТІ? (квартира оформлена до 2014 року, коли були змінені правила оформлення).

І 2 питання. Є квартал новобудов. Забудовник не провів світло (використовуємо від будови), а будинки вже здані. Як впливати на забудовника?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброї ночі. Можливо, ви можете підсказати.

Скажіть, будь-ласка, чи є квартира в держреєстрі, якщо в мене на руках є свідоцтво про право власнсті та техпаспорт БТІ (новобудова). Чи мені потрібно додатково шось отримувати в БТІ? (квартира оформлена до 2014 року, коли були змінені правила оформлення).

І 2 питання. Є квартал новобудов. Забудовник не провів світло (використовуємо від будови), а будинки вже здані. Як впливати на забудовника?

Дякую.

Доброї ночі!

1. Квартира в реєстрі є. Закон зворотньоі сили не має. Для здійснення операцій з нерухомістю нотаріус може вимагати довідку належності БТІ та довідку про наявність зареєстрованих осіб в цій квартирі.

2. Ну це нормальне явище, скоріш за все, забудовник не встиг виконати ТУ електриків. Рекомендую написати листи на забудовника та копії в обленерго, НКРЕ але не відсилати, а зустрітись із забудовником і домовитись із ним про вирішення цієї проблеми протягом якогось часу. Якщо реакції забудовника не буде або проблему не вирішать, можна сміливо відсилати листи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. Ну це нормальне явище, скоріш за все, забудовник не встиг виконати ТУ електриків. Рекомендую написати листи на забудовника та копії в обленерго, НКРЕ але не відсилати, а зустрітись із забудовником і домовитись із ним про вирішення цієї проблеми протягом якогось часу. Якщо реакції забудовника не буде або проблему не вирішать, можна сміливо відсилати листи.

 

Так і є. Там робіт+проект на 1,5 млн грн, а грошей напевно вже немає..Самим мешканцям не потягнути фінансово. Вже писали на віть в прокуратуру, будемо продовжувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і є. Там робіт+проект на 1,5 млн грн, а грошей напевно вже немає..Самим мешканцям не потягнути фінансово. Вже писали на віть в прокуратуру, будемо продовжувати.

 

Значить лист на забудовника, копії на Обленерго, НКРЕ, Прокуратуру, Кабмін.

Удачі Вам!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір Богдан Михайлович.

 

Прошу вас допомогти у наступній ситуації.

 

На даний момент маю залитий фундамент розміром 11,5 м на 10,9 м, глибина в грунті 1 метр, ширина фундаменту 0,5 м. Висота на д рівнем землі від 0,5 до 1,2 метра, фундамент без утеплення та гідроізоляції. Зображення 1.

 

В середині фундамент заповнений грунтом та щебенем.

На цьому фундаменті планується будівництво одноповерхового каркасного будинку, але з виступами за фундамент: по фасаду на 0,1 м, з правого боку на 1,2 м, з тильної сторони на 2,5 м.

Основні опорні стінки на які буде опиратись криша – це фасадна та тильна, яка буде стояти над існуючим фундаментом, але з тильної сторони ще буде тераса шириною 2,5 м на 10,5 м.

 

Прошу проконсультувати з наступних питань:

 

1. Як організувати, найдешевшим способом такі виноси (заливати плиту – це дуже дорого)

2. Чи потрібно утеплювати фундамент чи гідро ізолювати його (якщо так то на яку глибину і чим), чи достатньо залити поверху чорнову стяжку, а потім покласти утеплювач на неї.

 

1.thumb.jpg.2773895987f77d4d2276dc2f906d01f5.jpg 2.thumb.jpg.5013e047146cb3dfb9e5f0bf2e408dd6.jpg 3.thumb.jpg.2269b0d45b7e90d67b29019032b93255.jpg 4.thumb.jpg.5f64e80d9907fc4996dd37623de0b539.jpg 5.thumb.jpg.35f737fb871af738c77ef72351f232d3.jpg vita-house1-Mode1.thumb.jpg.021486470da0e047e2ab3031503d7040.jpg vita-house1-Model2.thumb.jpg.1bc10aee254e052235bab3d82517ceb7.jpg vita-house1-Model3.thumb.jpg.a590a4935c31c599be2c6700637100c7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір Богдан Михайлович.

 

Прошу вас допомогти у наступній ситуації.

