Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пелетний пальник АРВ-20

PPA

Рекомендовані повідомлення

У меня первая остановка.

Забилось приемное отверстие мелкой фракцией. Не представляю как...

Если нормальная тяга, то можно сделать в начале шнека дырочки для отсева пыли.

DSC_0306.thumb.JPG.d21bf276cac7618c7287ef9f0fc347a0.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня первая остановка.

Забилось приемное отверстие мелкой фракцией. Не представляю как...

 

А внутрішня спіралька подачі на місці?

 

І друге, можливо, з за головного шнеку подачі така ситуація? Бо мені при установці пальника, Дмитро міняв саму спіраль, на іншу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нормальная тяга, то можно сделать в начале шнека дырочки для отсева пыли.
Классный лайфак.Я блин и не додумался бы сам.А сколько дырочек и какого диаметра Вы сделали.С ув.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Классный лайфак.Я блин и не додумался бы сам.А сколько дырочек и какого диаметра Вы сделали.С ув.

 

! Дырки можно делать только на котлах с нормальной/беспроблемной тягой ! Производители не рекомендуют из-за опасности обратной тяги. Фотка выше с датского форума горелок NBE, там куча таких фоток. Особенно для тех, кто верит в сказки про чудо-пеллеты, которыми топят в Западной Европе :fool:

 

Количество дырок делают разное - в зависимости от потребностей системы, начните с небольшого количества - штук 10 - диаметром 6 (8) мм - в самом начале (внизу) шнека. Работают эффективно только дырочки только те, которые сделаны вниз - не в бок.

Где-то так:

Snegl.jpg.512a521b07f325c3ab6acc9ed904062b.jpg

 

У меня совсем не стандартная установка шнека - горизонтальная, поэтому дырок больше, и даже сею пеллеты :o

Это у меня:

IMAG0060.thumb.jpg.0d0f7db4a86bfd5e3e8cff4aef1359ae.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за подробный и наглядный пример,мне на тягу пофиг,она у меня аж занадто ,стабилизатор тяги всегда в работе,д\у160,почти 7м.Ещё и дымосос к контроллеру подключен,он в паре с дутелкой горелки регулируется.Бункер допалю,буду когда шнек немного укорачивать,длинноват,дюрок тоже насверлю.А можно ссыль на датский форум.А что у них с качеством пеллеты тоже как у нас,что хочу то и ворочу.Эуропа же,качество по их запросам и ценам должно быть такое,что аж страшно какая должна быть качественная пеллета,и не спекатся,без пыли,короче круче шеколада:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....А можно ссыль на датский форум.А что у них с качеством

www.stokerforum.dk/index.php - с гуглтраслейт все нормально читается. Только если будете что-то искать, то лучше запрос на датском :lol:

Были еще фотки/обсуждение на вражеском сайте в темах по Опопам пару лет назад - сейчас всего и не найду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А внутрішня спіралька подачі на місці?

да, зная что спираль подачи может откурчиваться я проверил - закреплена хорошо...

І друге, можливо, з за головного шнеку подачі така ситуація? Бо мені при установці пальника, Дмитро міняв саму спіраль, на іншу

трудно сказать, после прочистки все работает...

подозреваю что и мусор какой-то мог быть в пеллетах, я из одного мешка уже выловил скомканную обертку от печенья...

вообщем, наблюдаю дальше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
У меня первая остановка.

Забилось приемное отверстие мелкой фракцией. Не представляю как...

 

понял что гибкий шланг был сильно изогнут,

после корректировки длины изгибы стали более плавные,

и вот уже 2 недели ни одной остановки,

и мелкая фракция не мешает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

В мому котлі, за весь час (з жовтня) так не заросло.

перший раз чистив, скоріше просто зтрусив пил, теплообмінник цими вихідними. Брав теплоізоляцію від 32 труби( що було під руками :D ) і нею пройшовся по всім трубам теплообмінника

 

Цей наліт на вашому котлі, легко видаляється?

Мабудь така специфіка пелети з насіння соняшника

 

За цих 3 місяці виніс 4 відра попілу з котла

Коржа геть немає, палюся пелетою купленою у Івана

Засипаю на +-тиждень 14 мішків

IMG_20180121_141905.thumb.jpg.95aa15fa23d0f6eb6c84c265dea6b0c8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей наліт на вашому котлі, легко видаляється?

