Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Деревянные дома против кирпичных

Константин QB

Рекомендовані повідомлення

я выше спросила Andrei constructor, но вот что нашла сама...

Для умеренного климатического пояса сопротивление теплопередачи стены составляет 3,0 – 3,2....для Украины, как я поняла от 2,8-3,3 Коэффициент теплопроводности берем значение для древесины сосны поперек волокон

Не вистачає.

Ваш R коеф. опору теплопередачі при 260мм буде від 1,6 до 2.0 (м²х˚С)/Вт Достатньо лише для того щоб стіни не конденсували вологу.

 

А вам для Київа потрібно витримати 3,3 для раціонального опалення.

 

Це грубо. А якщо урахувати щілини, то показники трохи зменьшаться, на брусі нажаль не знаю на скільки.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вистачає.

Ваш R коеф. опору теплопередачі при 260мм буде від 1,6 до 2.0 (м²х˚С)/Вт Достатньо лише для того щоб стіни не конденсували вологу.

 

А вам для Київа потрібно витримати 3,3 для раціонального опалення.

 

Це грубо. А якщо урахувати щілини, то показники трохи зменьшаться, на брусі нажаль не знаю на скільки.

нема у мене щілин....я казала, что зруб загерметизовано повністтю...дякую за відповідь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

социолог, но как смогла ответила

www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=609&rt=0&ct=0&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=85&ld0=2600&le0=1&lt0=0&mm0=230

Выбачайте... когда социологи будут рассчитывать параметры дома - дома будут - кафно, и наоборот:o :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=609&rt=0&ct=0&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=85&ld0=2600&le0=1&lt0=0&mm0=230

Выбачайте... когда социологи будут рассчитывать параметры дома - дома будут - кафно, и наоборот:o :beer:

пока прорабы будут выдавать знания, которыми они просто обязаны владеть за мега услугу и наивысшее таинство бытия :sad:будет именно то состояние легкого пованивания, на кое Вы намекнули
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пока прорабы будут выдавать знания, которыми они просто обязаны владеть за мега услугу и наивысшее таинство бытия :sad:будет именно то состояние легкого пованивания, на кое Вы намекнули

Таки обиделись:). Социолог не должен был бы на правду обижаться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, звісно що не рекламний хід :D. Це штучний камінь, тобто камінь створений штучно

Зрозуміла, дякую. Але в цегли геть інши властивості.

Якось була на одному семінарі з архітектури, сподобалось висловлювання: Чесна архитектура, коли дерево, це дерево, камінь, то камінь, бетон, то бетон, а не імітація. Називаємо тим, чим воно справді є. От для мене цегляний будинок, це цегяний. Глина- чудовий матеріал. Навіщо її обзивати каменем.

 

 

 

Про пожежну безпеку дарма ви так
говорите. Ви мабуть що не бачили як горять дерев'яні будинки чи дахи. Одне слово - вщент, друге -
. Чим би ви там не мазали, і скільки походів не пройшли. А три трупа у дитячому таборі під Одесою ми маємо і попелище. Не те що не встигають
приїхати вчасно, а самі люди врятуватись не встигають. А ви кажете: "проводка". Так, проводка - це фітіль, а деревина це дрова. Як зайнялося, то - все..

 

Цікаво, що про табір під Одесою зробили висновок лише про стіни. Причина займання чомусь не на першому місці. А це неякісна єлектропроводка. Про пожежу в Кемерово, де 60 осіб загинуло, теж можна згадати. От якби там стіни були з дерева, то всі б казали, що таке трапилось через матеріал стін. Ось статистика

В 2017 год в Украние зафиксировано более 27 тысяч пожаров
Но говоримо все про один випадок, де стіни з дерева. Другі випадки, де інший матеріал стін, то не так жахливо? С причин пожежники візначають:
Причина большинства пожаров банальна и проста — неправильное использование обогревательных приборов.

З іншого джерела

Основными причинами возникновения возгораний и, как следствие, гибели людей является собственная небрежность граждан и пренебрежение элементарными правилами пожарной безопасности в быту. Курение в постели, перегрузки или неисправности электросети и бытовых приборов, а также небрежность взрослых по отношению к собственным детям. Речь идет об оставленных без присмотра спичках и ярких зажигалках в местах, легкодоступных для детей, также многочисленны случаи, когда малолетние дети остаются дома наедине со включенными электроприборами

 

Ось звіт про пожежі на сайті

цитую

Упродовж 2017 року в Україні в середньому щодня виникало 228 пожеж (у 2016 році цей показник дорівнював 203), унаслідок яких гинули 5 і отримували

травми 4 людини,

Звернули увагу: щодня А тут все про одну пожежу під Одесою, наче вона єдина трапилась взягалі.

 

Моя бабуся жила в будинку, якому було під 200 років. Це будинок родини її чоловіка, мого дідуся. Цілковито з дерева. З опаленням та готуванням їжи в великій печі, яку чомусь називають россійскою. Під соломою. Солому, знаю, додавали. Стіни николи не чіпали. І ніяких випадків не було. Ніколи за все існування будинку. І там все село таке. Стояв би будинок й досі, але ми забрали бабусю до себе, коли вона стала дуже старенька. Будинок ще більше десяти років стояв порожній. Без опалення. Без людей. Поки в ньому не провалался криша и пішло руйнуватися все. Якби на той час я була дорослішою, то зберегла б його.

 

Та про дахи, що з дерева. Підкажіть, вони тільки на дерев'яних будинках? А з чого весь каркас 99,9% цегляних та газобетонних будинків? Крокви та усе інше. Не дерево? Що лякаєте, як дерев'яні дахи легко горять, як аргумент на користь цегляних стін. Дерев'яні дахи майже у всіх приватних будинках.

