Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок за 50тис. реально?

VPLVUA

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім!

 

Прошу допомогти у прийнятті рішення.

Ситуація наступна. В наявності сума коштів 70тис. зелених. Шукаємо квартиру у Львові і щоб нам щось сподобалось немає нічого. Почали думати про власний будинок. Сама ідея всім нам подобається, але як завжди питання фінансів.

 

Від цієї суми відкидаю 15-20 тис. за земельну ділянку не дуже далеко від Львова. Відстань 15-20км. нас влаштовує. Вважаємо що комунікації є біля ділянки.

 

Залишається 50-55тис.

 

Якщо і будемо будуватись то без фанатизму, 100-120кв.м. Одноповерховий. (можливо будинки з мансардою дешевші в будівництві, тут підкажіть, бо я не орієнтуюсь). Також без форсування подій, 2-3 роки можна потерпіти. Хоча зараз такі технології...

 

1) Хочу почути думку професіоналів (будівельників і тих що вже щось подібне будували) чи за таку суму грошей (50-55) ми зможемо вселитись в будинок? Меблі свої маємо :)

 

Можливо, якась сума за термін будівництва і накапає зверху, але це суттєво не вплине на загальну суму.

 

Не дуже орієнтуюсь в будівельних матеріалах, тому не можу вам казати з чого хочу будувати. Цікавить чи це реально.

 

2) Подобаються дерев'яні будинки. Почитав на цьому форумі про дерев'яні будинки, зрозумів, що є свої нюанси, в т.ч. в обслуговуванні і т.д.

 

Отже, друге питання: за такі гроші хороший дерев'яний будинок під ключ можна збудувати?

 

Буду вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи погарячкував з цією темою.

Ось тут вже щось подібне обговорили

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=22440&highlight=%EA%E0%ED%E0%E4%F1%EA%E0%FF+%F2%E5%F5%ED%EE%EB%EE%E3%E8%FF

 

Друге питання залишається відкритим: за 50тис. можна побудувати 100-120м. деревяний будинок придатний для тривалого і постійного проживання сімї?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи погарячкував з цією темою.

Ось тут вже щось подібне обговорили

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=22440&highlight=%EA%E0%ED%E0%E4%F1%EA%E0%FF+%F2%E5%F5%ED%EE%EB%EE%E3%E8%FF

 

Друге питання залишається відкритим: за 50тис. можна побудувати 100-120м. деревяний будинок придатний для тривалого і постійного проживання сімї?

 

да, имхо, можно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Убедили :)

 

Я вижу Вы занимаетесь деревом. Деревянными домами в том числе? Если да, то где можно посмотреть портфолио :) , цены? Можно в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не проще за 50К купить уже что-то построенное и адаптировать под себя?

 

Спасибо за совет!

 

Возможно будет дешевле. Но не уверен что проще и лучше.

Как Вам идея купить старое авто, поставить новый мотор, диски, кожаный салон, музыку, навигацию... Все равно старое авто.

 

В квартире проще, сделал ремонт и все. А за такие деньги дом как правило с "бонусом" в виде коровника, свинарника, курятника, и прочих разных помещений. Плюс технологии старых домов: газ, печка и т.д.

 

Хотя все равно надо будет проработать такой вариант. Кто ищет тот всегда найдет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за совет!

 

Возможно будет дешевле. Но не уверен что проще и лучше.

Как Вам идея купить старое авто, поставить новый мотор, диски, кожаный салон, музыку, навигацию... Все равно старое авто.

 

В квартире проще, сделал ремонт и все. А за такие деньги дом как правило с "бонусом" в виде коровника, свинарника, курятника, и прочих разных помещений. Плюс технологии старых домов: газ, печка и т.д.

 

Хотя все равно надо будет проработать такой вариант. Кто ищет тот всегда найдет.

 

Ну про газ дехто навіть не мріє в найближчому майбутньому. А запропонований варіант не є найгірший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня всім!

 

2) Подобаються дерев'яні будинки. Почитав на цьому форумі про дерев'яні будинки, зрозумів, що є свої нюанси, в т.ч. в обслуговуванні і т.д.

 

Отже, друге питання: за такі гроші хороший дерев'яний будинок під ключ можна збудувати?

 

Буду вдячний за допомогу.