да, удаляется легко, похоже на пыль

Мабудь така специфіка пелети з насіння соняшника

возможно, древесную пеллету еще не пробовал

За цих 3 місяці виніс 4 відра попілу з котла

Коржа геть немає, палюся пелетою купленою у Івана

Засипаю на +-тиждень 14 мішків

расход щас около 40кг в сутки,

золы выношу 2.5 ведра раз в неделю,

коржи образуются, но сами отваливаются, еще ни разу из-за коржей проблем не было

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, удаляется легко, похоже на пыль

 

возможно, древесную пеллету еще не пробовал

 

расход щас около 40кг в сутки,

золы выношу 2.5 ведра раз в неделю,

коржи образуются, но сами отваливаются, еще ни разу из-за коржей проблем не было

 

да, різниця в кількості золи вражає.

Хоча можливо, коли буду постійно проживати, візьму частково соняшник

 

Доречі, а яку якість горіння пальник видає на соняшнику?

на деревянній 200-210

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот так зарастает теплообменник за неделю,

это нормально?

 

 

виглядає так нібито мало повітря - колір темно сірий. Можливо це особливість пелет з соняшника. Спробуйте додати повітря, за тиждень результат буде видно.

А зольність у соняшника дійсно набагато вища.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, а яку якість горіння пальник видає на соняшнику?

на деревянній 200-210

 

качество горения как правило скачет в довольно широких пределах 150-230,

но бывает и меньше 100, а то и до 250 доходит

 

виглядає так нібито мало повітря - колір темно сірий. Можливо це особливість пелет з соняшника. Спробуйте додати повітря, за тиждень результат буде видно.

А зольність у соняшника дійсно набагато вища.

 

спасибо, попробую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Невеличкий апдейт

Придбав саму дешеву ІРкамеру 720 на Алі, та встановив для контролю

Тепер бачу температуру котла, гідрострілки та наповненість бункеру.

До речі ,можливо комусь буде корисно, спробував направити камеру на екран пальника, її цілком достатньо для читання показників з екрану з відстані см 50. Собі так не поставив, бо хочу контролювати бункер

Виглядає це так:

468385648_.thumb.jpg.3c98aa0399bfc4301ef712fc4dde02d3.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невеличкий апдейт

Придбав саму дешеву ІРкамеру 720 на Алі, та встановив для контролю

Тепер бачу температуру котла, гідрострілки та наповненість бункеру.

До речі ,можливо комусь буде корисно, спробував направити камеру на екран пальника, її цілком достатньо для читання показників з екрану з відстані см 50. Собі так не поставив, бо хочу контролювати бункер

Виглядає це так:

[ATTACH]602167[/ATTACH]

Это у Вас тоже пилета из лузги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот так зарастает теплообменник за неделю,

это нормально?

 

 

виглядає так нібито мало повітря - колір темно сірий. Можливо це особливість пелет з соняшника. Спробуйте додати повітря, за тиждень результат буде видно.

А зольність у соняшника дійсно набагато вища.

 

А возможно ли это из-за низкой температуры теплообменника?

В моей системе нет смесительного узла, поддержание заданной температуры теплоносителя осуществляется только лишь модуляцией горелки. Таким образом температура теплоносителя в контуре котла держится в пределах 45-50 градусой.

Понимаю что малова-то, но усложнять систему не хочется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А возможно ли это из-за низкой температуры теплообменника?

В моей системе нет смесительного узла, поддержание заданной температуры теплоносителя осуществляется только лишь модуляцией горелки. Таким образом температура теплоносителя в контуре котла держится в пределах 45-50 градусой.

Понимаю что малова-то, но усложнять систему не хочется.

 

В мене працює на 48-58гр. Може вам спробувати на пелеті з дерева, для порівняння?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене працює на 48-58гр. Може вам спробувати на пелеті з дерева, для порівняння?

 

так, за нагоди спробую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А возможно ли это из-за низкой температуры теплообменника?

В моей системе нет смесительного узла, поддержание заданной температуры теплоносителя осуществляется только лишь модуляцией горелки. Таким образом температура теплоносителя в контуре котла держится в пределах 45-50 градусой.

Понимаю что малова-то, но усложнять систему не хочется.

