Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Технологии строительства, что дешевле?

evgeniy_necky

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, уважаемые форумчане

 

Планирую строить двухэтажное здание для коммерческого использования, 700 кв.м. каждый этаж. Пытаюсь понять какая технология даст наименьшую себестоимость квадрата. Вроде быстровозводимые здания выходят недорого. Поделитесь опытом, из чего дешевле всего строить и какая примерная цена квадрата

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для вашего здания в любом случае нужен проект. Найдите хорошего архитектора, и он вам подберёт нужные материалы и технологии.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стены = мелочь,а вот система утепления,отделка,коммуникации и это все необходимо учесть для достижения конечного результата.Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроде быстровозводимые здания выходят недорого.

Так залежно від призначення приміщення, комерційні різні.

Якщо складський ангар то одна справа, якщо супермаркет типу ашан інша, а офіс в центрі міста справа третя.

 

Для вашего здания в любом случае нужен проект. Найдите хорошего архитектора, и он вам подберёт нужные материалы и технологии.

Так а що архітектор. Проект безперечно треба, але це вже наступний етап, щоб поставити архітектору задачу треба розуміння що саме має бути, архітектор це втілить у життя але в голову наперед не залізе.

 

 

Зараз також озадачився цим питанням, також комерційний об’єкт, торгово офісне, 2 поверхи+цоколь, щоправда менший 10*20 загальна площа ~600м2.

Розглядаю варіанти:

1. монолітно-каркасний - вільне планування внутрішнього простору

2. звичайний цегла+плити перекриття - думаю дешевший (може) ніж п.1. але загайніший і накладаються обмеження типу довжина плит, відповідно кап.стіна посередині і т.д.

3. Комбінований п1+п2 - цегла (газобетон, керамоблок етс) і монолітне перекриття зверху + кілька колон

4. Збірні зб конструкції - типу опори з рострубом на них балки або зразу плити - щось не дуже поширене, мабуть є причини

5. Щось інше

 

 

Варіант з СІП панелей+металевий каркас (а-ля ашан) думав але не знаю на скільки практично у моєму випадку, по ідеї це не капітальна споруда, маф, можуть бути обмеження по використанню абощо.

Інші екзотичні варіанти поки не розглядаю.

Буду вдячний якщо хтось підкаже по орієнтовні різниці в ціні у % по цих варіантах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз також озадачився цим питанням, також комерційний об’єкт, торгово офісне, 2 поверхи+цоколь, щоправда менший 10*20 загальна площа ~600м2.

Розглядаю варіанти:

1. монолітно-каркасний - вільне планування внутрішнього простору

2. звичайний цегла+плити перекриття - думаю дешевший (може) ніж п.1. але загайніший і накладаються обмеження типу довжина плит, відповідно кап.стіна посередині і т.д.

3. Комбінований п1+п2 - цегла (газобетон, керамоблок етс) і монолітне перекриття зверху + кілька колон

4. Збірні зб конструкції - типу опори з рострубом на них балки або зразу плити - щось не дуже поширене, мабуть є причини

5. Щось інше

 

 

Варіант з СІП панелей+металевий каркас (а-ля ашан) думав але не знаю на скільки практично у моєму випадку, по ідеї це не капітальна споруда, маф, можуть бути обмеження по використанню абощо.

Інші екзотичні варіанти поки не розглядаю.

Буду вдячний якщо хтось підкаже по орієнтовні різниці в ціні у % по цих варіантах.

Для офисного здания + склад подойдет и метал. каркас потом обшить сэндвич панелями, и монолитно-каркасное с заполнителем газобетон или классика газоблок/кирпич, монолитные пояса и круглопустотные панели, более того панели сейчас с кратностью размера 10 см по длине, потому если брать новые, то можно любые размеры. Для такого задания достаточно иметь понимание, планировки, 3Д визуализация, тогда под Ваше здания конкретно просчитывается стоимость строительства с разными типами несущих конструкций, только тогда Вы сможете понять реальные цифры, которые будут +- являться близкими к правде. Более того планировку даже сами можете нарисовать или привлечь на эскизный проект архитектора, эскизный проект стоит не больших денег, зато отработаете индивидуальный подход к Вашему зданию со специалистом.

 

Добавлено через 3 минуты

Буду вдячний якщо хтось підкаже по орієнтовні різниці в ціні у % по цих варіантах.

Тогда получиться разницу в % для Вашего здания.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, я розумію потрібен ескіз, точна постановка задачі і т.д.

