Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кабель, провід ЗЗЦМ/ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів)

neoteh

Рекомендовані повідомлення

Ціни від 1.10.2019

logostroimdom.jpg

 

cable-shop.com.ua

 

ВВГ-П

2х1.5 - 7,27

2х2.5 - 11,12

2х4 - 17,9

3х1.5 - 10,41

3х2.5 - 16

3х4 - 26,66

 

ВВГнг-П

2х1.5 - 7,39

2х2.5 - 11,21

2х4 - 18

3х1.5 - 10,51

3х2.5 - 16,12

3х4 - 26,82

 

ВВГнг

3х1.5 - 10,95

3х2.5 - 16,79

3х4 - 27,74

3х6 - 40,6

3х10 - 59,09

4х1.5 - 14,9

4х2.5 - 22,8

4х4 - 36,68

4х6 - 53,79

4х10 - 77,97

4х16 - 130,28

5х1,5 - 18,33

5х2.5 - 28,29

5х4 - 45,7

5х6 - 67,3

5х10 - 118,9

5х16 - 164,32

 

ВВГнгд-П

2х1.5 - 7,9

3х1.5 - 10,99

3х2.5 - 17,05

 

ШВВП

2х0,5 - 3,04

2х0,75 - 4,18

2х1 - 5,45

2х1,5 - 7,23

2х2,5 - 11,61

2х4 - 17,78

2х6 - 25,51

3х0,75 - 6,53

3х1 - 8,29

3х1,5 - 10,36

3х2,5 - 16,87

3х4 - 26,47

 

ПВС

2х0,75 - 5,27

2х1 - 6,21

2х1,5 - 8,02

2х2,5 - 12,98

2х4 - 20,23

2x6 - 29,47

3х0,75 - 7,18

3х1 - 8,65

3х1,5 - 11,03

3х2,5 - 18,47

3х4 - 28,94

3х6 - 42,44

4х0,75 - 9,37

4х1 - 11,39

4х1,5 - 15,02

4х2,5 - 24,9

4х4 - 37,95

4х6 - 55,05

4х10 - 92,69

5х0,75 - 11,72

5х1 - 14,12

5х1,5 - 18,74

5х2,5 - 31,09

5х4 - 47,76

5х6 - 69,18

5х10 - 115,29

Акустичний

2х1 - 8,03

2х1,5 - 10,59

2х2,5 - 17,3

Змінено користувачем Dr.Yura
лист від автора 20191009
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

neoteh - вопросик, информативного характера - а почему кабели/шнуры изготовлены не по ГОСТу (только некоторые), а по ТУ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

neoteh - вопросик, информативного характера - а почему кабели/шнуры изготовлены не по ГОСТу (только некоторые), а по ТУ?

Ви й не повірите)) Справа в тому, що деякі ГОСТи, втратили свою силу або були замінені більш якісними аналогами ТУ та ДСТУ!

Саме в цьому випадку(взяв для прикладу ВВГ-П, ВВГ-нг П...):

ТУ У 31.3–31549003–007:2006 (як бачимо 2006р) прийшов на заміну ГОСТ 16442-80, який був введений 01.01.1982, отримав декілька редагувань, та втратив свою силу 01.07.2010 в РФ, в нас хЗ)) (ссылка устарела)

Якщо коротко, то цей ТУ кращий ніж цей ГОСТ)))

Я думаю, це сталося внаслідок розвитку технологій, пластиків і людства в цілому)) Кожен день вводять нові стандарти, яким вже не дуже відповідають частина ГОСТ-ів))

Той залишок шо роблять по ГОСТ-у, в основному це малі січення шнурів (ШВВП, ПВС) поки живе ГОСТ з датою введення 01.01.1998 з редакціями 2010+ років і відповідає всім вимогам)) Коли його час спливе, буде щось інше :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВВГ-П нг

Юрий спасибо! Получил кабель на следующий день после заявки. Цены в Киеве лучше не нашел. Ждите нового заказа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви й не повірите)) Справа в тому, що деякі ГОСТи, втратили свою силу або були замінені більш якісними аналогами ТУ та ДСТУ!