 

На даний момент маю залитий фундамент розміром 11,5 м на 10,9 м, глибина в грунті 1 метр, ширина фундаменту 0,5 м. Висота на д рівнем землі від 0,5 до 1,2 метра, фундамент без утеплення та гідроізоляції. Зображення 1.

 

В середині фундамент заповнений грунтом та щебенем.

На цьому фундаменті планується будівництво одноповерхового каркасного будинку, але з виступами за фундамент: по фасаду на 0,1 м, з правого боку на 1,2 м, з тильної сторони на 2,5 м.

Основні опорні стінки на які буде опиратись криша – це фасадна та тильна, яка буде стояти над існуючим фундаментом, але з тильної сторони ще буде тераса шириною 2,5 м на 10,5 м.

 

Прошу проконсультувати з наступних питань:

 

1. Як організувати, найдешевшим способом такі виноси (заливати плиту – це дуже дорого)

2. Чи потрібно утеплювати фундамент чи гідро ізолювати його (якщо так то на яку глибину і чим), чи достатньо залити поверху чорнову стяжку, а потім покласти утеплювач на неї.

 

[ATTACH]425435[/ATTACH] [ATTACH]425436[/ATTACH] [ATTACH]425437[/ATTACH] [ATTACH]425438[/ATTACH] [ATTACH]425439[/ATTACH] [ATTACH]425440[/ATTACH] [ATTACH]425441[/ATTACH] [ATTACH]425442[/ATTACH]

 

Доброго дня!

Відповім по Вашим запитанням:

1. Ну нормальними консольні виноси вважаються в межах 1.2-1.5м. Виконати їх можна або із металу або із дерева(балки з певним кроком, по розрахунку). Описану терасу шириною 2.5м робити окремою, на окремих фундаментах. З метою економії бетону фундаменти можна виконати у вигляді балок(крок та переріз балок по розрахунку).

2. В наших кліматичних умовах приміщення, в яких планується режим експлуатації +21 градус або більше, для проживання людей, обовязково потрібно утеплювати. Фундаменти, які залягають на нормативній глибині промерзання(90см для Київської обл.), теж бажано утеплити. Утеплювач дозволяє змістити точку роси з конструкції в утеплювач і, таким чином, запобігти руйнуванню матеріалу конструкції. Підлоги теж бажано утеплити(3-5см експтрудованого пінополістиролу, або жорсткої мінвати). Можливий варіант виконання підлоги із пінополістиролбетону, тоді утеплювач не потрібний, його роль виконуватимуть кульки пінополістиролу.

Стосовно гідроізоляції - всі поверхні, що стикуються з грунтом, необхідно гідроізолювати, 2 рази обробити бітумним праймером, або дорожчий варіант - обмазочна цементно-полімерна гідроізоляція. Під стіни 1го поверху бажано вкласти рубероїд, або виконати гідроізоляцію всієї плити підлоги, що виконується по грунту. Це захистить вас від потрапляння капілярної вологи, що буде виникати у покритті підлоги, у матеріали та конструкції.

Поки що все, якщо виникли додаткові запитання - прошу звертатись. Буду радий допомогти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня! З св`ятом Пасхи! Допоможіть будь ласка з плануванням бо в мене голова уже квадратна:) від ідей..., моя тема www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=173039

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! З св`ятом Пасхи! Допоможіть будь ласка з плануванням бо в мене голова уже квадратна:) від ідей..., моя тема www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=173039

Дякую.

Доброго дня!

Рекомендую повернутись, по можливості, до першого варіанту проекту, з урахуванням наявних фундаментів. Провести коригування проектних рішень із архітекторами.

Я б порадив ще додати природне освітлення сходів, прибрав би широку терасу та один із балконів(зайва витрата коштів, якщо питання стоїть про швидкий переїзд) З часом добудуєте, у разі потреби.

Які плануються перекриття? Моноліт чи багатопустотні плити? Це також суттєво вплине на планувальні рішення. Вра***те також, що весь об'єм мансардного поверху доведеться також обігрівати, не робіть цей поверх дуже високим.

В цілому проект непоганий, але іще раз подумайте спочатку зі своїми рідними над плануванням. Потім організуйте зустріч та обговорення із архітекторами. Вони обов'язково допоможуть.

