Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте тренажёр.

Леонид

Рекомендовані повідомлення

Такой пост красноречивый последний... как ответ на риторический вопрос "Покупать тренажёр или нет...?" :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

парень наверно продал чтой тренажор))

если есть место конечно покупать... но еще должен быть мотиватор... без его не будет толка... человек ленивый по природе)));)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 4 роки потому...
  • 2 місяці потому...
Как по мне так все эти тренажеры бессмысленные... Они бытового класса и если их активно использовать, то быстро выйдут из строя... К тому же любой тренажер такого плана можно легко заменить пешей прогулкой либо пробежкой на воздухе... Если хочешь добиться больших результатов, то лучше в спортзал записаться... Не так уж и дорого это стоит, а оборудование более профессиональное... Я думаю тренажеры такого плана - это сборщики пыли и просто место в комнате занимают... Как-то так... :pardon:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...
Я 16 січня цього року придбав гребний тренажер Hop-sport HS-030R за 9350 грн.В ньому 10 ступенів.І вже на 5 рівні.Дуже ним задоволений.За цей час схуднув на дев'ять кілограм.Для цього його і брав.Появилась мотивація.Кожен ранок за 50-55 хвилин виконую 1500 гребків.Весь мокрий після греблі.А яке відчуття!На початку цього місяця випадково перекладиною пошкодив комп.При гребку перекладина випорснула з правиці і в екран.Спочатку було зле орієнтуватись.Але виявилось,що несправність аж ніяк не впливає на процес тренування.Я просто рахував гребки і після кожної сотні відкладаю сірник.Додатковий плюс і ще в тому,що не слідкуєш за компом,а просто рахуєш повтори.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
  • 9 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...