Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плашки для нарізання різьби

Rainbow

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть знайти нормальну плашку.

Спочатку роботяг шокувала моя зявка, що хочу водопровід виключно з металу. Такого інструменту у них немає.

Щоб нарізати різьби на труби 1/2 проблемою явився інструмент. Купив Intertool. Говно повне. Дві чи три різьби нарізало і тріщина. Якесь українське (бренд не пам'ятаю), ще гірше - взагалі не працює. На різьбу не схоже. Рашинська зламалась на четвертій спробі.

 

Хтось підкаже якісь нормальні бренди, щоб парити собі мозок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хорошие плашки и метчики - Volkel

 

полностью согласен... метчики беру 2 номер... одного хватает чтобы сделать качественную резьбу... а если что то серьезное то беру все три номера...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку роботяг шокувала моя зявка, що хочу водопровід виключно з металу.

Если не секрет, почему на водопровод именно сталь? По отоплению понятно, там сталь работает лучше всего, но водопровод... Наростание изнутри, коррозия снаружи - есть ли смысл? Касаемо нарезания резьбы, голосую тоже за Ремс.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для трубных резьб есть проверенный бренд Rems. Прекрасно работает

 

Полностью с Вами согласен.

Раз купил и работаешь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чаще всего Rems сравнивают с Rothenberger.

Вот парочка примеров.

3/4Rems eva s, Rems eva и Rothenberger

cf993f3f2ee3.jpg

1/2 Rems eva s, Rothenberger и Китай.

9b98f0765b25.jpg

По поводу голов(клуппов) Rothenberger и трещотки Rems Eva, они не совместимы.

Хотя головы(клуппы) Rems Становятся на Rothenberger.

c16ce50ce679.jpg

У Rothenberger 16 щелчков на оборот а у Rems 12.

d3f2a65703ce.jpg

Работают оба хорошо, их можно спокойно ставить на электроклупп и не думать что развалится на 8 частей.

Rems на много проще начитает резьбу (можно толкать одним пальцем).

Трещотка в rems стальная она гнется (намекая что ей тяжело) а не ломается как в rothenberger.

Трещотка в remsна 2" по размерам как в rothenberger 1 1/4":)

IMG_8216.thumb.JPG.03a6409f410582a4e820dc07a6a851a5.JPG

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сторінка 123 вибирайте oxomi.com/catalog-media/10011894/90e98955de9a0c53b5c3f2c1d2537925/catalog.pdf?name=Main+Catalogue+2016+2017.pdf&inline=false

 

Кращих інструментів ніж німецькі на сьогодні не існує

 

А те що ви називаєте українські чи російські, насправді дешевий ( тому неякісний) китая для ринку СНД

Ні у нас ні них подібних інструментів після розвалу союзу не роблять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть знайти нормальну плашку.

Спочатку роботяг шокувала моя зявка, що хочу водопровід виключно з металу. Такого інструменту у них немає.

Щоб нарізати різьби на труби 1/2 проблемою явився інструмент. Купив Intertool. Говно повне. Дві чи три різьби нарізало і тріщина. Якесь українське (бренд не пам'ятаю), ще гірше - взагалі не працює. На різьбу не схоже. Рашинська зламалась на четвертій спробі.

 

Хтось підкаже якісь нормальні бренди, щоб парити собі мозок?

 

Учтите что клуппы нарезают конусную резьбу , ней нельзя нарезать резьбу длиннее самой плашки я первую плашку на полдюйма тоже так разломал по незнанию , была куплена точно такая же китайская и прекрасно работает , ну и мазать нужно смальцем иначе точно на резьбу похоже не будет .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учтите что клуппы нарезают конусную резьбу , ней нельзя нарезать резьбу длиннее самой плашки.

 

Да! Только мин. диаметр конуса равен диаметру плашки ... :)!

 

мазать нужно смальцем

 

Смальцем хорошо, но не всегда удобно, на диаметрах от 1" уже приходится смазывать каждый виток и "нарезанный" тоже, ... а здесь уже нужна маслёнка и ... по многолетнему опыту, касторовое

масло ... :)!

982767155_2.thumb.jpg.d5d27667d09d49383bf4ce84588cc1a0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть знайти нормальну плашку.

Спочатку роботяг шокувала моя зявка, що хочу водопровід виключно з металу. Такого інструменту у них немає.

Щоб нарізати різьби на труби 1/2 проблемою явився інструмент. Купив Intertool. Говно повне. Дві чи три різьби нарізало і тріщина. Якесь українське (бренд не пам'ятаю), ще гірше - взагалі не працює. На різьбу не схоже. Рашинська зламалась на четвертій спробі.

 

Хтось підкаже якісь нормальні бренди, щоб парити собі мозок?

 

Дійсно що дивно на сьогоднішній день.Як вихід можна користуватись покупними різьбами але тоді потрібен газозварник.Хоча на 1\2 і навіть на 1\ не бачу проблем.Клупів всяко різних на сьогодні безліч але мені здається що в сантехніків має бути не лише паяльник і то не Ваша проблема клупи шукати.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж користуюсь Rems eva s - задоволений, інколи виручає. А нещодано треба було дорізати різьбу (додати по 2 витки з кожного боку) на нержавіючі подовжувачі 80 мм. Хвилин 10 мучився з Rems eva s - тупо не хотіла накручуватись на вже нарізану різьбу - пробував накручувати і з іншого боку голівки. Радянська плашка стала на місце з першого разу і нормально дорізав... Хоча, може з руками щось було...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ней нельзя нарезать резьбу длиннее самой плашки

Вот нарезал 1 1/4 дюйма клуппом и все целое....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот нарезал 1 1/4 дюйма клуппом и все целое....

Гайку и муфту открутите и еще раз сделайте фото.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Если не секрет, почему на водопровод именно сталь? По отоплению понятно, там сталь работает лучше всего, но водопровод... Наростание изнутри, коррозия снаружи - есть ли смысл? Касаемо нарезания резьбы, голосую тоже за Ремс.

На нержавійку не потягну по грошах. З часом може перейду.

Пластик - токсично. НА ТРОЛІНГ НЕ ВІДПОВІДАЮ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...