Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

На мастерскую 26 квадратов хватит? Вполне. Итого вкладываемся в 120 квадратов. Это даже не говоря уже о 200 квадратах.

Халабуда для сена вообще никак не учитывается - её ни в одном документе нету. Обычно это просто деревянные столбы, обшитые досками и что-то сверху накинуто на крышу, чтобы не текло. Зерно хранится в сарае же (если это не десятки тонн зерна - но если есть десятки тонн зерна о какой субсидии может идти речь???), дрова опять же под крышей сарая или в самом сарае хранятся.

 

Это из личного опыта или как всегда - так кажется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из личного опыта. Сарайчик 60 квадратов - всем всегда хватало. Т.к. свою корову не держали - то о хранилище для сена инфа от соседей. Для кролей сено всегда было на чердаке сарая в достаточном количестве. Ну и дом тоже 60 квадратов. Зерно, собранное со своего надела в 2 гектара, хранилось так же в сарае - места хватало. Там же дрова, куры и брикет.

Никогда не видел для хранения сена капитального строения в селе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из личного опыта. Сарайчик 60 квадратов - всем всегда хватало. Т.к. свою корову не держали - то о хранилище для сена инфа от соседей. Для кролей сено всегда было на чердаке сарая в достаточном количестве. Ну и дом тоже 60 квадратов. Зерно, собранное со своего надела в 2 гектара, хранилось так же в сарае - места хватало. Там же дрова, куры и брикет.

Никогда не видел для хранения сена капитального строения в селе.

 

Сосед - фермер. У него мастерская под комбайны "заточена". Своих 12 коров. Порядка полусотни свиней, два курятника, зерноток, еще различные сарайчики и склады. Это всё ЕГО. Работает он, его жена, два сына (старший с невесткой) и летом нанимают еще до 10 человек.

Я больше на таких привык ровняться, а не на другого персонажа с соседней улицы - алкаша, которого трезвым никто не видел. Ходит по селу денег клянчит и рассказывает как несправедлива жизнь, что ему сельсовет не завозит чем топить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте, мою розкіш порахуемо грубо :) 9*11м, перепад висоти по ділянці 4 метри.

 

цоколь: половина в землі від стелі до підлоги по діагоналі, каналізація під стелею (нанвузол, пралку ніяк :( ). опалювальна+склад+підвал 35, майстерня 18 гараж 25, коридор + сходова 12. разом 80 квадратів (55 не опалюються)

 

1 поверх: прихожа+гардероб 13, кухня-їдальня 19, вітальня 19, спальня 13, ванна+туалет+пралка 8, коридор + сходова 15. разом 87

мансарда: дві дитячі по 16, душ+туалет 8, коридор+сходова 13 і велика кімната поки реально не задіяна 32. разом 85.

 

Звідси загальна площа 260, опалювана 200, житлова 96.

 

Це велика розкіш на 4 особи з розрахунку що хтось з дітей залишиться а хтось піде? я так не думаю.

Субсидій не маю і не претендую. Мене більше гризе податок на розкіш.

 

6 років будувався (з них уже 3 рік живу). Нема парканів, брами, під ногами щебінь, в хаті голі стіни, старі порвані штори. Телевізор простий 10 років, т елефону 15 рік, машині 11 рік пішов, жінка пішки. Кожна копійка в будову і більшість своїми руками. В чому моя розкіш? Жити в людських умовах це розкіш? Щоб діти мали свої кімнати? Щоб в туалет в черзі не стояти? Щоб теща не розказувала як жити а свекруха невістку не гризла? Щоб діти не бачили як дідо бухає?

 

Це не розкіш а необхідність!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так у нас поки тільки витрати до західних підтягують. Коли доходи такими стануть наразі не відомо.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сосед - фермер.

Одинокий пенсионер с диабетом :D . Ясное дело что если это недвижимость производственная (а ферма - это производство) - то там и площади другие, и ни о каких субсидиях речи в принципе быть не может.

Своих 12 коров. Порядка полусотни свиней, два курятника, зерноток, еще различные сарайчики и склады. Это всё ЕГО.

И он еще хочет ко всему этому субсидию??? А попка не слипнется?

Я больше на таких привык ровняться, а не на другого персонажа с соседней улицы - алкаша, которого трезвым никто не видел.

Вот у алкашей вообще сарайчиков нету - они их давно разобрали на дрова и сожгли. Я ровнялся на средний класс, не на алкашей, но и не на фермеров. У нас в деревне тоже один такой фирмач есть - ну да, в поле построены производственные цеха, там пилят паркет на экспорт - ему субсидию на отопление цехов выделять или как?

