Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

А ви пробували подержати Dewalt? Про що вам вопрошающий говорить?

 

 

В чом таком обычном?

 

Dewolt DCD771 трудиться у меня почти наравне с Metabo, так что держать я его пробовал.

В обычном Power Maxx Bs , ручка толще чем в Power Maxx BS Quick.

Поэтому имея как раз оба этих шурика, и используя их для тех же задач, что и вопрошающий(сборка мебели), я предположил, что человеку он может подойти, потому что я им(ими обоими) очень доволен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dewolt DCD771 трудиться у меня почти наравне с Metabo, так что держать я его пробовал.

В обычном Power Maxx Bs , ручка толще чем в Power Maxx BS Quick.

Поэтому имея как раз оба этих шурика, и используя их для тех же задач, что и вопрошающий(сборка мебели), я предположил, что человеку он может подойти, потому что я им(ими обоими) очень доволен.

Хотів вмказати здивування що ручки цих двох powermaх можуть відрізнятися.

 

Але якщо у вас є обидва , то мушу вже при нагоді перевірити самостіяно.

 

Добавлено через 6 минут

Ну, для 18В шурів вже 125Нм досягли, а раніше було 30-60Нм.

 

Потужність дорівнює U*I. При меньшій напрузі можна збільшити струм.

А I=U/R.

 

Щоб збільшити струм треба поставити більш потужний двигун.

 

А як його зробити більш потужним при тих самих розмірах?

Не було у виробництві двигунів ніяких технол. революцій в остані роки , що запхнути у ті ж розміри більшу потужність.

А от за рахунок чого Metabo робить шурупокрути на 0,2-0,3кг легче інших брендів, це цікаво. АКБ не легші, мотор не лечший, трохи менше пластику може дати 200грам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не було у виробництві двигунів ніяких технол. революцій в остані роки , що запхнути у ті ж розміри більшу потужність.

Було :) . Але технології не з дешевих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але якщо у вас є обидва , то мушу вже при нагоді перевірити самостіяно.

Сначала купил вместе с коллегой обычный, потому у меня спёрли и я купил "Quick", у напарника остался обычный, так что я их сравнивал "собственноручно" .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сначала купил вместе с коллегой обычный, потому у меня спёрли и я купил "Quick", у напарника остался обычный, так что я их сравнивал "собственноручно" .

Але Quick довший за габаритом із установленим швидкозахисним патроном.

 

Я от думаю що концепція з'ємного патрона можливо корисна коли дійсно два шурупокрута є під руками як у вас із напарником.

Бо знімати патрон із у становленим сверлом щоб поставити тримач із бітом не швидше ніж розтиснути швидкозахисний патрон та встановити в нього той самий тримач із бітом. Це я нещодавно перевірив на парі подібних китайцях що належать колегам - Einhel та Dnipro.

ПРи знятому патроні світло від світодіода потрапляє у зону закручування?

Муфта встановлення моменту та напрямок світла правильно скомібновані для попадання світла?

Я зараз купив два китайці + 1 додатковий акб для них, Intertool DT-0310, Li, 10,8В (12V). Тож маю 2 шурупокрути , 2 зарядки та додатковий АКБ. В грудні одним із них попрацював, ніби нормально. Виявися недолік додаткового АКБ, по гарантіїї із Харкова замінили мені на новий.

Основна незручність - двумуфтовий патрон та відсутність блокування шпинделя. Але нічого, я колись мав Makita Bosch без блокування шпінделя.

 

Ще маю Boch 12-2 V, ніби непоганому стані. Тут є блокування шпинделя, комлектний патрон замінений на одномуфтовий. МОже колись перепакую на Li.

Але муляє купити новеньке та брендове. Тому дивлюсь на Metabo. У них акція до кінця січня. Ше на лобзик Metabo STE 100 Quick дивлюсь.

Але може жаба переможе, бо насправді ніби все необхідне є. Включно із лобзиком.

 

Добавлено через 52 минуты

Сначала купил вместе с коллегой обычный, потому у меня спёрли и я купил "Quick", у напарника остался обычный, так что я их сравнивал "собственноручно" .

Як це трапилось? Як це сумне взагалі трапляється? Це ж не дрібничка якась.

У мене колись на Брауні сперли свердло, 10мм. Тільки на хвилину кудись відволікся і сверла нема. У колеги там же в цеху шрупокрут.