По окремим конкретним питанням можу проконсультувати детальніше. Бажаю успіху в реалізації задуманого!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які плануються перекриття? Моноліт чи багатопустотні плити? Це також суттєво вплине на планувальні рішення. Вра***те також, що весь об'єм мансардного поверху доведеться також обігрівати, не робіть цей поверх дуже високим.

Перекриття планується дерев'яне. По мансарді ще не визначився робити 1м., або 1.2м. В мене ніяк не виходить комфортно розмістити на мансарді 3 кімнати і с/в.

Рекомендую повернутись, по можливості, до першого варіанту проекту, з урахуванням наявних фундаментів.

Ви маєте на увазі проект z1?

... якщо питання стоїть про швидкий переїзд

Так це дуже важливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! нужен профессиональный совет. В июле-сентябре 2014 года была выстроена мансарда из газобетона - фото прилагаю. После устройства крыши пошла трещина по правому углу по переднему и заднему фронтону - правая стена (смотрите фото) как бы начала отходить. Это случилось после сильного урагана с ливнем, который мы пережили еще без черепицы, под гидробарьером на стропилах!!! Строители нам объяснили - что ветровая нагрузка+мокрое дерево, короче говоря типа форс-мажор и т.д....они изнутри нам стянули стены тросами, проделали там укрепление, потом сняли тросы через время. За зиму трещина не выросла. Нас уверяют доброжелатели, что стена со временем грубо говоря чуть ли не отпадет и наши строители халтурщики! естественно страх присутствует, а мы такие специалисты, что сами не знаем, кого слушать! скажите, насколько на самом деле может быть опасна такая ситуация, как исправить положение и какие предпринять меры? На фото трещина уже в стянутом состоянии - фото вчерашнее - если внимательно смотреть правый угол видно увеличенное расстояние между блоками и небольшие трещины по некоторым блокам! Всем заранее спасибо за совет! Важно мнение специалистов!

20150414_161921.thumb.jpg.0fd14a814094da4406a628d4c3b43b74.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый день прокоментируйте этот домик он мне очень нравится спасибо проект дома pIans.ru 54-70
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Богдане Михайловичу, доброго вечора.

Хочу будувати собі будинок.

За освітою я інженер, руки рівні, тому багато якої роботи у тому числі будівельної можу робити власноруч. Оскільки маю тільки ескіз будинку тому страшно стартувати, потрібна підтримка досвідченого спеціаліста.

Хочу Вам задати декілька питань стосовно будівництва фундаменту.

 

Георозвідку розпочав літом 2014 року, тому на дату на фотках не звертайте увагу, то не налаштований фотоапарат.

 

Маю копати яму для фундамента та заливати її, бетоном М250.

Буинок має бути цегляний 1.5 цегли, 2 поверхи.

Ось такий фундамент має бути "ескіз 1-го поверху":

SnimokJPG_5434797_16957455.jpg

А ось який грунт, глина тверда:

1jpg_1136024_16957569.jpg

 

2jpg_8763767_16957578.jpg

 

 

4jpg_9400475_16957590.jpg

 

Далі вже глибина о го-го. Заглибився на 2.80

Далі не зміг глина на стільки тверда, лопатою не реально копати як, камінь.

На дні виступила водичка приблизно на 0.5-1 см. Протягом осені 2014 та по сьогоднішній день рівень води змінився приблизно на 1.5-2 см.

5jpg_3431942_16957623.jpg

 

6JPG_6360453_16957636.jpg

 

7jpg_5804676_16957660.jpg

 

Ось в такий грунт я хочу заляти стрічковий фундамент на глибину 80-100 см.

Шириною на 1.5 цегли.

 

Чи в правильному напрямку рухаюсь ?

 

Також має бути підвал як видно з 1-го малюнку, є сходи на нижній ріень.

Підвал має бути ось тут (червоно-жовта лінія):

eeejpg_2226523_16957843.jpg

 

Заглибити котлован хочу на глибину фундаменту, тобто на 80-100 см.

Тут виникає питання, чи можна у якості стін підвалу використати сам фундамент, тобто після заливки фундаменту копати котлован прямо по периметру фундаменту ?

 

Також цікавить наступне питання:

Ділянка з невеличким нахилом у декілька градусів, чи варто вирівнювати площу в нуль перед копанням ями ? чи краще рівняти саму траншею ?