Це велика розкіш на 4 особи з розрахунку що хтось з дітей залишиться а хтось піде? я так не думаю.

Ну то й заробіток буде оплачувати опалення без сусбидії. Якщо той з дітей хто залишиться не алкаш буде й не ходитиме під сільраду побиратися щом йому хтось дров привіз опалюватися.

6 років будувався (з них уже 3 рік живу). Нема парканів, брами, під ногами щебінь, в хаті голі стіни, старі порвані штори. Телевізор простий 10 років, т елефону 15 рік, машині 11 рік пішов, жінка пішки. Кожна копійка в будову і більшість своїми руками. В чому моя розкіш?

Живете не за доходами. Навіщо ото так мучатися, лише заради того щоб більше ніж в сусіда?

Жити в людських умовах це розкіш?

Це ви називаєте:

Нема парканів, брами, під ногами щебінь, в хаті голі стіни, старі порвані штори. Телевізор простий 10 років, т елефону 15 рік, машині 11 рік пішов, жінка пішки. Кожна копійка в будову

людськими умовами???

Це не розкіш а необхідність!

Так, звичайно, щоб сусід не насміхався.

 

Є в мене один знайомий, живе на дачі на Осокорках (це він її так називає :D ). То показував мені - он на іншому березі озера величезний будинок вибудуваний. Але всередині порожній. Власники поряд збудували літню кухню з кімнатою, де й живуть вже не перший рік. Ото треба було будувати ті хороми, які немає за що закінчити, щоб жити під хоромами в літній кухні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо порівнювати сварки, чи навіть напружені стосунки з тещею-свекрухою, чи знімання житла (замість тратити гроші в будівництво свого платиш комусь), з життям по суті на будівництві, то доволі часто будівництво буде нормальними умовами. Ну як нормальними, просто нормальнішими ніж інші умови.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А при цьому обов’язково будувати палаци, на які немає коштів ні на будівництво, ні на утримання? А потмі же будете так же розповідати що ж тепер з таким будинком робити, адже так випадково вийшло що така площа, а пенсія маленька, як же його опалювати. Вчотирьох не помістилися б у 100 квадратах? Якщо грамотно спланувати і думати про перспективу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, без обид, а Вы в какой реальности живете? В Киевской? Вам рассказать какие зарплаты в селах? И как на них оплачивать отопление без субсидии?

 

 

:D В селах роботи немає зовсім, це правда. Але паркани будують як фортеці і на машинах нових розїзджають. Бо є можливості здоровим молодим людям заробити, і не обовязково в селі, переважно за кордоном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, в мене люди й в селі заробляють. Хоча до Данії та Польщі теж їздять. Але не ті хто заробляють нормально не виїжджаючи з села. Садок, дві школи, пожежники, птахоферма, сирзавод, поліклініка, лікарня, фірма що паркет виготовляє... На жаль гранітний кар’єр та цукровий заводи зачинені. Причому цукровий завод ще років 5 тому працював.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А при цьому обов’язково будувати палаци, на які немає коштів ні на будівництво, ні на утримання? А потмі же будете так же розповідати що ж тепер з таким будинком робити, адже так випадково вийшло що така площа, а пенсія маленька, як же його опалювати. Вчотирьох не помістилися б у 100 квадратах? Якщо грамотно спланувати і думати про перспективу.

Як воно буде на пенсії не скажу. Просто тому що не факт що доживу.....

Але мою матір субсидія не хвилює, від слова зовсім, її я утримую, вона свою пенсію тратить на ліки, одяг, трішки на їжу. Дорогий одяг я їй купую. Думаю мою думку зрозуміло?;)

 

 

 

А зараз маючи будинок та квартиру, я навіть якщо буду мати формальне право на субсидію подавати не буду.

Вірніше не так. Маючи 2 руки та голову на плечах я на субсидію подавати не буду. Закінчиться моя справа піду в іншу, зараз запустив 2 проекти, подивлюсь як воно піде. Настане ну поооовна дупа то піду найманим. Не буде зарплат, поїду гарувати за кордон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живете не за доходами. Навіщо ото так мучатися, лише заради того щоб більше ніж в сусіда?

 

Це ви називаєте:

 

людськими умовами???

 

Так, звичайно, щоб сусід не насміхався.

 

 

 

Схоже, це вас щось мучить у тому. Я ж насолоджуюсь а не мучусь. Отримую задоволення від того що це уже моє а не спільне, що ніхто не грузить мене і дружину як нам жити. Що ніхто вранці політикою не грузить. Що зверху і збоку не товчуться алкаші, квартиранти. Ніхто не курить у сусідній кімнаті, не засирає коридор, не плює під ноги.