Ще рулетку один робітник залетний прихватив на об'єкті. До нього знайомі будівельники позичили рулетку (нова гарна S$R із гумовим анконечником) але не повернули в ту зону де я працював а залишили десь , а там прийшов зальотний робітник. і .... хоча звинувачувати я права не маю, не бачив . Але тих хлопців яким дав рулетку знаю давно і добре і телефонував їм спитати чи не у них рулетка. Кажуть - ні. Той теж казав - ні. Але ... І ложки не знайшлись, і осадок залишився. :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бо ті ж самі 13Нм у мене в старому NiCd 12В Bosch заявлені при тій же швидкості 400об/хв

 

 

Що там могло технологічного відбутися що із меншої напруги навчилися знімати більший крутний момент? той же двигун постійного струму, той же рудуктор.

 

 

А I=U/R.

Щоб збільшити струм треба поставити більш потужний двигун.

 

А як його зробити більш потужним при тих самих розмірах?

Не було у виробництві двигунів ніяких технол. революцій в остані роки , що запхнути у ті ж розміри більшу потужність.

 

Революція чи ні, але таке враження, що в еволюція акк. електроінструменту пробігла повз вас)

 

Мотори стали безщіткові, а щітки маловольтажному в ак. інструменті - тонке місце, так як основний опір омічний і втрати саме в них, збільшуючи струм можна просто спалити їх.

А електроніка і 200А може витримати.

 

І двигуни стали геометрично значно більші в діаметрі, тепер це не конструкція в корпусі, а частина самого корпусу.

 

Ця тенденція дуже наглядно спостерігається в 3й генерації Milwaukee - двигуни стали ще більші в діаметрі, інструмент став коротшим.

 

В теорії, чим більший діаметр, тим більший важіль сили і при тих же обертах можна отримати більший крутний момент.

 

Інший шлях підвищеня Нм - збільшувати оберти мотора і брати редуктор з більшим передаточним числом - шлях колекторніків, які майже вже ніхто не використовує в нових серіях.

 

Добавлено через 7 минут

Я от думаю що концепція з'ємного патрона можливо корисна коли дійсно два шурупокрута є під руками як у вас із напарником.

Бо знімати патрон із у становленим сверлом щоб поставити тримач із бітом не швидше ніж розтиснути швидкозахисний патрон та встановити в нього той самий тримач із бітом.

 

Як на мене, основна фішка цих квіків - встановлення нестандартного оснащення, як то кутовий чи ексцентриковий бітотримач

.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я от думаю що концепція з'ємного патрона можливо корисна коли дійсно два шурупокрута є під руками

Как раз когда под руками два шурика, съемный патрон не так нужен, одним сверлишь/зенкуешь другим крутишь, с тех пор как я обзавёлся Деволт-ом в основном так и происходит. А вот если один занят, то с БЫСТРОсъемным патроном вполне комфортно сверлить и крутить по очереди, но только с быстросъемным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Революція чи ні, але таке враження, що в еволюція акк. електроінструменту пробігла повз вас)

 

Мотори стали безщіткові, а щітки маловольтажному в ак. інструменті -

.

Я не мав на увазі безщіткові мотори. Я казав про звичайні , які саме і стоять у тих шурупокрутаж які я розглядаю для покупки.

Якось включав я безщітковий, мені здалось що навіть більш шуму генерує ніж щітковий.

 

надпотужний по моїм задачам мені не потрібен.

 

вічний мабуть теж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Мое чудо:Makita BDF458RFE.

3Ач аккумы + 25 минут на зарядку с 0.

 

Доволен очень, единственное, для длительной работы на весу надо что-то полегче.

 

Макита как и Бош уже не те. Если на Маките не написано, что сделано в Японии, а на Боше.... в Германии, брать не стоит. 10 летний бош лучше и дольше работал, чем тот что куплен в прошлом году. За макиту вообще молчу. У люде откровенные китайцы дольше держатся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Макита как и Бош уже не те. Если на Маките не написано, что сделано в Японии, а на Боше.... в Германии, брать не стоит.

 

Ви десь витаєте в абсолютно відірваних від землі мріях, весь інструмент зараз робиться в Kитаї.

 

10 летний бош лучше и дольше работал, чем тот что куплен в прошлом году. За макиту вообще молчу. У люде откровенные китайцы дольше держатся.

 

Під Makita багато підробок, в цьому причина такого вашого враження.

 

Інакше мені не зрозуміло, які такі "китайці" вас(чи ваших знайомих)вразили в порівняні з Makita.

