Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ракушняк+цегла

po-ol

Рекомендовані повідомлення

Добрий день! Планую будувати будинок, одноповерховий з мансардою, матеріал ракушняк в пів блока, но так як будинок буде 100м від траси хотів добавити пів цегли з середини! Які варіанти перев'язки ракушняка з цеглою? може хтось так робив? буду вдячний!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіанти є, від армувальної сітки Д3-4 до цегли тичком через кілька рядів.

 

 

З.І. Півблока+півцегли замало буде, по теплу попадатимете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото нижче нижній ряд ложком, ви так кластимете у півцегли, а верхній тичком - робитимете перев’язку з основною стіною

wallworkbrick_2.gif

 

По утепленню треба рахувати по грошах і трудовитратх, можливо варто покласти ракушняк у камінь і обійтися без цегли і пінопласту

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По утепленню треба рахувати по грошах і трудовитратх, можливо варто покласти ракушняк у камінь і обійтися без цегли і пінопласту

 

Маловато будет, однако...:pardon:

Что то ещё понадобится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Планую будувати будинок, одноповерховий з мансардою, матеріал ракушняк в пів блока, но так як будинок буде 100м від траси хотів добавити пів цегли з середини! Які варіанти перев'язки ракушняка з цеглою? може хтось так робив? буду вдячний!

 

Я так робив,перевязував сіткою д3,50х50 через декілька рядів (ракушняка).Під перекриття з/б плитами перевязав 3-ма рядками цегли

Будинок одноповерховий з мансардою, збудований 2008року,ззовні утеплений 10мм пінопластом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цегла мені залишилась від демонтажу старого будинку який був на ділянці, тому хотілось би використати! Я чув, що пінопласт ззовні не довговічний, може краще щось в середину стіни давати, хто що порадить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цегла мені залишилась від демонтажу старого будинку який був на ділянці, тому хотілось би використати! Я чув, що пінопласт ззовні не довговічний, може краще щось в середину стіни давати, хто що порадить?

 

используйте смело пенопласт(на наш век хватит),ракушняк 200+пенопласт(лучше 100)+кирпич125;пенопласт обязательно клеить на стыках,можно пеной(на форуме тема обсуждалась,поищите);что касается сетки---3мм 50*50 вполне достаточно,через каждые три-четыре ряда кладки на 2/3 ракушняка и на 1/2 кирпича;у меня дом по такой технологии(только не сетка,а оцинкован.проволока 4мм,пп удобней монтировать)---тепло,тихо,с влажностью вопросов нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...