Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТН вода-вода. Мифы и реальность.

Ligo

Рекомендовані повідомлення

Послідовно зі скважинним насосом.Циркуляційник сам воду не закачає, але якщо йому її подати- далі він буде качати сам. А споживання в циркуляційника невелике. До речі- а для чого в систему ставити гідроакумулятор?

 

Гідроакумулятор потрібно для плавної роботи системи, щоб не було скачків, гідроударів. Прочитайте останніх 5 сторінок теми, це обговорювалось.

 

Тобто Ви хочете сказати, що ми послідовно ставимо два насоси: глибинний і циркуляційник, вмикаємо їх разом, а через 30 секунд глибинний вимикаємо і циркуляційний буде далі сам продовжувати качати воду з глибини, скажімо, 15 метрів. Я правильно розумію?Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у аідцентрового насоса не має гідроударів, він не боїться роботи на закритий кран на виході. Навпаки, насоси великої потужності, запускаються тільки на закритий вихід. Проблеа в тому, всі ті клапани і гідробаки, створюють опіт, який добавляє споживання струму. Прокачуйте теплообмінник з тим протоком, який потрібен для роботи теплового насосу, і спрживана потужність впаде. Ставте ротаметер, або простий лічильник води і підтримуйте протік води.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у аідцентрового насоса не має гідроударів, він не боїться роботи на закритий кран на виході. Навпаки, насоси великої потужності, запускаються тільки на закритий вихід. Проблеа в тому, всі ті клапани і гідробаки, створюють опіт, який добавляє споживання струму. Прокачуйте теплообмінник з тим протоком, який потрібен для роботи теплового насосу, і спрживана потужність впаде. Ставте ротаметер, або простий лічильник води і підтримуйте протік води.

 

Тому чому усі виробники насосів вказують на гідросхемах гідроакумулятори, рекомендують зворотні клапани і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того,щоб насос не часто запускався і тиск в системі був постійний

 

Ото ж бо й воно. А при запуску найбільше енергоспоживання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Але воно короткосрочне...

 

Тут питання стоїть наступним чином: ставити гідроакумулятор і обв'яку до насоса - і під'єднувати до ТН, чи напряму глибинний насос до теплообмінника ТН, вихід води регулювати вентильом по лічильнику, а насос вмикати і вимикати пускачем, яким управляє ТН?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо регулювати вихід води з ТН? І я так розумію, що в випадку з гідроакумулятором- потрібно ставити ще й електроклапан? Думаю не варто городити таку систему. Якщо боїтеся гідроудару, краще поставте систему плавного пуску...А насос підібрати по необхідній потужності. Хоча, я можу і помилятися...В мене ТН дає команду на запуск насосу за 30 сек. до старту.Думаю і в інших моделях також
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо регулювати вихід води з ТН? І я так розумію, що в випадку з гідроакумулятором- потрібно ставити ще й електроклапан? Думаю не варто городити таку систему. Якщо боїтеся гідроудару, краще поставте систему плавного пуску...А насос підібрати по необхідній потужності. Хоча, я можу і помилятися...В мене ТН дає команду на запуск насосу за 30 сек. до старту.Думаю і в інших моделях також

 

Так я хочу насос щоб був універсальний: літом для поливу, а в опалювальний сезон - для теплового насоса.

 

Підібрати насос, який буде точно прокачувати стільки скільки треба для теплового насоса - практично нереально. Тут треба в будь-якому випадку протік через теплообмінник підбирати. Тобто якось регулювати.

 

Цікава штуковина частотник в даному випадку. Ним можна вже багато речей робити, в тому числі і плавний пуск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей варіант найкращий, але ж коштують вони не дешево... Як на мене- краще використовувати для різних цілей свій насос. Один стоїть в скважині подачі і працює на ТН, а другий в прийомній і використовується для різних потреб...По-перше не потрібно кожен раз переналаштовувати частотник, а по друге, можливо вам захочеться літом використовувати систему для охолодження будинку
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

систему для охолодження будинку

+1

 

я свої контури (не вода-вода правда, а геоконтури) використовую для охолодження - дуже ефективно працює - в кімнатах завжди приємна прохолода, спроживання - тільки 1 циркуляційний насос (у вашому випадку правда глибинний).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

частотник не гоже, подивіться залежніст продуктивності насосу від обертів. щоб зменшити потужність споживання, придавіть вихід насосу, до той продуктивності яка потрібна для роботи ТН.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

частотник не гоже, подивіться залежніст продуктивності насосу від обертів. щоб зменшити потужність споживання, придавіть вихід насосу, до той продуктивності яка потрібна для роботи ТН.