 

Во Львове точно построите за эти деньги. Особенно если найдете сами в лесничестве материал и договоритесь за обработку (брус, оцилиндровка и т.п.). А на сборку уже подрядчика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во Львове точно построите за эти деньги. Особенно если найдете сами в лесничестве материал и договоритесь за обработку (брус, оцилиндровка и т.п.). А на сборку уже подрядчика.

 

Ну впринципі враховуючи що ціни на роботу трошки впали думаю можна спробувати.

В мене глибокий фундамент, коробка і не дуже складний дах витягнули близько 70 у.о. правда без підлоги на 1 поверсі і без сходів на мансарду.

Стіни газобетон YTONG 400 мм. а дах ЦПЧ.

Щоб переселитись треба ще так раз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Много прочитал, о том кто как строить, но не нашел людей живущих несколько лет в деревянном доме, использующих деревянный дом в виде основного жилья.

Есть такие? Какое их мнение по поводу своего жилища?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Много прочитал, о том кто как строить, но не нашел людей живущих несколько лет в деревянном доме, использующих деревянный дом в виде основного жилья.

Есть такие? Какое их мнение по поводу своего жилища?

 

Неужели у Вас во Львове и окрестностях нет ни одного знакомого, живущего в срубе? Поверьте, если сделать все по уму - Вам понравится. Если Вас конечно не пугает то, что все-таки деревянный дом - это такое себе живое существо, о котором нужно постоянно заботиться:) У меня есть такие знакомые. Живут уже 4 года. Счастливы безмерно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Убедили :)

 

Я вижу Вы занимаетесь деревом. Деревянными домами в том числе? Если да, то где можно посмотреть портфолио :) , цены? Можно в личку.

 

цены можно посмотреть здесь www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=35172, портфолио - можно посмотреть живьем в Киеве (дому 2 года и второй только строится сейчас)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теж цікавимось таким питанням, квартира замаленька, землю маємо, бюджет на будівництво 55-60 у.о. Теж хочемо одно поверховий будинок, правда метрів вийде приблизно 136 www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=35203

 

матеріал стін буде Ytong 400 мм, дах двухскатний аби подешевше, все що зможемо по можливості будемо робити самі (копати яму під фндамент, возити машиною буд. матеріали, можливо родичі допоможуть і з самим фундаментом, вже мають свій будинок, можливо на практиці зможемо самі класти блоки або в ролі підсобника)

 

звичайно грошей малувато, треба бути реалістом, але водночас є бажання будуватися і змінити життя квартирне на власне-будинкове.

 

Місце для проживання під час будівництва є, при тому в тому самому селищі недалеко від м.Львова.

 

п.с. Також дуже засмучує ситуація з нинішніми цінами на землю\матеріали і саме головне на роботу майстрів, а про якість виконаних робіт я вже мовчу. А веду я до того, що побачивши ціни на закордонну нерухомість, приміром Кіпр, чи Чехія, де за 70 уо можна купити повністю готову нову квартиру 2-3 кімнати з меблями, звичайно у них там 300 днів на рік сонце але ж, у Чехії будинок 100-150 уо готовий будинок з усіма внутрішніми роботами. Звісно є купа нюансів, кілометрів до центру, вигоди, робота але саме головне від чого всі відштовхуються це зарплата яка у нас мізерна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доречі, виникла ідея, по можливості, було б добре якби у цій темі можна було б взяти приміром оту середню площу 120м яка була зазначена автором теми, і від неї відштовхуватись, взяти сеердній проект або запропонованний, і почати рахувати поетапно кошторис - спільними зусиллями, таким чином усі хто проживає та й не тільки у м.Львові, будуть мати змогу оцінити хочаб "приблизно" вартість отої коробки.

 

за стандарти можна брати оптимальні по ціні - якості матеріали той самий припустимо ytong 400 мм.

 

порахувати кубатуру приміщень, об"єм стін, далі кількість блоків і ціну.

 

окремо середню роботу (попитатись серед знайомих) - далі кожен сам собі віднімає чи додає до свого бюджету ту ціну.

 

порахувати середню ціну на дах.

 

фундамент.

