Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росинка :)

i.gerbish

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Давно переглядаю форум, ось нарешті теж появилась ділянка, на якій планую побудувати хатинку. Дуже прошу підказок ))). Отже, маємо ділянку 20 на 30 на північ від дороги (на фото дорога внизу), порожня, є лише вагончик (внизу справа). Хатинку планую 7 на 10 плюс мансарда. Думаю від дороги десь 5 метрів, від сусудів 6 і 7 відповідно (щоб було по 8 від їхніх забудов - до одного від межі 2 метри,другий - 1 метр)). План досить приблизний. Перший - вітальня, кабінет, кухня-їдальня, санвузол. У вітальні камін, а не комод. Другий - спальня+гардероб+санвузол, 2 дитячі, санвузол. Дивлюсь в сторону технології термодім, або можливо стіна в 1 цеглу плюс утеплення 10 см пінопласт ззовні. Дах двоскатний, тому верхні крайні вікна думаю не прямокутні, а 'зрізані', трапецією. Буду вдячний за різні поради - і по документах, і по плану. Дякую наперед. :Yahoo!: А, і на 4 фото 2 дверей - там має бути тераса, то другі двері з їдальні якби щоб чаюкави там попити.

111.PNG.eb526284db45b3c49abd7edf2661c96d.PNG

112.JPG.323e1e10b801d9578e059d3e27eb696d.JPG

113.JPG.83f7ce6c89e180d654f9242ad6fea79e.JPG

114.JPG.4c75b14d2e182f52eacfb43da7ac7d96.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

швидка відповідь... можливо щось потім ще додам...

1. котельня (господарче приміщення) відсутня. де будуть розташовані обладнання інженерних мереж?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

швидка відповідь... можливо щось потім ще додам...

1. котельня (господарче приміщення) відсутня. де будуть розташовані обладнання інженерних мереж?

Дякую. Котел думаю на кухні, розводка на теплу підлогу 1 поверху і радіатори думаю під сходами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Котел думаю на кухні, розводка на теплу підлогу 1 поверху і радіатори думаю під сходами.

 

сучасне житло потребує сучасного обладнання. і як доводить практика - зазвичай місця "під сходами" замало.. наприклад - той же теплоакумулятор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...