конечно не поверю, так как немножко разбираюсь в этой области.

- Ни какое ТУ не может заменять Государственный Стандарт. Не несите чепухи.

- ГОСТ 16442 в настоящее время живее всех живых. То, что в Рассее вышел новый стандарт - он не отменяет предыдущий, а больше гармонизирован с европейскими нормами, в частности с IEC 60502.

- Если предприятие вышло на такой уровень, что старые ГОСТы для них прошлый век - ну дык берите за основу международные стандарты (со всеми вытекающими требованиями и контролями) и гэй! Кто мешает?

- Что сказано в ПУЭ?

- Что требует защита прав потребителя?

О чем мы будем здесь разглагольствовать?

 

Для меня, лично - ГОСТ - это не Стандарт СССР. Назовите его ДСТУ, только, пожалуйста, с индексом IDT к IEC/EN/BS/DIN/VDE/UL...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для меня, лично - ГОСТ - это не Стандарт СССР. Назовите его ДСТУ, только, пожалуйста, с индексом IDT к IEC/EN/BS/DIN/VDE/UL...

А в мене слово ГОСТ саме з СССР асоціюється)) нічого скоро будемо в Європі, будуть в нас правильні стандарти і що саме основне їх контроль:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в мене слово ГОСТ саме з СССР асоціюється)) нічого скоро будемо в Європі, будуть в нас правильні стандарти і що саме основне їх контроль:lol:

 

Суть - не мы в Европе, а Европа должна быть в нас, в каждом и везде.

Что сегодня мешает жить по европейским законам?

Зачем изобретать велосипед? Или просто за красивыми словами, типа ТУ круче стандартов, все же кроется возможность занижать сечение, использовать вторичную медь и т.д. Давайте себе хоть не врать. Если вы хороший sales-менеджер, это еще не говорит о честном product-менеджере.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Суть - не мы в Европе, а Европа должна быть в нас, в каждом и везде.

Что сегодня мешает жить по европейским законам?

Зачем изобретать велосипед? Или просто за красивыми словами, типа ТУ круче стандартов, все же кроется возможность занижать сечение, использовать вторичную медь и т.д. Давайте себе хоть не врать. Если вы хороший sales-менеджер, это еще не говорит о честном product-менеджере.

Написав, страшно багато букв, все потер))

Коротко, нам мішають зарплати/пенсії до "життя по європейськи", треба буде розповім, все в подробицях, маю багато знайомих/родичів інсайдерів :D)

В нас від Європи тільки ціни та податки... і все, крапка, товста))

з.и. Проіснуєте в Німеччині за 70-100євро(середня зарплата в моєму регіоні) тоді й будемо далі говорити про європейські закони/життя/гости та IECи)))

На даний момент, можливо заводи тримають в запасі можливість, почати робити занижки, коли простому народу, стане зовсім не по кишені якісна продукція!! Створять якусь дешеву серію, н/нз/ТУ-30% і поїхали :D))))

Поки-що роблять дуже добре і з правильної сировини, а там далі буде видно...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додамо трохи, скандальних цін :D))

Орієнтовні ціни на сьогоднішній день! Ціна дуже мінімальна, і тому від коливань курсу, може змінюватись навіть впродовж дня!!

Відправка тільки після оплати, в звязку з тими самими обставинами:D!

Автоматичні Вимикачі EATON (Moeller)

Серія PL4

C6/1 - 52,84

C10/1 - 42,01

C16/1 - 42,01

C20/1 - 42,01

C25/1 - 46,12

C32/1 - 46,12

C40/1 - 51,04

C50/1 - 61,70

C63/1 - 61,70

 

C6/3 - 156,51

C10/3 - 152,01

C16/3 - 152,01

C20/3 - 152,01

C25/3 - 156,51

C32/3 - 156,51

C40/3 - 161,19

C50/3 - 172,88

C63/3 - 172,88

 

ПЗВ/УЗО EATON (Moeller)

 

PF4-25/2/003 - 353,27

PF4-40/2/003 - 426,10

PF4-63/2/003 - 440,13

PF4-25/4/003 - 538,01

PF4-40/4/003 - 592,30

PF4-63/4/003 - 642,41

 

e4a70bff5731.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно немного офтопа в вашей ветке.

