Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Снігоутримувачі для даху з профнастилу

Vettel

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу доби!

Хочу по можливості сам їх повигинати, розміри познаходив але є запитання по їх монтажу? Також може хтось їх сам вигинав і роскаже свою методику))буду вдячний

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу доби!

Хочу по можливості сам їх повигинати, розміри познаходив але є запитання по їх монтажу? Також може хтось їх сам вигинав і роскаже свою методику))буду вдячний

 

А навіщо Вам їх вигинати самому? Не думаю, що це зекономить Вам багато коштів. Що стосується монтажу, то нічого складного немає: кріпити покрівельними саморізами(бажано довшими ніж стандартні, щоб закріпити до лати) над рівнем мауєрлату чи трохи вище.

Не зрозумів для чого на зразках роблять загин догори на одній з нижніх полиць...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо Вам їх вигинати самому? Не думаю, що це зекономить Вам багато коштів. Що стосується монтажу, то нічого складного немає: кріпити покрівельними саморізами(бажано довшими ніж стандартні, щоб закріпити до лати) над рівнем мауєрлату чи трохи вище.

Не зрозумів для чого на зразках роблять загин догори на одній з нижніх полиць...

 

я навіть ще не цікавився яка їх ціна, вот подивився на них і подумав сам повигинати. Про монтаж я вот що хочу дізнатись: на 1м/п скільки давати саморізів, і кріпити як я розумію потрібно на самій хвилі ане впадині профнастилу. Майже забув, багато де писали що по снігоутримувачах можна пересуватись або опиратись у ситуаціях наприклад, комин почитстити???

За вигин догори сам не вкурюю)))):o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделал себе такие,цена да и внешний вид жестяных,что то не внушила доверия:twisted::beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я навіть ще не цікавився яка їх ціна, вот подивився на них і подумав сам повигинати.

думаю простіше замовити у фірм, в яких є листогиб

Про монтаж я вот що хочу дізнатись: на 1м/п скільки давати саморізів,

По саморізам: залежить від довжини планки - зазвичай стандартні йдуть по 2м.п. на таку планку 6-8 саморізів; якща планка 1-1,25м.п., то 6шт.

і кріпити як я розумію потрібно на самій хвилі ане впадині профнастилу.

так, по іншому не получається;)

Майже забув, багато писали що по снігоутримувачах можна пересуватись або опиратись у ситуаціях наприклад, комин почитстити???

за умови володіння навичками акробата можна:D

За вигин догори сам не вкурюю)))):o

мабуть фірмовий ексклюзивний знак:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделал себе такие,цена да и внешний вид жестяных,что то не внушила доверия:twisted::beer:

 

это у тебя был материал свободный, но у меня есть только толстая еще советская бляха)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу по можливості сам їх повигинати, розміри познаходив але є запитання по їх монтажу? Також може хтось їх сам вигинав і роскаже свою методику))буду вдячний

Всё очень просто: покупаете себе листогиб за 25000-40000 грн и гнёте. Сарказм, конечно.

 

По сути, если поискать, сами затраты на гибку планки на чужом оборудовании составит 5-15 грн\шт.

 

Самодельный гибочник не даст достойного результата

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это у тебя был материал свободный

Да какой свободный:D,на металлобазе купил,просто по деньгам вышло чуть дороже,чем купить жестянки:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вы не боитесь , что к весне Ваши снегозадержатели поржавеют

 

Убив!!!!!!!!!!!!:shock: І з'Їв.%)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вы не боитесь , что к весне Ваши снегозадержатели поржавеют

 

а чого вони повинні поржавіти??? у мене залишилась савкова оцинкована бляха з якої я збираюсь зробити снігоутримувачі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чого вони повинні поржавіти??? у мене залишилась савкова оцинкована бляха з якої я збираюсь зробити снігоутримувачі!

Я имел ввиду сварные трубчатые сегозадержатели, о которых упоминал rombikk

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вы не боитесь , что к весне Ваши снегозадержатели поржавеют

 

Я имел ввиду сварные трубчатые сегозадержатели, о которых упоминал rombikk

А чего боятся:D два слоя грунтовки + в 2 слоя покраска,грунтовал и красил с пульвелизатора,краска (ссылка устарела),да и металл как бы не жесть:D труба водопроводная.Толщину не помню,но даже если и 2 мм то уже хорошо,полоса точно 4 мм.Да если где то и выступит ржавчина,то мне ее всеравно не видно:D:beer:Купил еще 50 метров трубы,но пока стоит в углу,да и снега у нас еще не было,охота посмотреть как работать будут:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделал себе такие,цена да и внешний вид жестяных,что то не внушила доверия:twisted::beer:

 

И даже очень. Покрасивше будет. А поржаветь врядли так быстро успеет.

 

Еще видел старые бревна, оставшееся после разборки старой крыши, покрасив в тон с кровельным, положили как снегоудержатель. Для черепичной и песчано-цементной ОЧЕНЬ красиво получилось.

 

По топіку: гнути можна практично як завгодно, на ребрі можна більший радіус взяти, тоді об трубу акуратно кияночкою або резиновим... Руками навіть цікавіше. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...