 

Будь то акумуляторна дрель чи ручний фрезер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не весь інструмент робиться в Китаї. Все що купля раніше і останнім часом, купляв у офіційних представників. Взагалі користуюся Bosch. Але був час, коли макіта зробила акцію на свій інструмент і я не втримався. Купив шуруповерт. Патрон розбовтався за тиждень. Я на стільки був здивований, що навіть не здавав його по гарантіі. Він між іншим маде ін Китай. А от болгарка з 230 кругом вироблена в Японії. Ріже суто бетон. Ріже дуже багато. За два роки ще не була в ремонті. До того ще мій брат нею кілька років працював.

Те саме можу і про Bosch сказати. Те що куплялося в 2007-2009 роках почало виходити з ладу тільки зараз. Тільки в болгарці мнявся підшипник. Два роки назад купив невеликий перфоратор, то зараз він уже майже здох. Між іншим серед Bosch жодного інструменту з Китаю не має. Перфоратори Німецькі, шуруповерти Малазія. Тільки акумулятори здаеться з Китаю.

Розмірковую, чи не перейти мені на Hilti.

Ви десь витаєте в абсолютно відірваних від землі мріях, весь інструмент зараз робиться в Kитаї.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вообще вот есть статья с обзором лучших моделей шуроповерта

 

До інструменту з статті питань нема.

 

Сама стаття - повнісіньке лайно!:bad: :fool:

 

Написана за 5рублів "для галочки" далекою від інструменту людиною, кривим околотехнічним журналістським слогом, з рамдомними фотками по тексту :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Між іншим серед Bosch жодного інструменту з Китаю не має. Перфоратори Німецькі, шуруповерти Малазія. Тільки акумулятори здаеться з Китаю.

 

Ви явно щось плутаєте, скоріше за все, свої мрії з реальністю :twisted:

 

Розмірковую, чи не перейти мені на Hilti.

 

Розчарую вас, мадеинжерманіфіла, див вкладення.

 

Наразі, майже весь інструмент відомих брендів випускається в Китаї.

 

Не кажу, добре, чи погано - просто факт.

ab117d3b5026ef09d0666068ad79c99b0d335e4844a01ac6f28c147a0d1275bb.jpg.b9c93bb7351aa947b4c09af5b4a7e596.jpg

timthumb.jpg.1559582d2a431e6c910e816c0046e350.jpg

8ff7926a3d4be3dcf8e8d4caab6cb48a39d91d29e541ed07a00564166c9145cf.jpg.5c9974f5a2d303bfece80db04c53f82a.jpg

485775_p03_b.thumb.jpg.9dd3f3e11192c9285ec24043e4b505c2.jpg

akumulatorska-aku-busilica-hilti-te-6-a36-avr-slika-87892682.jpg.938aaa6dc9af34e023c743a71a9363fb.jpg

taladro-rotomartillo-hilti-te-2-D_NQ_NP_908445-MLM26461982931_112017-F.thumb.jpg.7b230ed7c86b50d75c955aa4bbcb9083.jpg

485777_d05_b.jpg.45015f606a283eb51d87daa85d92b92a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не кажу, добре, чи погано

Це добре, бо ціна була б захмарною. А в більшості інструменту немає нічого складного й революційного, тому виготовити в Китаї зовсім не складно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а festool тоже в китае делают?

 

Это надо у Димы Довженко спросить.Насколько мне известно,завод один и находиться в Германии.Некоторые позиции для них вроде бы делают другие известные бренды. Например пылесосы или режущий инструмент.Возможно после обьединения с протулом заводов стало несколько.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это надо у Димы Довженко спросить.Насколько мне известно,завод один и находиться в Германии.Некоторые позиции для них вроде бы делают другие известные бренды. Например пылесосы или режущий инструмент.Возможно после обьединения с протулом заводов стало несколько.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вдогонку предыдущему обсуждению. Если особая точность сверления не нужна, то имеют право на жизнь патроны с шестигранным хвостовиком. Только битодержатель нужен с защелкой. Есть неудобства — например длина системы выходит та ещё, биение ого-го и т.д. Но если нужно подсверлить одним Ø, раззенковать другим а потом закрутить а шурик только 1, то выручает.

 

Добавлено через 6 минут

Я зараз купив два китайці + 1 додатковий акб для них, Intertool DT-0310, Li, 10,8В (12V). Тож маю 2 шурупокрути , 2 зарядки та додатковий АКБ. В грудні одним із них попрацював, ніби нормально. Виявися недолік додаткового АКБ, по гарантіїї із Харкова замінили мені на новий.