Если Вы имеете прямое отношение к заводу, могли бы вы передать просьбу, в плоском кабеле 3х1,5 и кабеле 3х2,5 заземляющий проводник распологать посередине. Это улучшит дифференциальную защиту. Возможно средний проводник изготавливать без изоляции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно немного офтопа в вашей ветке.

Если Вы имеете прямое отношение к заводу, могли бы вы передать просьбу, в плоском кабеле 3х1,5 и кабеле 3х2,5 заземляющий проводник распологать посередине. Это улучшит дифференциальную защиту. Возможно средний проводник изготавливать без изоляции.

Так маю пряме відношення, але сенсу в таких проханнях немає))

Якщо дуже треба і буде на те шалений попит, я можу замовити кабель, з будь-якими кольорами радуги і в будь якій послідовності Ж-) Як собі придумає клієнт...

На рахунок без ізоляції, це якось не "феншуйно" навіть))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так маю пряме відношення, але сенсу в таких проханнях немає))

Якщо дуже треба і буде на те шалений попит, я можу замовити кабель, з будь-якими кольорами радуги і в будь якій послідовності Ж-) Як собі придумає клієнт...

На рахунок без ізоляції, це якось не "феншуйно" навіть))

 

Да мне в принципе одинаково. Я хотел как лучше. Дело в том, что более менее грамотные монтажники (а таких становится все больше) выбраают плоский кабель именно со средним защитным. Как пример Одескабель. Тут вопрос не втом как клиент придумает. А как правильно. Ещё лет 10-15, когда диф защита была диковинкой это не имело особого значения. Сейчас диф защита внедряется повсеместно.

По поводу "феншуя", защитный кабель без изоляции повышает эффективность диф защиты. И такой кабель успешно производят и в Европе и даже у нас. Правда у нас не ГОСТовый ВВГ, а ТУшный ВВП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо дуже треба і буде на те шалений попит, я можу замовити кабель, з будь-якими кольорами радуги і в будь якій послідовності Як собі придумає клієнт...
вот в этом и есть самая главная проблема наших производителей - работаем не по стандартам, а за бабло. Бабло рулит всё. Один заказал цвет, другой усеченку, третий маркировку и т.д.

 

для справки: еще в далеком 2000-ом, был принят стандарт HD 308 S2:2001, в действии с 2006 года, о расцветке жил для кабелей до 1 кВ. (см. вложение)

 

На рахунок без ізоляції, це якось не "феншуйно" навіть))
neoteh - а Вы в электрике разбираетесь? Кабель - в превую очередь это электротехнические изделие, а потом уже феншуй и салоны красоты.

 

Всеволодович - в Европе, кроме UK, кабели с голым PE не делают, так как нормы требуют не столько изолировать эту жилу, сколько требование о желто/зеленом окрасе жилы заземления. Если это концентрическая жила - тогда проблем нет. Можно и PE и даже PEN. Меня, лично, так и не убедили... Да и вообще, я сторонник такого решения - диффзащита будет действительно эффективнее. Так как раз и поступают в Англии и Америке, где действуют стандарты UL (в Англии очень много по американским). У нас, поверьте, никто пока такие кабели производить не будет. Для нового производства, нужно будет менять техкарты, получать новые ТУ, короче тратиться. А Зачем? Чтобы какой-нибудь очередной дротокрут подключил в трехжильном кабеле с голой жилой две фазы и ноль? А потом отвечать за это? :\"\":

Расцветка жил по HD_308.pdf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одескабель делает ВВП с защитным без изоляции. По крайней мере на стенде в их магазине он есть. Есть ли на него спрос, думаю что нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одескабель делает ВВП с защитным без изоляции. По крайней мере на стенде в их магазине он есть. Есть ли на него спрос, думаю что нет.