Ну ніби все.

З Вашого дозволу буду Вам ще задавати питання :oops:

Дякую !

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи в правильному напрямку рухаюсь ?

 

судя по навыкам копки сэкономите кучу бабла на экскаваторе :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таак... ))) :D

От на копку фундаменту кошти на екскаватор вже виділю. Бо то аЦкий труд руками в такому грунті рити :eek:

 

Добавлено через 59 секунд

судя по навыкам копки сэкономите кучу бабла на экскаваторе :)

 

А Ви можете щось порадити стосовно моїх питань ??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! нужен профессиональный совет. В июле-сентябре 2014 года была выстроена мансарда из газобетона - фото прилагаю. После устройства крыши пошла трещина по правому углу по переднему и заднему фронтону - правая стена (смотрите фото) как бы начала отходить. Это случилось после сильного урагана с ливнем, который мы пережили еще без черепицы, под гидробарьером на стропилах!!! Строители нам объяснили - что ветровая нагрузка+мокрое дерево, короче говоря типа форс-мажор и т.д....они изнутри нам стянули стены тросами, проделали там укрепление, потом сняли тросы через время. За зиму трещина не выросла. Нас уверяют доброжелатели, что стена со временем грубо говоря чуть ли не отпадет и наши строители халтурщики! естественно страх присутствует, а мы такие специалисты, что сами не знаем, кого слушать! скажите, насколько на самом деле может быть опасна такая ситуация, как исправить положение и какие предпринять меры? На фото трещина уже в стянутом состоянии - фото вчерашнее - если внимательно смотреть правый угол видно увеличенное расстояние между блоками и небольшие трещины по некоторым блокам! Всем заранее спасибо за совет! Важно мнение специалистов!

 

Добрый день!

 

Характер трещины говорит об осадке фундамента(угол) вследствие превышения нагрузки(несущей способности фундамента) на этот угол или локального замачивания грунта основания под фундаментом.

Укажите, пожалуйста, как стянули трещину и тип грунта, и фундамента(армированный или нет), приблизительную глубину заложения.

Здание я так понимаю, было одноэтажным?

По хорошему, перед достройкой, желательно выполнить пару шурфов возле фундаментов, для определения их типа и глубины заложения и выполнить проверочный расчет запаса прочности существующих фундаментов. Это может выполнить любой инженер-конструктор за символическую плату.

Пока трещина не растет - повода для переживаний нет. После постройки усадка зданий и сооружений может проходить 3-5 лет.

Будут дополнительные вопросы - готов помочь.

 

Добавлено через 4 минуты

добрый день прокоментируйте этот домик он мне очень нравится спасибо проект дома pIans.ru 54-70

Добрый день!

Этот проект дома, в целом, неплохой. Все проекты, которые представлены на архитектурных сайтах, уже более-менее "допилены" в части планировок, и имеют по несколько реализаций в натуре. Просто определяйте для себя основной проект и вносите небольшие коррективы, которые будут удобны для Вас.

А мы, исходя из опыта, подправим, посоветуем или покритикуем.

 

Добавлено через 39 минут

Богдане Михайловичу, доброго вечора.

Хочу будувати собі будинок.

За освітою я інженер, руки рівні, тому багато якої роботи у тому числі будівельної можу робити власноруч. Оскільки маю тільки ескіз будинку тому страшно стартувати, потрібна підтримка досвідченого спеціаліста.

Хочу Вам задати декілька питань стосовно будівництва фундаменту.

 

Георозвідку розпочав літом 2014 року, тому на дату на фотках не звертайте увагу, то не налаштований фотоапарат.

 

Маю копати яму для фундамента та заливати її, бетоном М250.

Буинок має бути цегляний 1.5 цегли, 2 поверхи.

Ось такий фундамент має бути "ескіз 1-го поверху":

SnimokJPG_5434797_16957455.jpg

А ось який грунт, глина тверда:

1jpg_1136024_16957569.jpg

 

2jpg_8763767_16957578.jpg

 

 

4jpg_9400475_16957590.jpg

 

Далі вже глибина о го-го. Заглибився на 2.80

Далі не зміг глина на стільки тверда, лопатою не реально копати як, камінь.

На дні виступила водичка приблизно на 0.5-1 см. Протягом осені 2014 та по сьогоднішній день рівень води змінився приблизно на 1.5-2 см.