 

Наразі ввідні прості - умовна коробка 10*20 бажано зовсім без перегородок або мінімально, 2 поверхи і цоколь обов'язково. Пока все.

Наскільки принципова різниця у вартості між варіантами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі ввідні прості - умовна коробка 10*20 бажано зовсім без перегородок або мінімально, 2 поверхи і цоколь обов'язково. Пока все.

Наскільки принципова різниця у вартості між варіантами?

В задачи очень много исходных данных, потому сказать 100% не реально какой будет более экономичный вариант. При возможности несущие стены газоблок/кирпич + панели перекрытия - без монолитного каркаса, только пояса - самое дешевое удовольствия в теории, но под Ваш вариант лучше каркас лить так как минимизировать к-ство перегородок внутри только так получится - это второй вариант по стоимости. Если же будет перекрытия - на трех этажах - то метал самый дорогой, но если здания одноэтажное при высокой высоте этаже (по типу пром. здания это самый дешевый вариант) при оптимальном проектировании очень много исходных данных, которые конструктор может подвязать если есть эскизы, в противном случаи результат неизвестный так как аргументов больше чем уравнений в системе=).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, Ви взагалі не з того почали. Я би на вашому місці дізався на який тип приміщень у вашому районі є дефіцит. Що з транспортним сполученням, можливостями підключення до міських магістралей і т. інше. Може це взагалі буте денна парковка, якщо біля метро. Які є бачення цього місця у геплані, а вже потім формував завдання, виходячи з того, що ви бажаєте побудувати, виходячи з того, що швидше окупиться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, Ви взагалі не з того почали. Я би на вашому місці дізався на який тип приміщень у вашому районі є дефіцит. Що з транспортним сполученням, можливостями підключення до міських магістралей і т. інше. Може це взагалі буте денна парковка, якщо біля метро. Які є бачення цього місця у геплані, а вже потім формував завдання, виходячи з того, що ви бажаєте побудувати, виходячи з того, що швидше окупиться.

Чуть ближе к жизни относительно всего вышесказанного, но касаемо любого более-менее крупного города - фантастика. Вся земля уже давно отведена/в аренде. Перед этим(заключением договора аренды) был проект, в котором было подробно расписано назначение здания, технология строительства/материалы, фасады и тд.

 

Поэтому не понимаю ни вопросов топикстартера ни вопросов Доща. Или они находятся в стадии проектирования(но тогда почему они задают эти вопросы здесь, а не своему проектировщику) или в стадии фантазирования ручкой на салфетке:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они находятся в стадии ....фантазирования ручкой на салфетке

Так, я пока на цій стадії, але підготовчі роботи (ділянка, комунікації) зробив.

При возможности несущие стены газоблок/кирпич + панели перекрытия - без монолитного каркаса, только пояса - самое дешевое удовольствия в теории, но под Ваш вариант лучше каркас лить так как минимизировать к-ство перегородок внутри только так получится - это второй вариант по стоимости.

Є ще варіант як вище вказав стіни з цегли і потім заливати перекриття + кілька колон - дешевше монолітно-карк і можливість позбавитись несучих стін. Суть в чому: наявність стін передбачає необхідність попереднього планування, хочу поки обійтись без цього т.як. не хочу підв’язуватись до конкретних площ - умовно потрібен зал у 200м2*3 далі побачим.

 

 

Ще розглядаю варіант типу такого

kol_konsoli21.jpg kol_konsoli11.jpg

не знаю наскільки дешевше/практичніше але очевидно що швидше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ділянка, комунікації) зробив.

Зробыть(оформить аренду или купить юрлицо с оформленной арендой)дилянку под коммерческую недвижимость(а у вас именно такая планируется) невозможно без уже утвержденного проекта, в котором все подробно расписано - как и из чего строить. Именно этим объясняется мое недоумение:) Возможно вы купили(или иначе стали собственником) участок под жилую застройку и хотите построить на нем коммерческую недвигу:)

 

Касаемо технологии/фотографий выше. Очень редко встречался с такой технологией. Имхо, она геморройная и менее надёжная, чем монолитный каркас или стальной каркас с бетонными перекрытиями из плит или залитый по профлисту.

 

Очень часто с технологией определяются из существующих материалов и людей.

Есть несколько десятков тонн швеллера или двутавра 18-24 с разборки какого-то склада/завода и банда недорогих сварщиков - знач варим каркас:)

У кума свой бру - льем бетон:) Кто-то где-то натырил плит и продает недорого - знач перекрытие из плит будет лучше монолитного:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробыть(оформить аренду или купить юрлицо с оформленной арендой)дилянку под коммерческую недвижимость(а у вас именно такая планируется) невозможно без...