не помню точно, был в СССР такой провод - из раздела то ли контрольных, то ли автоматики. К кабелям типа ВВГ он не имеет ничего общего и в данный момент не изготавливается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот в этом и есть самая главная проблема наших производителей - работаем не по стандартам, а за бабло. Бабло рулит всё. Один заказал цвет, другой усеченку, третий маркировку и т.д.

Ні замовити можна лише колір ізоляції, для будь якого кабелю, в тип, назву додадуть якісь букви! Якщо Вам треба саме такі кольори, чому ні?)

Бабло рулить, але не всюди, думаю це Вам відомо))

з.и. Чому Ви так накинулися на колір?) Я впевнений, що зможу замовити Вам і в Європі з різними кольорами, якщо буде потреба і велика кількість... Так само додадуть або в серію букви, або в тип, або взагалі напишуть якийсь інший тип)) Європейці теж продажні, і їм наплювати на всі стандарти?) Всім "наплювати", куди Ви його там підключите)) Може Ви виготовляєте якесь "космічне обладнання" і вам треба саме такий кабель, але ізоляцію інших кольорів)) Те що будуть проблеми, якщо Ви його намотаєте на якомусь обєкті, то вже діло не Виробника продукції, а замовника!! Це розраховано й на адекватність, замовника))

з.и.и. "Занижку", іншу маркіровку, замовити не можливо! :unknown: Ну це, якщо ми говоримо, про того самого виробника))

 

neoteh - а Вы в электрике разбираетесь? Кабель - в превую очередь это электротехнические изделие, а потом уже феншуй и салоны красоты.

Не дуже так сильно як Ви, але трохи шось розбираємось))

Слово "феншуйний", вжив тому, що років 6 продавав, 400м якогось європейця, 2х2.5+1х1.5(голий центральний провід), в ізоляції.

Всі дивилися на нього(10ки тисяч людей:D) і брали ВВГ-П 3х2.5, будь якого іншого виробника)) В кінці епопеї, продав його як 2х2.5))

Тому рахую такий кабель "не феншуйним" :D))

і хай там ефективність диф.захисту вища на 5-10%, його ніхто купувати не буде, тому що 99.9% наших/европейських виробників роблять його в ізоляції, значить так треба і все тут©

з.и. Всі цифри в відсотках "з потолка":D

 

А Зачем? Чтобы какой-нибудь очередной дротокрут подключил в трехжильном кабеле с голой жилой две фазы и ноль? А потом отвечать за это? :\"\":

А тут 100500! І це ще цвіточки, в нас є "експерти" з підключень 3-х фазних двигунів)) Трохи закарпатської, переклад присутній, ітак клієнту потрібен 3-х фазний кабель :D))

Клієнт: Добрий день, треба ми 3-х фазний кабель на мотор(Доброго дня, цікавить 3-х фазний кабель для двигуна)

Я: Яка потужність?)

К: дас 3-4квт, включаву на пару минут(Біля 3-4квт, вмикаю на декілька хвилин)

Я: Показую 4 та 5ти жильний кабель

К: Пак нашто ми тулько жил?)(Навіщо мені стільки жил?)

Я: Потрібно L1,L2,L3,N ну і PE

К: Ти мені бдеш розказувати? Я 30 року електриком проробив, мені треба 3жили! (думаю переклад не потрібен:D)

Я: А N де?)

К: Пак копача желізного, пила мотора забю в зимлю, та й бде 0 (Встромлю, металевий штирь в землю біля двигуна, й буде 0):D

Я: дуже багато букв :fool:

з.и. коротка суть така, що в нашій країні, по голим жилам може протікати й фаза...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

neoteh - Справа в тому, що деякі ГОСТи, втратили свою силу або були замінені більш якісними аналогами ТУ

а может потому, что например в ГОСТ на ШВВП/ПВС (на минуточку, идеентичен с требованиями МЭК), не предполагает изготовление проводов ШВВП больше чем 0,75 мм.кв. и ПВС больше чем 2,5 мм.кв.? А?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а может потому, что например в ГОСТ на ШВВП/ПВС (на минуточку, идеентичен с требованиями МЭК), не предполагает изготовление проводов ШВВП больше чем 0,75 мм.кв. и ПВС больше чем 2,5 мм.кв.? А?

