Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тренування в'язнів або спорт для неспортсменів

Willi

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Хочу поділитись деяким досвідом та думками.

Я є далеко не спортивна людина, без якихось особливих фізичних даних, звичайний ботанік середнього росту та тонкої кості :)

У дитинстві мав серйозні проблеми із фізкультурою, це був найгірший предмет, уроки її викликали просто страх і відчай )

Найбільші труднощі - турнік, підтягнутись на якому не міг ні разу десь до класу 8 чи 9. Та й багато чого іншого - на голову стати не міг (була така вправа - опора на долоні та голову, які утворюють рівнобедрений трикутник, ноги повинні піднятись вертикально вверх) та й багато чого іншого...

 

Років два чи три назад попала мені одна книжка - Пол Уейд, Тренування в'язнів.

Перечитав її з великою цікавістю, зроблю коротенький огляд.

Автор попав у тюрму (в Америці) де стикнувся із жорстокою реальністю та необхідністю мати функціональну силу з метою захистити себе. Там він відкрив для себе силову гімнастику - тренування із власною вагою, без усяких знарядь. Спілкуючись із різними людьми, тренуючись, вивчаючи будову людського тіла, та накопичуюючи досвід, він узагальнив його у своїй книзі.

Автор розповідає про тренування з мінімальним оснащенням - на перших порах не потрібно нічого, лишень трохи вільного місця, пізніше - турнік або перекладина.

Система вправ розроблена для шести різних груп м'язів -

1. віджимання - м'язи грудей та трицепси

2. присідання - м'язи ніг

3. підтягування - м'язи спини та біцепси

4. підйом ніг - прес

5. місток - хребет

6. віджимання у стійці на руках - плечі.

 

Кожна із вправ поділяється на 10 рівнів по складності - від найпростіших до найскладніших.

Хоча, здавалось, найпростіші вправи - при достатній кількості повторень та підходів - не такі вже й прості, спробуйте зробити 3 підходи по 50 повторів віджимання від стіни )))

Для чого слід починати із найпростіших вправ та невеликої кількості повторень - такий метод розвиває в першу чергу суглоби та сухожилля, які зміцнюються набагато повільніше м'язів. Таким чином, ризик отримати травму на складніших вправах зводиться до мінімального.

Крім того, щоденні систематичні заняття зміцнюють серце та розвивають витривалість.

Стиль написання книжки дещо псує машинний переклад, на жаль. Ну і як на мене, читати її слід з кінця - 3 розділ, потім 2, потім перший.

 

 

 

книжку можна знайти в електроннім виді

Пол Уэйд - Тренировка заключенных

магнет посилання

magnet:?xt=urn:btih:FCE8D74B3F8743940BFA2FCDFFC8F38B6FBB0B1E

Всього є три книги, даю посилання на першу, інші дві - частково повторюють її та дають деякі цікаві доповнення

 

 

 

Думаю, що вчителі фізкультури мали б бути ознайомлені із системою силової гімнастики, її принципами - від найпростішого до найскладнішого, тоді не було б такого - вчитель заставляє учня вилізти на турнік, той не може ні разу підтягнутись, і вчитель із злорадством ставить у журнал двійку )))

 

Також дана книга буде цікава батькам, та й всім кому не байдужий свій фізичний розвиток.

По собі зауважую, що систематичні навантаження наповнюють енергією, довелось тиждень посидіти без руху - появляється ломка, хочеться щось робити ))))))

 

Буду радий обговоренню цієї теми.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Все силы уходят на стройку,закинул пока штангу.Пришёл, поел, упал.Встал утром,покряхтел:D расходился и вперёд.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...