Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ціни та інше безпосередньо від ...

saftre

Рекомендовані повідомлення

Дублюю тему з дніпропетровської гілки, думаю багатьом з Львівської області буде цікаво - обговорюємо розцінки на товари та послуги у Львівській області.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дублюю тему з дніпропетровської гілки, думаю багатьом з Львівської області буде цікаво - обговорюємо розцінки на товари та послуги у Львівській області.

 

А ще б відразу і місця, де продаються товари. Напевне дешевше купувати не в самому Львові, а в районах, наприклад цеглу, цемент і тд...

Порадьте хто де купував останніми тижнями? Які середні ціни на цеглу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще б відразу і місця, де продаються товари. Напевне дешевше купувати не в самому Львові, а в районах, наприклад цеглу, цемент і тд...

Порадьте хто де купував останніми тижнями? Які середні ціни на цеглу?

 

Брв місяць назад через свого прораба.

Повнотіла, червона, якість хороша, завод непамятаю, вартість 1,25 грн за шт. з доставкою.

Везли 10 тис. я брав 3 тис.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Біля Галицького перехрестя часто бачу стоять завантаженні камази з цеглою, може хтось там купляв. Цікавить звідки цегла і яка якість, ціна з доставкою
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Біля Галицького перехрестя часто бачу стоять завантаженні камази з цеглою, може хтось там купляв. Цікавить звідки цегла і яка якість, ціна з доставкою

 

Купував в них коли була дуже нагальна потреба, а так - то краще пошукати на цегляних заводах. Дешевше виходить якщо купувати під зиму - ціни приємніші і торгуватись можна.

Коли купував з машин - цегла була з Волині, якість середня і нижче. Про теперішні ціни не скажу - я купував рік назад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Потрібно 130 листів ОСБ-3 10 і 16 листів ОСБ-3 22 - найдешевше пропонують "Джей Еф Україна" на Зеленій. по 90 і 210 грн. відповідно, порадьте чи можна десь знайти дешевше. Дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора брали цемент на трасі на Івано-Франківськ в межах с.Давидів по 41 грн./мішок, а минулого тижня по 40. Водій розповідав що в Миколаєві цемент подорожчав, тому чекаємо підвищення....:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня вообще-то тоже всегда интересовал экономический аспект продажи с машин товара около Эпицентра по цене равной или выше эпицентровским....

 

Может знающие просветят?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З машин біля Епіцентру - цемент по 43 грн./мішок!!!! Кажуть не хочеш не бери. Але я всетаки повертаюсь до мого питання по ОСБ плиті, до речі плита, яку пропонують - чеська,....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня вообще-то тоже всегда интересовал экономический аспект продажи с машин товара около Эпицентра по цене равной или выше эпицентровским....

 

Может знающие просветят?

 

Це явний сигнал, що в нас все-ще ринок продавця, а не покупця. Подібно, фрукти і овочі часто на базарі дорожчі ніж в супермаркеті, але люди вірять, що на базарі "не підсипають". Базар Торпедо по багатьох позиціях є дорожчим Епіцентру.

 

Щодо Епіцентру, то знайомий казав, що Епіцентр з своїми постачальниками має договір, що для нього ціна залишається незмінною ще місяць після підняття цін для решти. Чи це правда - не знаю. По двох позиціях, коли я купував утеплювач і електропровід це було так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У них договор, что все повышение цен может быть только после согласования новой спецификации, а оная спецификация может согласовываться по полтора месяца.

Причем старые партии товара не переоцениваются.

 

Эпицентр просто "играет" на товарных остатках. Вспомните начало года и резкий рост курса - в этот период сначала с полок смели все товары по старым ценам, а вслед за этим из Эпицентра ушли поставщики, понеся убытки от нежелания Эпицентра вернуть товар, и ушли, унося за собой много хороших товарных групп.

А все потому, что Эпицентр решил упереться рогами, но не принимать новых спецификаций.

 

Ситуация наладилась только к лету. И то много чего толкового, увы, нет. Остался ширпотреб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора взяли ОСБ-3 плиту Кроноспан 10 і 22 по 89 і 199 грн. - компанія Ізоляція-Захід по вул.Зелена. По-моєму найдешевше у Львові.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Які ціни на наступні роботи, на даний час - демонтаж старого даху (крокви + шифер) та влаштування нових крокв + мембрана + ОСБ 10. 280 кв.м.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшли майстрів по хороших рекомендаціях. Демонтаж + кроква + мембрана + контрлата - 8$/м2. В вересні починають, аби погода не підвела.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
Народ, доброго дня!

Кто купляв останным часом ЕППС????

Зверніться на гуртовню Техно-Ніколь пару сот метрів від галицького перехрестя у бік києва. Ціни виробника. Я там брав по 860 грн/куб. Якщо перерахувати на листи 5 см товщини, то виходить 43 грн/м.кв, або 30 грн/лист

в інтернеті можна телефон знайти легко, перезвонити і вони розкажуть як їх знайти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Дублюю тему з дніпропетровської гілки, думаю багатьом з Львівської області буде цікаво - обговорюємо розцінки на товари та послуги у Львівській області.

Камінь пісковик безпосередньо з перших рук, ціна прайс + доставка

ПРАЙС-лист.doc

1535421385_.jpg.6b961e1a143cf74b2be33adf67eb5107.jpg

1152877968_.JPG.69c9296a5f4b2040d04b7562f19895e2.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камінь пісковик безпосередньо з перших рук, ціна прайс + доставка

 

Де ви знаходитеся у Львівській області?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 3 тижні потому...
  • 1 рік потому...
біля галицького перехрестя не куляйте, якість там дуже дуже погана. почитайте в неті яка має бути цегла перед тим як замовляти. зразу попередьте яку цеглу ви очікуєте і що буде якщо привезуть не таку (відправляйте назад якщо якість не підходить, або вручну перебирете кожен кірпічік який ви купите) прослідкуйте як вам привезли і як розгружають- можуть побити те за що ви платите
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне неделю назад предлагали кирпич с з_да Лопатын,если не ошибаюсь,м_100,по 0.80 гр.шт,самовывоз,посчитали перевозку получается в районе 0.89 гр.шт
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...