Ну бачите)) А народ потребує 0,75+мм.кв.)) і ПВС більше ніж 2.5мм.кв.)

Самі відповідаєте на свої запитання...))

А тепер я Вам задам питання))

У нас, в Заріччі, де садять зелену капусту(не плутати с банкнотами схожого кольору:D), купують ПВС/ШВВП дуже великими кількостями для підігріву/поливу... І просять 4мм.кв. 6мм.кв))

Що робити?) Сказати, не треба Вам таке, беріть 2.5, бо по супер міжнародним стандартам, не можна робити більше як 2.5:lol:))

А вони зарядять туди 4-5квт...)

А якщо не змотають, то до наступного дня хтось інший змотає:unknown:)

Були такі шо й копали під землю, супер правильний броньований з міжнародними ГОСТами, але через декілька днів, ввімкнувши насос, той мовчав:unknown: Ні насос "не здох", як подумав господар, і можливо дехто з читаючих, все простіше, пробігали якісь "металошукачі" і викопали все, без декількох метрів:fool:

Чи може ВВГ їм треба продати, хай крутять туди-сюди?)

ТУ і капуста, або ГОСТ і кочан з під неї? :crazy:)

Яка Європа і стандарти?) Не знаю як Ви, але я в Україні, і на превеликий жаль, поки не все в нас дуже гладко...

Можливо Ви більше працюєте по якихось об'єктах, і їх там дуже трогають буковки ТУ і ГОСТ, але я трохи й між простими людьми знаходжусь, і повірте, їм на***ти що там пише, їм треба ввімкнути і щоб воно працювало! І ви не повірите, ЗЗКМ ТУ 4мм.кв, переживає в сотні разів будь-яких супер ГОСТовських і як воно там IECовських європейських колег :D))

І я знаю, що Ви знаєте чому!

З Старим Новим Роком :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну бачите)) А народ потребує 0,75+мм.кв.)) і ПВС більше ніж 2.5мм.кв.)............

Що робити?) Сказати, не треба Вам таке, беріть 2.5, бо по супер міжнародним стандартам, не можна робити більше як 2.5:lol:)).............................................................

"ээээ, дарагой, зачэм так гаваришь?" (с)

 

Правовая и нормативная область не может быть в угоду толпы народа, как правило, еще и нетямущей совершенно в этих вопросах.

 

Есть необходимость в мобильном удлинителе для более мощных нагрузок при уличном применении - ну так для этого специально разработаны и рекомендованы кабели с резиновой изоляцией и резиновой оболочкой. Это вам в новость? А ШВВП, уважаемый, хоть 0,5 мм.кв., хоть 4 мм.кв. как нельзя было использовать для таких целей, так и будет всегда нельзя.

 

Жаль, что Вы скатываетесь с уровня Product-manager, до уровня банального продавана. :(

 

p.s.:

ЗЗКМ ТУ 4мм.кв, переживає в сотні разів будь-яких супер ГОСТовських і як воно там IECовських європейських колег :grin:))

очередная Таврия круче любого Мерина! Ну-ну, наша сказка хороша, начинай сначала. В СССР тоже все было самое луТЧее. :lol::lol::lol:

 

З Старим Новим Роком! :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"ээээ, дарагой, зачэм так гаваришь?" (с)

 

Правовая и нормативная область не может быть в угоду толпы народа, как правило, еще и нетямущей совершенно в этих вопросах.

 

Есть необходимость в мобильном удлинителе для более мощных нагрузок при уличном применении - ну так для этого специально разработаны и рекомендованы кабели с резиновой изоляцией и резиновой оболочкой. Это вам в новость? А ШВВП, уважаемый, хоть 0,5 мм.кв., хоть 4 мм.кв. как нельзя было использовать для таких целей, так и будет всегда нельзя.