 

Більше не бачу сенсу ще щось пояснювати. Хто хотів, той почув. А в кого шаблони понад усе, тому й 1000 постів нічого не доведуть.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що лякаєте, як дерев'яні дахи легко горять, як аргумент на користь цегляних стін. Дерев'яні дахи майже у всіх приватних будинках.
Задля наочності. Чим меньше займистих матеріалів буде використано тим меньше відновляти після пожежі. У крайньому випадку плаский дах можна зробити. Доречі мінімалізм в інтер'єрі і скандинавський аскетизм теж не завадить :).

 

 

В 2017 год в Украние зафиксировано более 27 тысяч пожаров
Цікаво було б порівняти наслідки у житлових будинках різної ступені вогнестійкості. Я шукав таку інформацію але не знайшов. Э лише загальна:

70b9a2ae57a7d5dbcc34deb21235ce2c.jpg

 

 

Шкода та загиблі також корелюється зі ступенями вогнестійкості, більше половини припадає на п'яту ст/в.

Доречі цікаві цифри по 2 та 3 ступені, они майже однакові. І мені здається що тут відіграє "компенсуючу" роль висотність багатоповерхівок які більшість другого ступеня але драбина не може дістати вище 9го поверху, от і маємо схожі цифри з малоєтажними "сталінками" (3 ст/в) де дерев'яні перекриття та дахи горять по центрах міст через мотлох та бомжів.

 

 

Так от. Дерев'яний будинок це і є 5 (ненормована) або 4 (найнижча) ступінь вогнестійкості. До 5 ст.в/ст. можуть віднести будинки ненормовані по всім елементам будинку (їх там десь з десяток тих елементів), або через один єдиний елемент.

Нормують лише по одному показнику - часу, скільки хвилин простоїть той чи інший конструктивний елемент.

 

Більшість кам'яних* приватних будинків відноситься скоріше до 3го ступеня, саме через той дерев'яний дах. Але за деяких умов можна і 2гу або навіть і першу ступінь отримати.

 

 

*кам'яний - це чесно, бо така класифікація за ДБНом. Штучний або природний камінь то неважливо. Російською професія муляра, того хто кладе цеглу у кам'яну кладку, буде "каменщик", а не "кирпичник". Та й "цегляра" нема теж, хоча на ваш смак каменяр - це той хто видобуває природне каміння у кар'єрі, або обтесує його, а муляр, той хто зводить мури і із цегли у тому числі. На мою думку на семінарі скроріше за все йшла мова про неприпустимість імітації одного матеріалу іншим. Ось це і є чесна архітектура. Це як линолеум що імітує мармурову плитку, або бетон що імітує кладку з цегли, або керам плитка під дерев'яний паркет, металочерепиця. Це дійсно несмак і "нечесна" архітектура. Але ви сперечаєтесь зовсім за інше - за термінологію. Ця суперечка не має ідношення до вислову "чесна архітектура". Як би я не був архітектором, а лише муляром 4го розряду, то до чого тут була б архітектура? Я вас запевняю, що ті ж самі слова я б так само і називав.

Змінено користувачем tort
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

*кам'яний - це чесно, бо така класифікація за ДБНом.

 

Та шо, Вы, знаете...? На семинаре сказали шо то нечесна! :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та шо, Вы, знаете...? На семинаре сказали шо то нечесна!
Та нехай ходять і на семінари і курси, це добре, коли людина ходить і на семінари і щось нове для себе дізнається. Цього звісно замало але ж це краще ніж взагалі не знати нічого крім своєї професії. Тим паче що логіка присутня. Ще більше знань і логіка трохи скорегується. Потім ще більше знань - і логіка іще скорегує вводні данні і зробить трохи інші висновки.

 

Якийсь пожежник мабуть так само відноситься до моїх висновків, як ми до семінарів по архитектурі. Доречі, моя вос нібито пожежник, але це все одно що ті семінари:D, у порівнянні з профі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sм = 3,0*0,09 = 0,27 м

 

Термическое сопротивление стены 3,3

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли у співрозмовника його погляд- це єдиний вірний, всі інши помиляються, то тут нічого не подієшь. Навіть нема сенсу, щось діяти. Його чи життя навчить, чи вже таким піде в кращий світ.

Але для профессійного зросту це погано и працювати з такими не єффективно. Звільняла таких людей швидко. Бо вони вже ніколи не підвищать свій рівень. Людині завжди є куди рости. Навіть самій профессійній та розумній. І помиляються геть усі. Але коли людина вважає, що знає все, і то остаточно, то це дуже показово. Це те, що називають повною склянкою. Нічого нового вона вже не навчиться.

Категоричність - ознака обмеженості.

 

Конфуцій

 

Чи то мені здалося, що віє дуже категоричністю?

 

І ще. Автор теми запитав про плюси та мінуси різних матеріалів для стін. Кожен висловив свою думку. Автор почитав, подякував усім небайдужим, та зробив своі висновки. Все. Гадаю, так має бути. Невже нема де самосдвердитися, що треба роспушивши хвіст, починати стібатися над кожним словом? Особливо жінок. Це якась погана звичка чи невихованість?

Досить офтопити. Нехай людина отримує відповіді на свої запитання, а не матеріал для наукової роботи психолога.

 

P.S. Перед модераторами вибачаюсь. Можете витерти цей допис, як такий, що не має відношення до питання ТС. :drinks:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли у співрозмовника його погляд - це єдиний вірний, всі інши помиляються, то тут нічого не подієшь.
Не можу не погодитись з вами і Конфуцієм в цьому моменті.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Купил деревянный дом в 2016г, проблем нету, главное правильно подойти с вопросом утепления!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...