 

Що працюю у свому домі і на своїй землі для себе і дітей.

Що сексом можу займатись зі звуком і коли хочеться а не тихенько під ковдрою коли діти заснуть :)

 

А серед сусідів я ще мєлкий :)

 

Схоже, у нас різні поняття про комфорт і добробут...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте, мою розкіш порахуемо грубо :)

 

В 2011 году правительство Николая Азарова ввело налог на недвижимость. Изначально он задумывался и преподносился как налог на роскошь и не касался 90% собственников жилья. С владельцев квартир, площадь которых не превышала 240 кв.м и жилых домов площадью не выше 500 квадратов налог ....

РИА Новости Украина: rian.com.ua/analytics/20150916/373760244.html

Изначально считались роскошью квартиры от 240 кв.м., дома от 500 кв.м.

Где гарантия, что через несколько лет дом в 90 кв.м. не будет буржуйским? )))

 

И так у нас во всех "покращеннях".

Подняли газ для промышленности до европейского уровня, предприятия олигархов экспортируют продукцию за границу, почему сотрудники (не топ менеджеры) не получают европейскую зарплату?))))

 

Ввели большие штрафы за вождение в нетрезвом виде, в Украине он составляет 10200 грн, в Польше это от 5000 грн ... а если привязать к минимальной зп или минимальному необлагаемому доходу, то у нас совсем грустно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як воно буде на пенсії не скажу. Просто тому що не факт що доживу...

А раптом доживете? Ну хто з пенсіонерів з діабетом думав, що залишаться самотніми у 200 квадратному будинку, який треба буде утримувати???

Але мою матір субсидія не хвилює, від слова зовсім, її я утримую, вона свою пенсію тратить на ліки, одяг, трішки на їжу. Дорогий одяг я їй купую. Думаю мою думку зрозуміло?

Це дуже приємно чути :) . Нажаль таких дітей не так багато. І більше все ж одиноких пенсіонерів, яким треба самотужки утримувати будинок.

Маючи 2 руки та голову на плечах я на субсидію подавати не буду.

Не всі розділяють вашу точку погляду. Є такі, що думають як би розлучитися, щоб отримати субсидію на опалення 250 квадратів будинку, який було нещодавно збудовано.

Отримую задоволення від того що це уже моє а не спільне, що ніхто не грузить мене і дружину як нам жити. Що ніхто вранці політикою не грузить. Що зверху і збоку не товчуться алкаші, квартиранти. Ніхто не курить у сусідній кімнаті, не засирає коридор, не плює під ноги.

Чи змінилися б ці умови, якби будинок був 100 квадратів, а не 260?

Схоже, у нас різні поняття про комфорт і добробут...

Якщо є кошти на той комфорт і добробут - то я ж тільки за! Але коли будинок будується 15 років, а потім виявляється що його ще потрібно й опалювати, а грошей на це вже зовсім немає - то нахіба такий головний біль? Причому за свої ж гроші (ніхто ж вам будинок не подарував - самі ж набудували). І навіщо вимагати субсидію від держави - щоб держава оплачувала ваш комфорт?

 

Добавлено через 1 минуту

предприятия олигархов экспортируют продукцию за границу, почему сотрудники (не топ менеджеры) не получают европейскую зарплату?

Мне на этот же вопрос уже тут на форуме ответили - низкая производительность труда виновата.

а если привязать к минимальной зп или минимальному необлагаемому доходу, то у нас совсем грустно.

Обычно владельцы авто, у которых после заправки остаются еще деньги на бухло живут вовсе не на минималку. Не надо прибедняться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І навіщо вимагати субсидію від держави - щоб держава оплачувала ваш комфорт?

Вы знаете, похоже у вас по поводу получения субсидии нездоровый пунктик. Вам говорят что человек, имеющий голову и руки не из задницы не собирается получать субсидии. Это вы страдаете дадут л вам или не дадут узнав как вы за деньги любите власть. Ни мне, ни моему соседу-куркулю-фермеру, ни porterlv, ни многим другим участникам обсуждения не нужна субсидия. Нам, в отличии от вас, стыдно получать субсидию, причисляя себя к нищим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не всі розділяють вашу точку погляду. Є такі, що думають як би розлучитися, щоб отримати субсидію на опалення 250 квадратів будинку, який було нещодавно збудовано.

 

Один родич жив з жінкою громадянським. Вже й дітей одружили, внуки є. А в минулому році жінка його таки заволочила в РАЦС.:flag1: В цьому році пересіклися в спільних родичів на днюсі. Чую з цього гаврика всі ржуть. Причина дружина хоче розвестись, щоб субсидію мати.:lol: До слова квартира маленька. Але в нього в гада зарплата висока.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, 100 квадратів не дали б мені того що потрібно. Бо проект робив з нуля і так як мені було потрібно і зручно.