Основна незручність - двумуфтовий патрон та відсутність блокування шпинделя. Але нічого, я колись мав Makita Bosch без блокування шпінделя.

 

 

І як він вам? На сайті якась незрозуміла інформація. Так ніби опис компонували з різних частин від описів інших інструментів. Яка ємність АКБ та скільки він заряджається? Бо думаю придбати щось дешеве для хлопців щоб не було жаль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня два аккумуляторных шуруповерта.

Первый купил в середине двухтысячных Milwaukee pad12 (угловая дрель/шуруповерт). Покупал для того чтобы высверлить и выкрутить обломанную шпильку из головки блока двигателя, только он пролез. В последствии использовал на своей стройке: при работе над крышей вылетел из рук на высоте около 8-ми метров и приземлился на бетон, в результате только пара царапин на корпусе, а работоспособность не пострадала. Покрутил им подвесные потолки и многое другое, сейчас акумуляторы почти мертвые, в планах переделать на Li-io-ные. Инструмент специфический, не совсем удобный в работе (по сравнению с классической формой), мега надежный и выносливый.

В 16-м году купил Bosch GSR 18V-Li made in Malaysia, 13-го года выпуска (завалялся на складе), предложили с дисконтом, не смог отказаться. Очень им доволен, выручает на стройке: дрель практически в руки не беру, в основном сверлю им, недавно на кухне сгорел миксер, так он и тесто месил и крем взбивал :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

І як він вам? На сайті якась незрозуміла інформація. Так ніби опис компонували з різних частин від описів інших інструментів. Яка ємність АКБ та скільки він заряджається? Бо думаю придбати щось дешеве для хлопців щоб не було жаль.

Першим придбаним Intertool DT-0310 за 640 грн Li та додатковим АКБ працював в грудні , збирав кухню. Приблизно - 300 конформатів 7*50, саморізи 300 3,5*16, 300шт 4,0*16, 100шт 4*30 , ще отвори сверлом 2,5 - 3 мм, та трохи зенкування ЛДСП . Отвори під конформат ним не сверлив.

 

Заряджається 3г 20 хв, це через слабкий БЖ зарядки, який можно замінити, він на роз'ємі до станції приєднаний. Але чим нижчий струм заряджання тим краще для АКБ. Вимикання заряджання відбувається контролером у самому АКБ, тож в інструкції неправильно написано. Так у СЦ сказали.

 

У руці мені він зручніший за інші із АКБ в ручці які дободилося тримати.

Ємність - 1,3Аг.

 

Незручно тільки одне - нема блокування шпінделя і тому двомуфтовий патрон, затискати міцно незручно, але раніше доки не звик до Bosch GSR 12-2 я працював Макіта та Бош із двомуфтовим патроном.

Про сервіс Intertool. Додатковий АКБ мав ваду, менший час заряджався , менший працював, думаю дизбаланс банок. А потім ще безпосередньо після заряджання він випадково час від часу відключався протягом години - двох, доки трохи не разрядиться. ВІдправив у Харків у сервіс із описом проблеми. Мені надіслали новий АКБ протягом тижня.

Другий купив за 619грн шурупокрут вже у січні, не дуже багато працював, бо прцював на роботодавця, на встановленні і його інструментом. Взяв пару разів щоб потренувати і подивитись як він. Все гаразд. На встановленні одного АКБ вистачає більш ніж на день.

Всілякі дрібнички Intertool я купляв, магаз поруч Мірінструмента . Електро існтрумент вперше придбав. Може ще ризикну легкий лобзик придбати, щоб макіту на день роботи не таскати - важкувата.

 

Гарантія 12 місяців.

У них є лінійка типу проф. Зараз 18В є нова модель, безщітковий , одномуфтовий металевий патрон із захистом від розкручування, блокування шпинделя, 2600грн. Але на стенді щось із АКБ проблема , не виймається. Треба просити показати інший екземпляр. Мабуть гарний вибір як універсального акумуляторного для дому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имел в активном пользовании: Макита 18в, 2007г, Хилти SFC-22(2шт), Милуоки два 12в и один 18в, Метабо 12в. Дольше всего работала Макита. Тогда литий только начинался и стоил денег. Хилти был заменен по гарантии через три дня - захрипел редуктор. Сменщик имел дефект губок и имел небольшое биение. По гарантии менять не зажелали! Милуоки М-12BDD - садился быстро АКБ(прожерливый). Повелся на рекламу - купил М12 бесщеточный - огромный, как для 12-ти вольтового. Продан. потом был Метабо 12в. Хороший, но не дотягивал до моих потребностей(опять реклама). Куплен был Милуоки 2701.Пока пришел к этому шуруповерту, сменил род деятельности и лежащие 4000 были не нужны. В общем, сейчас есть Ейнхель серии Х-change? 18v. Работает не хуже вышеперечисленных. Не бренд, но со своими задачами справляется на 101%! Плюс линейка под этот акум весьма неслабая.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вимикання заряджання відбувається контролером у самому АКБ