Я за ШВВП, вроді, нічого й не казав:D

Шось резинові, не любить народ, каже шо дряхліє, "тріскається", морози, сонце, масло на асфальті витекше з трактора, кажуть теж не дуже добре впливає на такий тип ізоляції...((

 

Жаль, что Вы скатываетесь с уровня Product-manager, до уровня банального продавана. :(

Ну я нікуди впринципі, не кочуся))) Нікому, ШВВП сунути в стіни не рекомендую, тому мені, Ваші висновки якось "по цимбалах":crazy: з.и. Ніколи себе такими голосними, термінами й не називав, да і ніякими взагалі :D Частіше досить бути просто хорошою/чесною людиною... Я набагато простіше, коли щось просять, а в мене закінчилося, я скажу ні цього хорошого не маю(лише поганий аналог), шукайте, ніж впарю якусь "непонятку", як то робить 99% prodakt-манагерів))

p.s.:

очередная Таврия круче любого Мерина! Ну-ну, наша сказка хороша, начинай сначала. В СССР тоже все было самое луТЧее.

Ви приводите дуже нечесні порівняння, я теж так умію, коли хочу, але брехати самому собі погано))) Давайте так, якщо ви мені знайдете відмінностей між нашим та любим євро брендом однакового типу кабелю, стільки ж, скільки я лише під капотом 2х запропонованих Вами марок, Ви мені купуєте останню :D До тих пір, буду рахувати Вас "балаболом" :D

з.и. Мерседес, то не "мій тип", прошу в якості приза змінити його на audi, будь якої моделі, не відмовлюся від rs7:Yahoo!:

За СРСР хз, я не дуже памятаю, але впевнений, що й там теж не було ВСЕ таке погане, як Ви тут пробуєте мені "втерти":D Не вірю я Вам і все тут))

Хочете порівняти по автомобілях, ЗЗКМ - VW golf, nkt - audi a3! Є у нас і таврії і велосипеди і кросовки є, навіть "цураві штрінфлі":lol:(носки з дирками), але то трохи інші виробники, нічого спільного з обєктом дискусії не мають)))

з.и. БАН то погано, думаю то не я Вас до нього привів? :unknown:)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, а как у Вас обстоят дела с рельным сечением?

вот например ВВГ купленный в "южкабельсервис"

S ориг.	D	S зам.	разн. 	разн.%
1,50	1,31	1,35	0,15	10,15%
2,50	1,70	2,27	0,23	9,21%
4,00	2,18	3,73	0,27	6,69%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пробачте, що втручаюсь, ала за "Державу прикро"...

 

neoteh Я за ШВВП, вроді, нічого й не казав

може і не казав, але хто ж тоді це написав?

neoteh У нас, в Заріччі, де садять зелену капусту(не плутати с банкнотами схожого кольору), купують ПВС/ШВВП дуже великими кількостями для підігріву/поливу... І просять 4мм.кв. 6мм.кв))

не файно якось виходить, з Вашої сторони...

 

їдемо далі.

neoteh Шось резинові, не любить народ, каже шо дряхліє, "тріскається", морози, сонце, масло на асфальті витекше з трактора, кажуть теж не дуже добре впливає на такий тип ізоляції...((

а ПВХ краще переносить зовнішні подразники ніж гума? Це Ви самі таке придумали, чи так уважно слухаєте, що люди кажуть?

 

neoteh Ви приводите дуже нечесні порівняння, я теж так умію, коли хочу, але брехати самому собі погано))) Давайте так, якщо ви мені знайдете відмінностей між нашим та любим євро брендом однакового типу кабелю, стільки ж, скільки я лише під капотом 2х запропонованих Вами марок, Ви мені купуєте останню До тих пір, буду рахувати Вас "балаболом"

кабель, до Вашого відома, має жилу, ізоляцію, можливо заповнювач та поясну ізоляцію, та оболонку. Плюс іноді екран, броню. Ось практично і все. Тому порівняння з автівкою, вважаю недоречним.