 

Що цікаво, на опалення моєї розкоші газу іде рівно стільки ж де я жив раніше у 75 квадратах старого будинку. Де при тих же затратах тягнуло по ногах і пліснявіли кути.

 

Мене не турбує питання опалювання при ціні 8 грн/ за куб. А як поставлю ТН то і при вищій :) Я не претендую на субсидію. Але мене дивує, що сусід з неутепленим будинком маючи субсидію зимою вікна не закриває :)

 

Я не бачу розкоші в 200+ квадратах, не бачу розкоші в стандартній 4 кімнатній квартирі в багатоповерхівці. Я не розумію, чому майже весь, бідніючий зараз на очах, середній клас зненацька став "розкошувати" по площах.

 

Єдине що мене турбує - що з кожним днем заробити стає все важче. Що не дай Бог дожити до пенсії, що не дай Бог серйозно захворіти, чи перейти дорогу комусь модному (у бізнесі чи випадково на вулиці).

 

У цивілізовонаму світі пенсія це свобода і нове життя у наших реаліях - вирок...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам говорят что человек, имеющий голову и руки не из задницы не собирается получать субсидии.

Это сегодня. А что будет на пенсии?

Это вы страдаете дадут л вам или не дадут узнав как вы за деньги любите власть.

Мне не дадут.

Ни мне, ни моему соседу-куркулю-фермеру, ни porterlv, ни многим другим участникам обсуждения не нужна субсидия

Тогда к чему нытье о том, что субсидию не дают на дома выше 200 квадратов? Собственно с этого все и началось, мол как посмели лишить субсидий дома по 200 и больше квадратов. Почитайте FLASH, это не я возмущаться начал.

Нам, в отличии от вас, стыдно получать субсидию, причисляя себя к нищим.

Мне тоже. Поэтому ни к нищим, ни к субсидиантам я себя не причисляю. И не понимаю, как найдя деньги на постройку 200 м2 дома можно ныть об отсутствии денег на отопление и требовать от государства оплатить.

 

Добавлено через 2 минуты

Я не претендую на субсидію.

Це ключове :) . А то плач Ярославни про те що на будинки в 200 квадратів не дають субсидію вже надоїв.

Але мене дивує, що сусід з неутепленим будинком маючи субсидію зимою вікна не закриває

В мене в селі так само відкривають, щоб газ випалити.

Я не бачу розкоші в 200+ квадратах, не бачу розкоші в стандартній 4 кімнатній квартирі в багатоповерхівці.

А я не бачу бідності й потреби в субсидії, якщо є кошти на будівництво 200 квадратного будинку бо придбання 4-кімнатної квартири.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это сегодня. А что будет на пенсии? - а оце вже питання, чому держава не може забезпечити гідної старості людям, що все життя її будували.

 

 

А я не бачу бідності й потреби в субсидії, якщо є кошти на будівництво 200 квадратного будинку бо придбання 4-кімнатної квартири

Коли я будував будинок я не розкошував але потім помінявся закон.

Більшість людей в СССР крартири не купували а отримували за роботу на заводі, будувались вони коштами і силами тих же людей. Так от чому вони за свою важку працю зненацька стали куркулями?

 

Продавати і купувати меншу? Ви вкурсі різниці цін на 1 /2 / 3 /4 кімнатні? А про двійне оподаткування?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно с чего все началось:

Сообщение от Kirill_Dnepr

Мне лично недоступно для понимания просить скидку на газ или субсидию, имея дом за 200 квадратов .

Это Вы считаете признак богатства и житья в шоколаде? 200 метров общей= 40 или 50 жилой. Я уж молчу, что эти 200 могут быть в глубокой провинциальной жопе и цена им медный грошь.

Більшість людей в СССР крартири не купували а отримували за роботу на заводі, будувались вони коштами і силами тих же людей.

І надзвичайно складно було працюючи на заводі отримати 4-кімнатну квартиру. Навіть головний інженер Радянської України, одного з головних ідеологічних рупорів, спромігся отримати лише 3-кімнатну квартиру. І побудувати дачу, яка мала чіткі обмеження за площею. Тому не треба розказувати що в СРСР можна було будувати по 200 квадратів і роздавали 4-кімнатні квартири направо і наліво.

Так от чому вони за свою важку працю зненацька стали куркулями?