5jpg_3431942_16957623.jpg

 

6JPG_6360453_16957636.jpg

 

7jpg_5804676_16957660.jpg

 

Ось в такий грунт я хочу заляти стрічковий фундамент на глибину 80-100 см.

Шириною на 1.5 цегли.

 

Чи в правильному напрямку рухаюсь ?

 

Також має бути підвал як видно з 1-го малюнку, є сходи на нижній ріень.

Підвал має бути ось тут (червоно-жовта лінія):

eeejpg_2226523_16957843.jpg

 

Заглибити котлован хочу на глибину фундаменту, тобто на 80-100 см.

Тут виникає питання, чи можна у якості стін підвалу використати сам фундамент, тобто після заливки фундаменту копати котлован прямо по периметру фундаменту ?

 

Також цікавить наступне питання:

Ділянка з невеличким нахилом у декілька градусів, чи варто вирівнювати площу в нуль перед копанням ями ? чи краще рівняти саму траншею ?

Ну ніби все.

З Вашого дозволу буду Вам ще задавати питання :oops:

Дякую !

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

Доброго дня!

 

По фундаменту в принципі правильно, лише рекомендую збільшити марку бетону до М350, товщина 1.5 цегли, або 400мм, глибина закладання (глибина промерзання для вашого регіону, приблизно 1м+ висота цоколю 300-500мм= 1200-1500мм) Тип грунтів по фото приблизно - суглинки. Рекомендую знайти конструктора и попросити виконати розрахунок фундаментів.

По підвалу.

Так, можна фундаменти підвалу використати у якості стіни підвалу. Для уникнення проблем із водою в підвалі, рекомендую виконати добру зовнішню гідроізоляцію стін та підлоги підвалу. На сьогодні самим дешевим варіантом буде обмазування бітумним праймером. Також є дорожчі варіанти: наплавляєма рулонна гідроізоляція або цементно-полімерна, обмазувальна. Вибір за вами.

Стосовно організації рельєфу ділянки - після закінчення будівництва будинку будете його вирівнювати. На етапі будівництва - вирівнюйте траншеями. Рекомендую для себе зробити схему ГП ділянки, щоб визначити положення і привязку будинку і додаткових споруд і організувати рельєф ділянки.

Будуть питання - звертайтесь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто заглибити фундамент потрібно як мінімум на 1 метр.

А подушку із піску та щебню потрібно робити чи в такому грунті можна і без неї ?

Дякую. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто заглибити фундамент потрібно як мінімум на 1 метр.

А подушку із піску та щебню потрібно робити чи в такому грунті можна і без неї ?

Дякую. :beer:

 

Подушку робити обовязково. Крім того, ще бажано виконати бетонну підготовку товщиною 100мм із бетону низької марки (М100) і проармувати нижню зону стрічки фундаменту 4 стрижнями ар-ри(захисний шар бетону 50-70мм). Діаметр стрижнів десь в межах 14-18мм А400.(це лише порада, бажано фундамент перевірити розрахунком!!!!)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подушку робити обовязково. Крім того, ще бажано виконати бетонну підготовку товщиною 100мм із бетону низької марки (М100) і проармувати нижню зону стрічки фундаменту 4 стрижнями ар-ри(захисний шар бетону 50-70мм). Діаметр стрижнів десь в межах 14-18мм А400.(це лише порада, бажано фундамент перевірити розрахунком!!!!)

А вібрувати обов'язково такий фундамент. Я навіть не знаю чи є такий вузький вібростанок. Чи можна палкою мішати ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вібрувати обов'язково такий фундамент. Я навіть не знаю чи є такий вузький вібростанок. Чи можна палкою мішати ?

 

Бажано вібрувати. Мінімальна товщина стіни, яку можна провібрувати вібратором з булавою, складає 200мм(із умови армування стінки 2ма вертикальними сітками). Вібрування бетонної суміші зменшує кількість пор та пустот(раковин) в бетоні конструкції і відповідно покращує несучу здатність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По фундаменту в принципі правильно, лише рекомендую збільшити марку бетону до М350, товщина 1.5 цегли, або 400мм, глибина закладання (глибина промерзання для вашого регіону, приблизно 1м+ висота цоколю 300-500мм= 1200-1500мм) Тип грунтів по фото приблизно - суглинки. Рекомендую знайти конструктора и попросити виконати розрахунок фундаментів.