Це погано. Це нерекомендований режим заряджання акумулятора, але дуже дешевий, але все ж таки аварійний режим.

чим нижчий струм заряджання тим краще для АКБ

Спірно. Звісно якщо мова йде про струм до 0,5С. Якщо більший - то так, не бажано, хоча для силових акумуляторів (які й повинні стояти в якісному інструменті) легко допустимий зарядний струм 2С.

Додатковий АКБ мав ваду, менший час заряджався , менший працював, думаю дизбаланс банок.

Або просто, за традицією, запасні акумулятори збираються зі значно гірших елементів.

 

А в Інтертула немає биття шпінделя? Сверло рівно стоїть, чи коло малює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це погано. Це нерекомендований режим заряджання акумулятора, але дуже дешевий, але все ж таки аварійний режим.

 

Спірно. Звісно якщо мова йде про струм до 0,5С. Якщо більший - то так, не бажано, хоча для силових акумуляторів (які й повинні стояти в якісному інструменті) легко допустимий зарядний струм 2С.

 

Або просто, за традицією, запасні акумулятори збираються зі значно гірших елементів.

 

А в Інтертула немає биття шпінделя? Сверло рівно стоїть, чи коло малює?

 

 

Справа в тому що АКБ 10,8В що у ручці має лише 3 контакти , "+" "-" та якийсь контрольний, тому балансування банок із боку ЗП неможливо.

 

Але усередині АКб є плата контролера, яка примітивно вимикає заряджання якщо на одній із 3х банок напруга стає більше 4,2В, або вимикає АКБ якщо під час роботи на одній із банок напруга стає меншою 3,6В . Можливо ще і балансує банки той контролер, бо бачив ролик про переробку NiCd на Li, там казали що банальні контролери із Алі виконують функцію балансування.

 

 

то що гірше? ток заряджання менше 0,5С чи ток заряджання більше 0,5С?

 

Сверло стоїть рівно і коло не малює. Нема ні поперекового биття ні вздовж осі. на відміну від BOSCH PSR 1200 та BOSCH GSR 12-2, у обох редуктор не був прикручений до двигуна. Тому редуктор із патроном бовталися туди сюди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому балансування банок із боку ЗП неможливо

Проблема не в балансуванні (точніше не лише в ньому, та й якщо банки однакової якості й партії то без балансування можна обійтися). Проблема в том, що заряджання має відбуватися за алгоритмом CC/CV із завершенням заряджання, коли зарядний струм впаде до 0,1...0,05 від початкового і напруга на банку буде 4,20 В. А в описаному випадку припинення зарядджання відбувається через спрацювання плати захисту, звісно що плата аварійного захисту має завищені пороги відключення (бо розрахована саме на спрацювання в аварійній ситуації), тому на акумулятори подається завищена напруга і заряджання припиняється за досягнення цієї завищеної напруги. І велике питання що там зі струмом відбувається в процесі заряджання.

 

Але усередині АКб є плата контролера, яка примітивно вимикає заряджання якщо на одній із 3х банок напруга стає більше 4,2В,

Так. Але не просто коли стає більше 4,2 В, а там поріг дещо вищий.

 

або вимикає АКБ якщо під час роботи на одній із банок напруга стає меншою 3,6В

Зазвичай меншою десь за 2,2-2,4 В, знову ж таки - аварійний захист.

 

то що гірше? ток заряджання менше 0,5С чи ток заряджання більше 0,5С?

До 0,5С не має значення. Вище - треба дивитися специфікацію на встановлені акумулятори.

 

Сверло стоїть рівно і коло не малює. Нема ні поперекового биття ні вздовж осі.

Чудово!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Похвастайтесь, кто может подогнать по приемлемой цене наборчик хороших бит? Милуоки оригинал или шо-то этого уровня. Или порекомендуйте где в инете купить
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...