А ось до Вашого вислову, ще раз хочу звернути увагу:

neoteh Шось резинові, не любить народ, каже шо дряхліє, "тріскається", морози, сонце, масло на асфальті витекше з трактора, кажуть теж не дуже добре впливає на такий тип ізоляції..

Одним цим висловом, Ви все розставили по місцях - хто балабол, де халтура і де неук. Роз'яснюю для читачів - так як кабелі з ПВХ матеріалів (конкретно шурки ШВВП і ПВС, про які сперечався мій колега) не являются стійкими до сонячного випромінювання (UV-resistante), не являються стійкими до впливу олив (Oil-resistante), не являються стійкими до низьких температур (Frost-resistante), то застосовуються у таких випадках кабелі з гумовими компаундами, як правило, це неопренова гума (про всякі там добавки я промовчу). Яскравий приклад, сама "найпростіша" базова модель такого кабеля, це H07RN-F.

Тому, розповідати, що ПВХ стійкіше від Гуми - це брехня, як мінімум. А якщо, Вам і попадались вітчизняні гумові кабелі, які не витримують тих навантажень і не забезпечують тих ТТХ, на які вони виготовлялись - знову перечитайте уважно верхні пости.

 

Якщо до ранку мене не забанять, я, Вам, да і всім іншим, розповім, як і чому був забанений Firetuf, та й про інших забанених...

 

пі-сі: про кучу відмінностей КПП різних виробників і однакову кількість відмінностей в авто:

Анекдот. Щоб довго не кляцати пальцями, копі з інета.

 

В армии - дежурный офицер осматривает пожарный щит, на котором все в порядке. После осмотра берет в руки лопату со щита, и делает сержанту замечания (все по поводу лопаты):

 

- У вас на щите 16 недостатков: лопата заточена не так; ручка лопаты выстрогана не из той породы дерева; покрашена лопата оранжевой, а не красной краской.... И т. д, и т.п.

Сержант, берет лопату у офицера, переламывает ее об колено и говорит:

- Товарищ майор, а давайте запишем только один недостаток: — "На пожарном щите отсутствует лопата" ?

 

Так ось, у нас та сама ситуація: Є тільки один недолік нашого виробника - кабель говно, і це ще раз підтвердив товариш neoteh .

neoteh Шось резинові, не любить народ, каже шо дряхліє, "тріскається", морози, сонце, масло на асфальті витекше з трактора, кажуть теж не дуже добре впливає на такий тип ізоляції..
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пробачте, що втручаюсь, ала за "Державу прикро"...

+100500, дуже прикро((

може і не казав, але хто ж тоді це написав?

 

не файно якось виходить, з Вашої сторони...

Перечитайте повідомлення до того! я просто поставив дробик, в цілях обсудити січення!)) Якщо Ви будете спостережливим, то далі в моєму, довгому, повідомленні не знайдете жодної маркіровки, того чи іншого січення!!!

а ПВХ краще переносить зовнішні подразники ніж гума? Це Ви самі таке придумали, чи так уважно слухаєте, що люди кажуть?

офігенно переносить))) Так і з власного досвіду і з відгуків людей...))

про гуму буде комент в кінці)))

кабель, до Вашого відома, має жилу, ізоляцію, можливо заповнювач та поясну ізоляцію, та оболонку. Плюс іноді екран, броню. Ось практично і все. Тому порівняння з автівкою, вважаю недоречним.

+100, але не я ж це порівняння привів:unknown:

Одним цим висловом, Ви все розставили по місцях - хто балабол, де халтура і де неук. Роз'яснюю для читачів - так як кабелі з ПВХ матеріалів (конкретно шурки ШВВП і ПВС, про які сперечався мій колега) не являются стійкими до сонячного випромінювання (UV-resistante), не являються стійкими до впливу олив (Oil-resistante), не являються стійкими до низьких температур (Frost-resistante), то застосовуються у таких випадках кабелі з гумовими компаундами, як правило, це неопренова гума (про всякі там добавки я промовчу). Яскравий приклад, сама "найпростіша" базова модель такого кабеля, це H07RN-F.