 

зачем там М350? аргументируйте.

со вторым хрен поспориш. автору прийдется либо брать на себя ответственность либо нанимать специалиста и также брать на себя ответственность.

 

Добавлено через 3 минуты

А вібрувати обов'язково такий фундамент. Я навіть не знаю чи є такий вузький вібростанок. Чи можна палкою мішати ?

 

задача не вібрувати, а уложить бетон плотно.

 

поэтому заказывайте П3 а лучше П4 по пластичности - будет почти сам течь. для вибрации - возьмите в аренду "глубинный вибратор" и пройдитесь им в процесе.

 

Добавлено через 9 минут

А Ви можете щось порадити стосовно моїх питань ??

 

Сказать могу, но я не конструктор, так что относитесь критически :)

 

По вашим вопросам:

 

Заглибити котлован хочу на глибину фундаменту, тобто на 80-100 см.

 

Лейте на 100, предполагаю что на этой глубине грунт уже грепко плотный. Гарантировано пройдете глубину промерзания (вода у вас далеко я так понял), экономить 20см будете на заборах.

 

Тут виникає питання, чи можна у якості стін підвалу використати сам фундамент, тобто після заливки фундаменту копати котлован прямо по периметру фундаменту ?

 

Для подвала 100 как-то маловато, или у вас он цокольный будет? Теоретически можно, но стены по грунту будут кривые, готовы к этому?

 

Також цікавить наступне питання:

Ділянка з невеличким нахилом у декілька градусів, чи варто вирівнювати площу в нуль перед копанням ями ? чи краще рівняти саму траншею ?

 

Если перепад небольшой я бы не заморачивался выравниванием до фундамента.

 

 

ЗЫ. Если конструктор вам не будет считать фундамент, то почитайте про армирование, подберите оптимальную конструкцию.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Для подвала 100 как-то маловато, или у вас он цокольный будет? Теоретически можно, но стены по грунту будут кривые, готовы к этому?

 

Так буде цокольний.

А не ідеально рівні стіни у підвалі мене не сильно напрягають :)

Доречі ось ескіз будинку:

 

Добавлено через 1 минуту

Snimok5555_3211460_17018268.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Так буде цокольний.

А не ідеально рівні стіни у підвалі мене не сильно напрягають :)

Доречі ось ескіз будинку:

 

Добавлено через 1 минуту

Snimok5555_3211460_17018268.jpg

Непоганий будинок.

 

Бажаю удачі в реалізації задуманого!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрый день.

Начали строить небольшой домик. Габариты 6 на 12м в полных два этажа+ чердак.

Несущие стены - только периметр. Фундамент из фундаментных блоков 40, на монолитной армоподушке, под землей: подушка + 1-2 блока (угол наклона участка приличный). Сверху по блокам тоже армопояс.

Стены планируются из газобетона СлоунЛайт 30см (Д500).

Вопрос заключается вот в чем, проектной документации нет, строим сами, с помощью небольшой бригады. Строители предложили перекрытия делать монолитные... но судя по их расчетам это нам выльется гораздо дороже чем перекрытия из железобетонных пустотных плит. Собрались перекрывать таки плитами, но сразу возник второй вопрос, на который по форумам я не могу найти ответ, у нас на ЖБК производят обычные пустотные плиты 6 и 5,7м на 1,2м (22см высоты) и такие же, но облегченки (не помню точно, или 18 или 16см высота). Т.к. все упирается в финансы, облегченки конечно же обойдутся дешевле... Но можно ли их использовать???

На данный момент стоит фундамент с верхним армопоясом (40*30), можно приступать к укладке плит, но все застопорилось именно в вопрос, можно ли делать перекрытие пола первого этажа (под полом будет на треть дома подвальчик, уже все забетонировано) и перекрытие пола второго этажа облегченными плитами? Вынесут ли они нагрузку дома? Внутри будет пару простенок из того же СтоунЛайта в 10см, туалет, кладовая, топочная, на 2м этаже простенки комнат и туалет...

Строители говорят, что можно, но мы сомневаемся... возможно все-таки лучше сделать на первом этаже обычными, а на втором облегченками?...

Помогите пожалуйста в этом вопросе.

Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...