Всьо возможно, єсть маса варіантів, але це теми не стосується.

 

 

 

Касаемо технологии/фотографий выше. Очень редко встречался с такой технологией. Имхо, она геморройная и менее надёжная, чем монолитный каркас или стальной каркас с бетонными перекрытиями из плит или залитый по профлисту.

Стальний каркас + бетон не розглядаю в принципі, по тій простій причині що метал значно дорожчий бетону, а значить кінцева ціна буде +- та сама.

Щодо збірного зб каркасу у мене зараз офіс в такому приміщенні 40 річного віку, колони+балки+плити, все добре тільки стеля ребриста.

 

 

 

Очень часто с технологией определяются из существующих материалов и людей.

Есть несколько десятков тонн швеллера или двутавра 18-24 с разборки какого-то склада/завода и банда недорогих сварщиков - знач варим каркас:)

У кума свой бру - льем бетон:) Кто-то где-то натырил плит и продает недорого - знач перекрытие из плит будет лучше монолитного:)

Нічого з цього не маю, інакше б не питав :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ще варіант як вище вказав стіни з цегли і потім заливати перекриття + кілька колон - дешевше монолітно-карк і можливість позбавитись несучих стін. Суть в чому: наявність стін передбачає необхідність попереднього планування, хочу поки обійтись без цього т.як. не хочу підв’язуватись до конкретних площ - умовно потрібен зал у 200м2*3 далі побачим.

 

 

Ще розглядаю варіант типу такого

 

не знаю наскільки дешевше/практичніше але очевидно що швидше.

Ковальская такое производит, на такое у меня там тоже есть скидки хорошие=). Но Вы должны для себя определится перехода с салфеток на переговоры с людьми, которые начнут с проработаки (ТЭП) технико-экономические показателя данного объекта (хоть грубая планировка, вот Вы пишите 200 м2 этаж (10х20, 16.6х12, 13.3х15) - это так же влияет на стоимость Если хотя бы дадите габарите, скажите где строить будете (так как Киев и Винницкая область, есть разница в Логистики, населенный пункт достаточно). Смогу дать более весомые цифры.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ковальская такое производит, на такое у меня там тоже есть скидки хорошие=). Но Вы должны для себя определится перехода с салфеток на переговоры с людьми, которые начнут с проработаки (ТЭП) технико-экономические показателя данного объекта (хоть грубая планировка, вот Вы пишите 200 м2 этаж (10х20, 16.6х12, 13.3х15) - это так же влияет на стоимость Если хотя бы дадите габарите, скажите где строить будете (так как Киев и Винницкая область, есть разница в Логистики, населенный пункт достаточно). Смогу дать более весомые цифры.

Територіально - околиця Києва.

Точні розміри на даному етапі не принципові, 10*20 вказав бо приблизно так виходить по конфігурації ділянки, більш точно буде відомо коли отримуватиму містобудівні умови, але до того часу сподіваюсь визначитись з технологією і проєктом.

Проблема в чому: маю знайомих профільних будівельників зі своєю спеціалізацію, але якщо зараз звернусь до них то кожен обґрунтовуватиме свою технологію і в результаті отримаю суб’єктивну інформацію. Тому шукаю на форумі так би мовити незалежну об’єктивну думку від людей з досвідом на основі типових рішень.

 

 

Якісь вкрай точні цифри або розрахунки не потрібні, та й не можна їх зробити на підставі того що вказав, є умовне приміщення приблизно таких розмірів, на скільки % буде різниця у спорудженні по різних технологіях щоб на виході мати приблизно однакові базові характеристики?

 

Бо якщо різниця складає 1-2% то нема про що говорити, а якщо 10-20% то це вже суттєво і стане зрозуміло в який бік копати.

 

 

Також маю невеликий досвід будівництва, але він 10 річної давнини, багато чого змінилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Построил дом по такой технологии на Троещине. Время показало как "+", так и "-" такого решения.

14328825_1125737567480567_1671608278_n.jpg.07c13df1c6eb955191a937c80e2af964.jpg

WP_20161006_10_47_27_Pro.thumb.jpg.cd2a366e5bfb1f6694944d8aae5a6eb2.jpg

WP_20161007_15_36_36_Pro.thumb.jpg.4346cca9701855f302048e2822409f54.jpg

WP_20161006_18_20_28_Rich.thumb.jpg.768b62c5a509f75f6defa8c0793483b2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...