Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подложка под ТП

emelnichuk

Рекомендовані повідомлення

Привет. Посоветуйте....

Смотрите, у меня под стяжкой 5 см пенопласта, около 10 см стяжка.

Вопрос, нужно ли на стяжку ещё полиполсьирол или пенопласт или достаточно отражающей подложки?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Я, думаю, можно обойтись только фольгой.

Правильней деньги за фольгу пропить.

Хоть не пропадут.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильней деньги за фольгу пропить.

Хоть не пропадут.

+1 купить что-то для себя любимого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

красиво блястит, пока по ней бетон носят.

 

головне потім акуратно носити і укладати бетон а то можна пошкодити і потім небуде в цих місцях ефекту від фольги.. тепло буде вниз втікати.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

головне потім акуратно носити і укладати бетон

Можно особо не церемониться с фольгой. Через месяц ее все равно там уже нету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно особо не церемониться с фольгой. Через месяц ее все равно там уже нету.

Нифигасе! Можно поподробней. А то таких "вскрытий" делать не приходилось. Просвятите пожалуйста незнающих.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нифигасе! Можно поподробней. А то таких "вскрытий" делать не приходилось. Просвятите пожалуйста незнающих.:beer:

Теплый пол, в основном, делают из трубы которую успешно посверливают, пробивают, делают дюрочки. Ну и я прибегаю эти дюрочки латать. Короче, при вскрытии нет там фольги, одна труха, грешу на цементный раствор.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно особо не церемониться с фольгой. Через месяц ее все равно там уже нету.

 

я в знаю. :-)

 

 

фольга вроді відбиває випромінювання ну теплоперелача не при контакті а при відстані.

а коли фольга контактує з теплом чи холодом теж буде такої ж температури.

 

це для експеременту можна

 

обомотати щось гаряче чи холодне фольгою і перевірити яка температура в фольги.

 

інший варіант якщо наприклад випромінювач тепла на якійсь відстані фольга і ще на якійсь відстані предмет і тоді перевірити температуру предмету.

 

думаю вірно написав :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любому, хто не прогулював фізику у 8 класі очевидні аксіоми:

- на відстані, фольга мов дзеркало прекласно відбиває ІЧ промені. Причім там відбиття мало не 98 %

- при контакті фольга, як метал "люміній" є прекрасним провідником тепла (але під нею маємо теплоізолятор у вигляді пінопласту).

- утеплювач, має значно більше поглинання ІЧ ніж фольга але низьку теплопровідність.

 

Звідси зрозуміло, що фольга гірше не зробить! Крім того, фольга на поліетиленовій плівці - (гідро - паро бар'єр), що теж не зле хоч не факт що дуже треба.

 

І основне питання не розкрите: чи є вихлоп від дзеркала при контакті з стяжкою і який???? Тут би хтось експеримент в лабі провів...

Бо поки лише два варіанти озвучені: "безтолку бо я так сказав" та "Є толк, бо я так сказав, бо всі дають, значить є". А абсолютних значень у розрахунках чи експерименті я поки не бачив ніде...

 

Ну і факт описували вище - що при демонтажі за якийсь час дзеркала в стяжці уже нема. Тут до хіміків питання - що лужне середовище бетону люмінці на поліетилені зробить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що лужне середовище бетону люмінці на поліетилені зробить?

Съедает нах.. через пару месяцев.

По ИК-излучению: - достаточно попробовать побриться при помощи зеркала замазанного раствором и все станет на свои места, шо там куда отражается.

Тема обсосана на форуме по самые немогу. :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По подложке много споров, да. Мое ИМХО, от нее польза и Да и НЕТ (крокодилы летают, только низко-низко:lol:). Вот все уважают бюргерских инженеров. Есть такая контора УПОНОР, так они выпускают свою подложку от 0,5см фольгированную (ламинированную) пузырчатую под своей маркой. Дураки? Не думаю.

Я двумя руками за подложку по ЭППС не из фольги, а из ППР ткани с разметкой. Отличная вещь.

1. Не разлагается в стяжках

2. Есть разметка, облегчает и ускоряет монтаж, после укладки все ровно и эстетически красиво.

3. Главное достоинство- скобы так держатся, что если нужно отделить трубу, скобу приходится ломать,это свойство на 100500 раз лучше, чем "гарпунить по голому" ЭППС. А представьте случай, заказчик сэкономил на себе и купил самый дешевый кустарный ЭППС. Пробовали к нему "гарпуниться"? Ото ж:)

4. Низкая стоимость.

Змінено користувачем naupv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...