Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика і фурнітура для відкатних воріт

Hajdamaka

Рекомендовані повідомлення

Потрібна надійна фурнітура і автоматика для відкатних воріт, повний комплект. Воріт ще немає, тільки плануємо робити. Ширина прийому 380см (з хвостом будуть біля 5м) , висота 180см, зашиті деревом. Циклів відкривання/закривання за день десь 6-7.

Автоматику шукаю: NICE RB-600/RO-1000 або CAME BX800 або BX74 (або можна радити якісну альтернативу, що відповідає вимогам).

Фурнітура ще не розбиралась, яка якісна і з адекватно ціною, буду вдячна за поради.

 

Також цікавить питання, на гаражні ворота у нас стоїть автоматика NICE, від якої вже є пульт, чи можливо налаштувати автоматику відкатних воріт іншого виробника (того ж Каме, приміром) , щоб відкривати тим же пультом (на пульті є вільна друга кнопка)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делайте общую длину ворот 6 метров.

Для ворот, зашитых деревом нужен привод с запасом мощности, рекомендую рассматривать автоматику Came ВХ-800 или Nice RO1000.

Качественнее фурнитуры Rolling Center в Украине нет, комплект для Ваших ворот стоит 240€. Запросто 15 лет эксплуатации без замены опорных кареток и направляющей трубы, бесшумно.

Думаю покупка автоматики Nice не лучшая мысль в плане качества, надежной эксплуатации и стоимости запчастей. оптимально в плане совмещения на один пульт с автоматикой гаражных ворот. Я бы поставил автоматику Came с универсальным приемником на гаражные ворота и управлял пультами Came.

Для правильного коммерческого предложения нужно знать проложены кабеля для фотоэлементов и сигнальной лампы, к воротам будет приварена зубчатая рейка или приваривают монтажники.

P.S. Купите автомобильный герметик изготовителю ворот. Как правило швы ворот, сваренных на участке не пройдены герметиком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...