Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

подскажите, где купить плодородный грунт ( чернозем)

qipru

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, может кто покупал себе, где лучше купить плодородный грунт ( чернозем)? Не ворованный.

Вышгородский район.

Змінено користувачем qipru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо їхати з Києва на Вишгород по Богатирській, на перехресті, на повороті на Вишгород щовихідних стоять машини з чорноземом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо їхати з Києва на Вишгород по Богатирській, на перехресті, на повороті на Вишгород щовихідних стоять машини з чорноземом.

 

Вчера спросили водителя- цена 2,5 тыс грн с доставкой в Хотяновку, грунт верхний плодородный слой с торфом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера спросили водителя- цена 2,5 тыс грн с доставкой в Хотяновку, грунт верхний плодородный слой с торфом.

 

Да, так и есть! Но легальное происхождение, требование ТС, подтвердить вряд ли смогут...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, так и есть! Но легальное происхождение, требование ТС, подтвердить вряд ли смогут...

 

Ну я не знаю, может, у них есть документы, там же всегда в сезон стоят машины. Можно просто спросить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осінью брали в них грунт під газон і озеленення. Ціна була така само (Хотяновка). Вони продають суміш (торф, пісок, грунт).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, может кто покупал себе, где лучше купить плодородный грунт ( чернозем)? Не ворованный.

Вышгородский район.

Ира, а он тебе действительно нужен?

У моих на даче чернозем.:o Лучше бы песок или глина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...