Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вечер памяти жертв Голодомора

Дощ

Рекомендовані повідомлення

i-896.jpg

 

У суботу, 23 листопада, Україна і світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932—1933 років. В усіх обласних центрах, 32-ох країнах світу, у селах та містечках в цю суботу, українці прийдуть до пам’ятних знаків жертвам геноциду та запалять свічки в пам’ять мільйонів вбитих голодом.

Це безпрецедентний злочин у світовій історії: мільйони загиблих, десятки мільйонів ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу. Немислимий масштаб цієї трагедії. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — Геноцид.

Нині, вісімдесят років потому, вже багато відомо про причини і наслідки Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Відновлення історичної пам’яті про мільйони відомих та безіменних жертв злочину – це незаперечний доказ незнищенності українського національного духу. Ми не допустили забуття, ми зберегли себе і свою країну, і ми впевнено творитимемо майбутнє.

Коли вмирає людина, зникає цілий світ. Коли мільйони ідуть у прірву, зникають цілі галактики. Якщо ти забудеш, за ким б`є цей дзвін, він битиме за тобою…

23-го листопада о 16.00 год. запалімо свічку у вікнах своїх домівок, вшануймо пам’ять загиблих

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане,

 

Прошу каждого зажечь сегодня дома свечу в память о жертвах Голодомора 32-33 годов и помянуть в минуте молчания всех наших граждан, которые стали жертвами этого ужасного геноцида украинского народа.

 

Я не знаю точно, сколько погибло тогда людей - 7, 3 или 12 миллионов... Но я точно знаю, что в Украине нет семей, которых не затронуло это горе.

 

Помним и скорбим

 

Аминь

image.jpg.d0849b5a6c8926c54474eb5985a36593.jpg

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...