 

комунікації і внутрішні роботи це вже друга частина, наразі хоча б з цим розібратись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для початку, є сайт який був вже раніше запропонований на цьому форумі, де розміщені всілякі програми для підрахунку вартості будівництва і складових будинку www.stalbudkiev.com/load

 

також є гарна гілка на форумі де детально розписано в схемах покроково як саме відбувається будівництво:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=32696&highlight=%F1%F2%EE%E8%EC%EE%F1%F2%FC+%F1%F2%F0%EE%E8%F2%E5%EB%FC%F1%F2%E2%E0+%E4%EE%EC%E0

Корисні програми:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=23920&highlight=%F1%F2%EE%E8%EC%EE%F1%F2%FC+%F1%F2%F0%EE%E8%F2%E5%EB%FC%F1%F2%E2%E0+%E4%EE%EC%E0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели у Вас во Львове и окрестностях нет ни одного знакомого, живущего в срубе? Поверьте, если сделать все по уму - Вам понравится. Если Вас конечно не пугает то, что все-таки деревянный дом - это такое себе живое существо, о котором нужно постоянно заботиться:) У меня есть такие знакомые. Живут уже 4 года. Счастливы безмерно.

Представляете никого нету! Ездил по ближним селам, все камень! Там где я был, дерева не видел. Если кто знает подскажите.

 

В Карпатах, да, видел, и разговаривал с хозяевами, но у них это временное жилище, на выходные. Ну и всякие там садовники, охранники, домработницы... в общем им нравиться :)

 

Из сруба много всяких баров, ресторанов, но это не жилье.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для початку, є сайт який був вже раніше запропонований на цьому форумі, де розміщені всілякі програми для підрахунку вартості будівництва і складових будинку www.stalbudkiev.com/load

 

також є гарна гілка на форумі де детально розписано в схемах покроково як саме відбувається будівництво:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=32696&highlight=%F1%F2%EE%E8%EC%EE%F1%F2%FC+%F1%F2%F0%EE%E8%F2%E5%EB%FC%F1%F2%E2%E0+%E4%EE%EC%E0

Корисні програми:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=23920&highlight=%F1%F2%EE%E8%EC%EE%F1%F2%FC+%F1%F2%F0%EE%E8%F2%E5%EB%FC%F1%F2%E2%E0+%E4%EE%EC%E0

 

Все правильно. Треба починати рахувати. Після цього треба приймати рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Советую зайти сюда и связаться с ними. www.lvivcottage.com.ua/

Сейчас строится 2 коттеджных поселка, как раз в 15 км. от Львова по Киевской трассе и по трассе на Луцк.

 

Я уже начал строиться:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=34464

 

Думаю в эту сумму Вы уложитесь без проблем. Земля дается бесплатно, 10 соток. Проект можно переделать под себя любой из предложенных ими. Вариантов материалов для постройки масса, правда деревянные не строят.

И при чем все деньги платить не надо. Платиться в 4 этапа: 1-25% земля оформляется на тебя и строиться 1 этаж, потом еще 25% - строиться 2 этаж, еще 25% - крыша и отделочные работы, после сдачи дома оставшиеся 25%.

Не лохотрон - директора лично знаю.

И цена не меняется до конца стройки, какую обговорили, такая и будет.

Получаете 10 соток+дом с дверями окнами, стяжками, внутр. штукатуркой, утепленный с крышей, газ, свет, вода, канализация.

 

Удачи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земля дается бесплатно, 10 соток.

В цьому житті немає нічого безкоштовного...

 

Також знаю Юрійовича ;)

 

Свого часу цікавився його проектом в Запитові. Восени оглядав один з цих котеджів. Не можу сказати, що мені сподобалась якість робіт. Побачив досить великі тріщини. Пластикові вікна сумнівної якості. І т.д.

 

По Запитову в мене запитання:

Де обіцяна школа з дитячим садком?

Де міні-маркет при вїзді?

Дорогу по проекту в містечку гравійна, але реально не подібна на таку.

За охорону беруть гроші, а я декілька разів приїжджав мене навіть не запитали хто такий і шо тут роблю.

Після заселення половини котеджів різко впав напір води, прогнозуються проблеми після повного заселення.

 

Він заявляє ціну 400-500 у.о. за кв.м. Підписує договір і фіксує ціну. Це добре. Але ми з вами повинні розуміти, що він ще повинен заробити і повернути вкладені інвестиції (земля). Навряд чи в договорі буде розписане будівництво аж до цвяшка. Матеріали будуть обиратись на власний розсуд і ви не зможете прийти і сказати що мені хочеться не таке а таке. Крім цього необхідно дотриматись технологічного процесу. Не знаю як в Сонячній долині, але наприклад в Ременові будують дуже швидко. Людям навіть обіцяють заселення до зими.