Тому, розповідати, що ПВХ стійкіше від Гуми - це брехня, як мінімум. А якщо, Вам і попадались вітчизняні гумові кабелі, які не витримують тих навантажень і не забезпечують тих ТТХ, на які вони виготовлялись - знову перечитайте уважно верхні пости.

Ви даже не представляєте, що витримує в наших реаліях ПВС)) Якби не бачив на власні очі не повірив би :D І нічого з ним ні на сонці, ні на морозі (крім дубовості) не відбувається...

Так рівняю ПВС з вітчизняним гумовим (іншого виробника), так він гірший...

З іноземцем, H07RN-F ситуація краща, але з космічною різницею в ціні, і різницею в строці експлуатації в (10-15%), не користується попитом на нашому ринку! Колись дуже давно, продавав такий, був час, що він був дешевший ніж наш ПВС))

з.и. Людям вже й наш хороший кабель стає важко доступний, а Ви тут за імпорти))

Якщо до ранку мене не забанять, я, Вам, да і всім іншим, розповім, як і чому був забанений Firetuf, та й про інших забанених...

Я так думаю, що Ви і є Firetuf, бо тут мало, як їх там чесних продакт-манагерів, яких бентежить вітчизняний виробник)))

з.и. То навіщо чекати до ранку?) Розповідайте, поки нема бану:beer:

 

Так ось, у нас та сама ситуація: Є тільки один недолік нашого виробника - кабель говно, і це ще раз підтвердив товариш neoteh .

Так наш (вітчизняний) гумовий кабель не дуже хорошої якості, ну по крайній мірі з тих, з якими зустрічався!! Я навіть не маю в наявності жодного метра останнього! Але, тут є дуже багато але))) Ви виражаєтесь занадто голослівно!!!

1. Це не має нічого спільного з виробником, з якого розпочалася дискусія, так як останній не виготовляє такий тип проводів!

2. Не порібно все згрібати в одну кучу) Якщо гуму роблять всякі підвали, то до чого тут лідери вітчизняного ринку по виготовленні кпп?))

3. Мені здається, що Ви реалізуєте/причетні до реалізації кпп іноземних виробників, ще й з достатнім інтересом і тому всі кабелі навкруги г***о, тільки Ваші супер дорогі, являються супер високоякісними і т.д.))

Так справи не робляться)) треба бути чесним продакт-манагером, а не зкочуватись до продавана))

з.и. Є вітчизняні якісні кабелі, хоч головою в стінку, хоч стінкою в голову)))

з.и.и. В мене у власному будинку, 1км+ВВГнг-П ЗЗКМ, хоча маю і NYM-J і CYKY і ще кучу всякого, який в нас на ринку, не користується попитом...:unknown: а все тому, що крім ціни, нічого там нема, ну я в Вас вірю, Ви обовязково шось мусите "виссати з пальця", як оправдати різницю?))

з.и.и.и. Сьогодні «ЗЗКМ» є провідним виробником високоякісної кабельно-провідникової продукції в Україні. Наша кабельно-провідникова продукція, представлена торговою маркою ТМ «Electro Cable Group», визнана не тільки в Україні, а й за її межами.

Продукція ЗЗКМ поставляється:

 

в усі області України;

країни СНД: Росію, Казахстан, Молдову, Білорусь;

Європу: Туреччину, Чехію, Польщу, Румунію, Грецію;

Азію: Грузію, Китай та Індію.

Короче в Європі одні л*хи :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупали (муж покупал) у neoteh кабель (две бухты в Киев, оплата в понедельник) - все прошло нормально и оперативно (отправка в тотже день, удобным для нас перевозчиком), вчера получили.

По цене на двух бухтах (с учетом пересылки) получилось где-то 140гр разницы с ценой в Киеве (тоже с какой-то скидкой за целые бухты).

 

Спасибо :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...