 

 

+5. Чим сильніше ускладнюємо систему,тим більше знижуємо надійність

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

частотник не гоже, подивіться залежніст продуктивності насосу від обертів. щоб зменшити потужність споживання, придавіть вихід насосу, до той продуктивності яка потрібна для роботи ТН.

 

Хм, тобто Ви твердите, споживання асинхронного двигуна падає при збільшенні навантаження на вал, правильно? Ми ж придавлюючи вихід з насоса, збільшуємо навантаження на вал, хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм, тобто Ви твердите, споживання асинхронного двигуна падає при збільшенні навантаження на вал, правильно? Ми ж придавлюючи вихід з насоса, збільшуємо навантаження на вал, хіба ні?

 

Я колись теж не розумів, як це так :). Тому підключив на дачі насос через амперметр, і почав закривати/відкривати кран на виході. Таки є однозначна залежність - чим дужче прикручений кран, тим менший струм споживає насос. Справа тут, мабуть, у роботі, яку виконує насос. Для підйому води треба витратити більше енергії, ніж на штовхання її по колу всередині турбіни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я колись теж не розумів, як це так :). Тому підключив на дачі насос через амперметр, і почав закривати/відкривати кран на виході. Таки є однозначна залежність - чим дужче прикручений кран, тим менший струм споживає насос. Справа тут, мабуть, у роботі, яку виконує насос. Для підйому води треба витратити більше енергії, ніж на штовхання її по колу всередині турбіни.

 

Так, але ж, по ідеї, насос "штовхатиме" воду на вихід з насоса з усієї сили, тобто чим більше "придушений" вихід, тим сильніше він старатиметься "пропхати". Тобто збільшуватиме споживання. Ну хіба там конструкція турбіни зроблена так, що насос при перекритті не штовхатиме вверх, а перепускає назад у скважину.

 

Гм...а якщо повністю перекрити вихід - споживання впаде но нуля? А обмотка насоса не перегорить ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, але ж, по ідеї, насос "штовхатиме" воду на вихід з насоса з усієї сили, тобто чим більше "придушений" вихід, тим сильніше він старатиметься "пропхати". Тобто збільшуватиме споживання. Ну хіба там конструкція турбіни зроблена так, що насос при перекритті не штовхатиме вверх, а перепускає назад у скважину.

 

Гм...а якщо повністю перекрити вихід - споживання впаде но нуля? А обмотка насоса не перегорить ?

 

Зробіть як я, і отримєте на свої запитання всі відповіді :).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробіть як я, і отримєте на свої запитання всі відповіді :).

 

Ви хочете сказати що спалив насос я - нехай і в тебе згорить :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви хочете сказати що спалив насос я - нехай і в тебе згорить :D

 

Де я сказав, що у мене щось згоріло? Що не почули, то додумали? Що ж, чудова тактика отримання знань :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де я сказав, що у мене щось згоріло? Що не почули, то додумали? Що ж, чудова тактика отримання знань :good:

 

Та то я жартую :)

Не сприймайте серйозно :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

закритий кран на виході, перекриє проток, і насос перестане робити роботу, двигун буде майже на холостому ході. Це стоються тільки відцентрових насосів. Також для відцентрових насосів неможна встановлювати запорні крани на вході, бо при зменшенні протоку В насос, буде кавітація, яка зруйнує з часом робоче колесо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, шановні! Хочу порозпитувати про кондиціювання за допомогою ТН і радіаторів опалення. Чи можливо це на практиці і чи є сенс це робити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та хто ж його знає :)

 

Може, намагатися дотримуватися мінімальної різниці температур и використовувати обдув радіаторів? Останнє, здається, потрібно в будь-якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або не маятися дурнею та робити на фанкойлах? Але наскільки це геморно у готовому будинку? Чи можна задіяти хоча б розводку труб опалення?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...