Тому що будинки по 200 квадратів і 4-кімнатні квартири за важку працю було отримати неможливо. Є одні знайомі, в кого була 4-кімнатна квартира в Києві, а в селі єдиний двоповерховий будинок на все село на радянські часи - так вони виконували інтернаціональний обов’язок в Африці, звідки привезли значні коштовності. Але в них ніколи не було проблем з оплатою комуналки. І Волга в них теж була - а що таке купити Волгу в СРСР, думаю, розповідати не потрібно.

Продавати і купувати меншу? Ви вкурсі різниці цін на 1 /2 / 3 /4 кімнатні?

Зрештою 4-кімнатну продали й купили дві двокімнатні. Були на те свої причини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І надзвичайно складно було працюючи на заводі отримати 4-кімнатну квартиру
-

 

на відміну від зараз, за СССР пільги працювали справедливо. Багатокімнатні квартири без проблем отримували багатодітні, інваліди, простий народ з заслугами.

 

Так і моя бабця отримала. Бо вона мати-героїня (7 дітей) а дідусь інвалід ВОВ і нагороди мав.

 

 

 

Зрештою 4-кімнатну продали й купили дві двокімнатні

 

Прокиньтесь! Реалії вторинного ринку давно інші. Продавши 4 кімнатну, з врахуванням податків на продажу і купівлю не факт що вам на двокімнатну вистачить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня весь район получает субсидию, кто смог конечно. И никому не стыдно. Потому,что никакого стыда перед этой коррумпированной властью олигархов быть не может.

Стыдно одно- быть безвольным бараном : налог на машины- отлично, налог на роскошь -нормально, газ повысим, как считаем нужным- не вопрос, мы все стерпим, кто не стерпит в Польшу уедет жить. Все просто отлично идёт.

 

Возвращаясь к теме, повторюсь: 65 процентов газа добывается у нас, его себестоимость 50-70 долларов ( сто раз это признавали), 35 процентов покупают за границей по 300-400 за куб. Этот газ идёт на заводы Ахметова и прочих товарищей. Какого хрена жители страны, которым местный газ принадлежит согласно Конституции, должны платить по 300 долларов за куб?

 

 

Ещё вот ознакомьтесь, кто и как получает лицензиии на добычу, все «друзья».

https://www.facebook.com/gnap.ua/posts/1869372709812554

3D296FEC-00D2-4652-BD73-DCB20D3681F1.thumb.png.ce25f6f44e0bbeafe227a2e8245ca9eb.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавши 4 кімнатну, з врахуванням податків на продажу і купівлю не факт що вам на двокімнатну вистачить.

Це було ще до введення податку.

Багатокімнатні квартири без проблем отримували багатодітні, інваліди, простий народ з заслугами.

Багато - це скільки? Ну окрім багатодітних. 4-кімнатні???

Бо вона мати-героїня (7 дітей) а дідусь інвалід ВОВ і нагороди мав.

Погодьтеся - таких людей не так вже й багато. Та й 7 дітей явно можуть матір підтримати.

 

Добавлено через 4 минуты

налог на машины- отлично

Не отлично. Но противники блях в восторге - бляхарям сделают же хуже, перемога.

А у меня весь район обеспеченных людей получает субсидию, кто смог.

Ну такое. Смогли - хорошо. А кто не смог - не нужно скыглыты, нужно было думать когда строил замок.

Ой, есть у меня знакомый в Крюковщине. Рядом с ним реально замок построен. С башенками, зубчиками... Правда владелец сидит :D .

себестоимость 50-70 долларов ( сто раз это признавали), 35 процентов покупают за границей по 300-400 за куб. Этот газ идёт на заводы Ахметова и прочих товарищей.

Вы ничего не перепутали? С чего вдруг на заводы Ахметова пойдет газ по 300-400 за куб? Откуда у него такие деньги? К нему идет газ по цене для населения (который списывают на ТКЕ, но реально ТКЕ столько газа потребить не может). А компенсацию этой разницы Нафтогаз покрывает из разницы между себестоимостью украинской добычи и ценой продажи юрикам (не Ахметову). И Дубневичи по этой же схеме газ закупали, по цене для населения. Но у них отжали пока эту возможность.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут все сложно.

Гравитационку так просто не заглушить. Она все равно крутит по кругу.

Потери в ней адские.

 

Кирилл, обрати внимание (если конечно надо снизить расходы на отопление), что если укутать трубу теплоизолятором - потери в трубе гравитационки (а по факту температура в доме) снизится, и газа будет тратиться меньше.

 

То же самое с "одеялом" на радиатор.

 

Иногда простые идеи и примитивный подход просто упускаются, мозг ищет сложных инженерных решений. Уверен что у тебя не тот случай, но вдруг полезно, лучше лишний раз напомнить.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...