 

Погоджуюсь це дуже зручно - заплатити, і через деякий час поселитись. Це краще ніж купити готову новобудову, там взагалі може вилізти багато проблем. Але для мене, якщо будувати власний дім, важливо все знати, все бачити, знати що, з чого, і чому в моєму будинку зроблено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому житті немає нічого безкоштовного...

 

Також знаю Юрійовича ;)

 

Свого часу цікавився його проектом в Запитові. Восени оглядав один з цих котеджів. Не можу сказати, що мені сподобалась якість робіт. Побачив досить великі тріщини. Пластикові вікна сумнівної якості. І т.д.

 

По Запитову в мене запитання:

Де обіцяна школа з дитячим садком?

Де міні-маркет при вїзді?

Дорогу по проекту в містечку гравійна, але реально не подібна на таку.

За охорону беруть гроші, а я декілька разів приїжджав мене навіть не запитали хто такий і шо тут роблю.

Після заселення половини котеджів різко впав напір води, прогнозуються проблеми після повного заселення.

 

Він заявляє ціну 400-500 у.о. за кв.м. Підписує договір і фіксує ціну. Це добре. Але ми з вами повинні розуміти, що він ще повинен заробити і повернути вкладені інвестиції (земля). Навряд чи в договорі буде розписане будівництво аж до цвяшка. Матеріали будуть обиратись на власний розсуд і ви не зможете прийти і сказати що мені хочеться не таке а таке. Крім цього необхідно дотриматись технологічного процесу. Не знаю як в Сонячній долині, але наприклад в Ременові будують дуже швидко. Людям навіть обіцяють заселення до зими.

 

Погоджуюсь це дуже зручно - заплатити, і через деякий час поселитись. Це краще ніж купити готову новобудову, там взагалі може вилізти багато проблем. Але для мене, якщо будувати власний дім, важливо все знати, все бачити, знати що, з чого, і чому в моєму будинку зроблено.

 

Все правильно, везде будут проблемы :(

Я надеюсь, что весь процесс я буду просматривать и мы договорились, если мне что-то не нравиться по материалам, он мне говорит их цену и я могу менять материалы и окна тоже. 8-)

Ну я все-равно уже влез, надо тянуть...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В полне реально используя технологию 3D панелей. В Херсоне она называется Триум панель. Получается молитный энергосберигающий дом. Информация есть на сайте Trium.com.ua. На сегодня продажная цена стандартной Триум панелей 180 гр м2. (Насколько я знаю, на сегодня наша панель самая мощная из всех выпускаемых на Украине.)

Квадратный метр готовой стены (оштукатуренной с 2х сторон без отделки ) у нас выходит 300 - 355 гр.м2 (смотря чем наносим раствор на стены и перекрытие.)

Погонный метр проёма - 67+-5 гр.

Квадратный метр перекрытия, крыши от 400 - 430 м2 (Это цены с отходами)

По кругу цена 1 м2 коробки дома по полу, без отделки, оштукатуренная под 0, с окнами, со всеми коммуникациями и кровлей окло 280 - 300уе. за м2 площади, с отделкой будет приблизительно 350 уе за м2. (сюда не входят проектные работы)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Информация есть на сайте Trium.com.ua.

Вы не можете сделать себе сайт. Как я буду уверен что подход к строительству моего дома не будет таким же?

trium.png.5ba43b9e398f1fff5665a2c541afeedd.png

 

Очередная идеальная технология строительства, которая много-много лет используется на Западе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все правильно, везде будут проблемы :(

Я надеюсь, что весь процесс я буду просматривать и мы договорились, если мне что-то не нравиться по материалам, он мне говорит их цену и я могу менять материалы и окна тоже. 8-)

Ну я все-равно уже влез, надо тянуть...:)

Удачи Вам!

 

Делайте побольше фото и почаще обновляйте ветку Вашей стройки.

 

Может и я решусь :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю вполне реально построиться за данную сумму. Во всяком случае мне удалось построить термодом 75 м2 , что-то в районе 30 тыс. Главное все сами планируйте и считайте.

По поводу сруба вопрос очень личный , двое моих друзей , пожив по нескольку лет в срубах-продали их.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...