А зачем Вы держите такую низкую t° работы тт котла?У Вас же есть старт-стоп!Ставте на 60°,а по команде ком.термостата,горелка должна уйти в стоп.Конечно будет интенсивно обрастать теплообменник на таких низких рабочих температурах.Но и сама агропилета склонна давать такой эфект,а Вы его ещё усогубляете.Ставте трёхходовой на 55° и не какого усложнения обвязки тут нет.Это больше обязательное условие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в режимі старт-стопа пальник працює гірше ніж на оптимальному режимі. можна вмикати на період 5/6/8 годин на добу. Вмикання/вимикання нескладне, один клік
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

останнім часом почали виникати думки, що моя СО працює якось "не так"

Наперед скажу, що справа не в пальнику

Отже в котельні( окреме приміщення) стало тепліше

Різниця між подачею і звороткою 20гр

На гідрострілці температура вище 40гр не піднімалася. Хоча в морози котел грів до 70

На подачі в будинок було до 50гр

І через стіну з котельні стало чути гул циркул. насоса котла

 

Але вдома тепло 22гр, голова забита іншим, тому не звертав уваги, тільки на всіх насосах підвищив швидкість.Але дружина якось спитала, а чому ми не користуємося термоголовками на радіаторах, минулої зими постійно крутили, а зараз ні, стоять на максимум і все.І я завис:D вирішив, таки спробувати розібратися

 

Вирішив спочатку просто перевірити фільтр грубої очистки на зворотці, перед насосом котла....на цьому можна в принципі і завершити мінізвіт:D

Він був просто закоксований, що там насос ще смоктав я не знаю.

3 хв роботи и моя СО ожила, насоси на мінімумі і їх не чути, радіатори гарячі, на гідрострілці 60гр

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

останнім часом почали виникати думки, що моя СО працює якось "не так"

Наперед скажу, що справа не в пальнику

Отже в котельні( окреме приміщення) стало тепліше

Різниця між подачею і звороткою 20гр

На гідрострілці температура вище 40гр не піднімалася. Хоча в морози котел грів до 70

На подачі в будинок було до 50гр

І через стіну з котельні стало чути гул циркул. насоса котла

 

Але вдома тепло 22гр, голова забита іншим, тому не звертав уваги, тільки на всіх насосах підвищив швидкість.Але дружина якось спитала, а чому ми не користуємося термоголовками на радіаторах, минулої зими постійно крутили, а зараз ні, стоять на максимум і все.І я завис:D вирішив, таки спробувати розібратися

 

Вирішив спочатку просто перевірити фільтр грубої очистки на зворотці, перед насосом котла....на цьому можна в принципі і завершити мінізвіт:D

Він був просто закоксований, що там насос ще смоктав я не знаю.

3 хв роботи и моя СО ожила, насоси на мінімумі і їх не чути, радіатори гарячі, на гідрострілці 60гр

 

Вот видиш как харашо,система забита а в доме всёравно тепло:flag1:

На фото два места где нада периодически прочищать систему.

1219001602_0081.thumb.jpg.aca8cf21078e51097fe91893a053a93d.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Оновлення моєї теми з неприємними новинами:(

Вчора, під час чистки котла і пальника, звернув увагу, що рухомий колосник знаходиться не на своєму місці, а на кілька см глибше. Дочистив і запустив пальник, щоб перевірити. Нажаль колосник виявився "мертвим", спочатку замінив запобіжники- не допомогло. Подав напругу напряму на моторчик-працює. Почав перевіряти напругу на виході, на платі- напруга з'являється на півсекунди і все. Потім ще почав періодично скрипіти внутрішнній шнек

Подзвонив Дмитру Зорі, зкинув йому відео з мультиметром, сказав "дуже дивно"... Дійшли до того, щоб відправити йому НП весь пальник "в зборі"

І тут халепа, а ящик від пальника я то викинув :( порада: не викидайте його як я :)

Добре, що морози сьогодні спадають, ввечорі дороблю упаковку для пальника і "урочисто" його зніму з котла. Грітися буду елктрокотлом+ дрова:o

 

Доречі, на дерев'яній пелеті, пальник чудово працює без чистки:D

За ніч було буквально 2 столових ложки коржика, залишив його працювати до вечора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...