Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сместить дверной проём

Parrabellum

Рекомендовані повідомлення

Добрый день форумчане. Возникла необходимость, ну не совсем, переноса дверного проема. Скорее его надо сместить на ~10 см. Причина в том что на данный момент нету ( ну очень мало места) под шкаф. А сместив влево, как раз выйдет хорошая посадочная глубина для шкафа.

Стены кирпич отштукатуренные цпш. Сместить проём на 10 см. Сам проём = 91см. Сместить хочу без потери размера проёма. Понимаю что с одной стороны надо отрезать а с другой добавить. Проблемы в принципе нету, что бы взять и отрезать кусок с одной стороны. Хотел узнать чем лучше доложить? Можно ли тем же кирпичом который отрежу или же брать газоблок или чем вообще, что бы в последствии установленная там дверь своим весом и хлопаньем не дала ни трещину ни проблему.

Фото приложу. Всем как всегда спасибо и хорошего дня:friends::flag1:

20180826_144513.thumb.jpg.e16f38cbdf43eb42264f815ce2f6779d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой и еще забыл. Самое важное что интересуют над проёмом ж/б перемычка. Так вот там где надо отрезать кусок 10 см кирпича, получается что она будет лежать на ~6 см стены это нормально?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 см НЕнормально. Перемичка має заходити приблизно 15 см - я так орієнтуюсь. Ну хоча би 12 см.

 

Добавлено через 3 минуты

а що - 81 см мало для дверного пройому? Простіше перекинути дверні петлі, розвернути двері - щоб було зручніше ходити після устновки шафи і знати, що на голову нічого не впаде))) а?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 см НЕнормально. Перемичка має заходити приблизно 15 см - я так орієнтуюсь. Ну хоча би 12 см.

 

Добавлено через 3 минуты

а що - 81 см мало для дверного пройому? Простіше перекинути дверні петлі, розвернути двері - щоб було зручніше ходити після устновки шафи і знати, що на голову нічого не впаде))) а?)

 

Так от зараз перемичка заходить на 15 см, якщо відрізати 10 то залишиться 5 см - це мене дуже турбує...

Так звісно можна просто наростити тільки з одніеї сторони 10 см і буде нормально і шафа влізе. Але залишится 81 см для дверного пройому і двері 70 см ну не знаю якось не багато, маленькі такі двері.

От мене й цікавить питання як би обіграти ситуацію щоб і перемичка по голові не тріснула і двері були б під 91 см.

5 см на опорі перемичка то не добре а от як придумати щоб її закріпити? Може збити штукатурку з обох боків де 5 см і чимось накшталт металевої смужки зєднати перемичку з цеглою?:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робили таке ж в квартирі. Якщо стіна не несуча, то тих 6 см перемички - хватить. Для підстраховки під цю перемичку по обох краях можна загнати якісь металічні уголки чи стержні, заштробивши їх по боках на тих самих 15 см.

20180826_144513.thumb.jpg.63fe35dec88537a2ec2436e702e3a137.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо стіна не несуча, то сит дещо легша, погоджуюся з NevelTaras... Проте стержні, кутники можуть ще більше поруйнувати тих 6 см цегли... тут треба акуратно і кутник не менше 50 мм полка... і зварити їх докупи під перемичкою 4-5ма смугами... це так, мінімум на попередню оцінку...

"металеві смужки" не виглядає надійно.

Нам довелось раз давати 2 швелера 10 або 14 см замість перемички над дверима.

Так, що залиште хоч 10-11 см, якщо стіна не несуча...

І ще раз подумайте - чи воно вам дійсно треба то зрізати?

Гляньте, в мене 2 створчаті міжкімнатні двері, 99.99% користуємося однією створкою, то є 50 см чистий прохід і всім вистачає.

У Вас буде біля 75 см!)))))

Так що подумайте) Успіхів!

Змінено користувачем Tarasiy
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо стіна не несуча, то сит дещо легша, погоджуюся з NevelTaras... Проте стержні, кутники можуть ще більше поруйнувати тих 6 см цегли... тут треба акуратно і кутник не менше 50 мм полка... і зварити їх докупи під перемичкою 4-5ма смугами... це так, мінімум на попередню оцінку...

"металеві смужки" не виглядає надійно.

Нам довелось раз давати 2 швелера 10 або 14 см замість перемички над дверима.

Так, що залиште хоч 10-11 см, якщо стіна не несуча...

І ще раз подумайте - чи воно вам дійсно треба то зрізати?

Гляньте, в мене 2 створчаті міжкімнатні двері, 99.99% користуємося однією створкою, то є 50 см чистий прохід і всім вистачає.

У Вас буде біля 75 см!)))))

Так що подумайте) Успіхів!

 

Дуже вам дякую. Поїду в салон дверей тестувати 700-те полотно. Якщо нормально пролізу то хай так і буде))) Просто хотів залишити стандартний розмір 900мм. Бо з лівого боку (по фото) там пусте місце і його можно булоб сміливо зменшити. Взагалі то найважливіша задача наростити з правого боку як найбільше. Чаклувати з швелером немає бажання і ризикувати падінням на голову перемичи теж бажання немає. А от жити в квартирі і розуміти шо у тебе перемичка висить на "соплях" теж не дуже..:beer:

 

А де подивитися ваші двері?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) я хотів був прикріпити фото для наочності, але суть Ви зрозуміли: в мене 2 створки по 50 см, другу створку відриваємо лише, коли переміщуємо меблі. Тестуйте двері в діапазоні біля 70 см (для звичайного проходу 99% вистачає), і подивіться з якого боку ставити петлі, щоб було зручніше:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от жити в квартирі і розуміти шо у тебе перемичка висить на "соплях" теж не дуже..

Хм. А як раніше будували, що кладка опиралася на коробку без усіляких перемичок? І нічого при цьому не падало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От-от, Максиме, в мене щось подібне - може Ви щось мені підкажете, от моя ситуація: https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=225941
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Над вікнами клали без балок в разі якщо розклинювали типу як арка (хоча насправді цегла викладена не напівколом). Там середня цеглина не прямокутна, а у вигляді клину.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Добрый день форумчане. Возникла необходимость, ну не совсем, переноса дверного проема. Скорее его надо сместить на ~10 см. Причина в том что на данный момент нету ( ну очень мало места) под шкаф. А сместив влево, как раз выйдет хорошая посадочная глубина для шкафа.

Моя бригада перенесла мне 4 дверных проема.

Причем 2 проема полностью выстраивали и там поставили перемычки, 2 проема - сдвигали на 40-60 см и перемычку не сделали.

Стена - межкомнатная (газоблок 10 см).

Так разве можно делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя бригада перенесла мне 4 дверных проема.

Причем 2 проема полностью выстраивали и там поставили перемычки, 2 проема - сдвигали на 40-60 см и перемычку не сделали.

Стена - межкомнатная (газоблок 10 см).

Так разве можно делать?

Вот пример.

IMG_0459.thumb.jpg.b54f2bdfb68e62aad98d4956619caad7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газоблок не кирпич в плане веса. Насчет можно, не знаю.

 

Газоблок на клею и потолки невысокие.

Думаю ничего ему не будет, решил оставить как есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...