Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

стоимость установки газового счетчика в киеве

gambrina

Рекомендовані повідомлення

Собственно интересует сколько сейчас это может стоить? А то в газконторе сказали стоимость врезки и самого счетчика 1850 грн, помоему дороговато как-то. В доме этой весной все это обошлось намного дешевле. неужели так цены поднялись?:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю насколько это Вам поможет, но для информации.

Вчера пришел человек из горгаза, обмерял, сказал через неделю будет все под "ключ" - 1000 грн. за все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю насколько это Вам поможет, но для информации.

Вчера пришел человек из горгаза, обмерял, сказал через неделю будет все под "ключ" - 1000 грн. за все.

Так вроде ж постанова была (еще осенью) - ВСЕ за счет горгаза делать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вроде ж постанова была (еще осенью) - ВСЕ за счет горгаза делать

 

Несколько дней назад заключил договор з газовой конторой (просто за договор и пломбу = 90грн вт.ч. НДС). Пришли опломбировали, померяли утечку и все. Это квартира в новом доме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Несколько дней назад заключил договор з газовой конторой (просто за договор и пломбу = 90грн вт.ч. НДС). Пришли опломбировали, померяли утечку и все. Это квартира в новом доме.

А счетчик стоял? Раз в новом доме то и с проектом наверное все в порядке - в смысле ОН есть. В моем случае дом старый т.е. не новострой . Нужен проект, счетчик, согласованая установка, пломба. В 2000 году за аналогичную работу платил 700 грн (счетчик стоил 400 грн). Если сравнивать, то 1000 грн. в 2009 - практически бесплатно - а главное лишних телодвижений не нужно делать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А счетчик стоял? Раз в новом доме то и с проектом наверное все в порядке - в смысле ОН есть. В моем случае дом старый т.е. не новострой . Нужен проект, счетчик, согласованая установка, пломба. В 2000 году за аналогичную работу платил 700 грн (счетчик стоил 400 грн). Если сравнивать, то 1000 грн. в 2009 - практически бесплатно - а главное лишних телодвижений не нужно делать.

 

Да счетчик строители поставили. Только 2 года назад это все было бесплатно, а в этот раз строительная компания развела руками...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Спочатку в Київгазі тиждень узгоджував встановлення свого лічильника київського заводу "Октава". Головний інженер погодився, хоча згідно закону про засоби вимірювальної техніки забороняти не мають права.

Потім зясувалася цікава річ:

З встановленням лічильника "Самгаз" від Київгазу кошторис склав 1200гр( з вартістю лічильника)

З встановленням мого особистого лічильника "Октава" (315 гр) вартість кошторису підскочила до 1800 гр.

Ціни Київгазу на встановлення лічильника G-1.6 на кухонну плитку.

Чому така цінова політика стосовно "власних" лічильників-хай кожен робить висновок самостійно. В мене вже був негативний досвід з електролічильником "від надавача послуг", який після заміни почав показувати в 2 рази більший добовий розход електроенергії. Довелося їм все-таки потім його замінити....:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Отже нарешті встановив той газовий лічильник ...:)

Спочатку розроблений план встановлення районний Київгаз переслав до як я зрозумів дочірньої структури "Спецгазбудмонтаж" . Там то і склали ДБН-івську кошторис на 1800 гр(з моїм лічильником), вимахуючи перед носом при цьому своїм "прейскурантом". При спробі зясувати обгрунтування такої вартості ,вони надали кошторис , в яку після всіх розцінок була вставлена стаття "Виробничі розходи" на 513 гр (без нарахувань 30% податку). Розшифрувати цю статтю смєтчиця так і не спромоглася і взагалі на цікавість клієнта реагувала досить неадекватно...:)

Тому звернувся до альтернативної структури -"Сервіс-центру" ПАТ "Київгаз" (044) 495-94-16,...-14. Вони поставили лічильник на корейських гнучких трубках з нержавійки, опломбували та підключили до плити аж за 1137 гр(з моїм лічильником). Правда довелося чекати 2 тижні. Найшов ще одну альтернативну структуру-"Фітікон" 044 432-18-67, проте пломбувати все одно треба було-б у "Київгаза". Ті називали вартість десь до 1000 гр.

Взагалі красномовна ситуація з впровадженням программи уряду "Кожному по лічильнику до 2016 року). Мало того, що треба зібрати купу документів, так ще й ціни яквісь неадекватні у цих пригодованих контор типу "Спецгазбудмонтаж": за встановлення лічильника треба споживачу викласти вартість майже набору кухонних меблів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже озадачивлся установкой газ.счетчика, выставили счт примерно 1600 гривень (не Киев), при цене 50 гривень в месяц, я не могу понять на хера мне он вообще нужен и где я экономлю

 

единственный стимул его установить даже за такие деньги, это то, что делаю ремонт и хочеться все сделать, так что бы потом после установки кухонной мебели ничего не переделаывать

 

хотя не факт, что через пару лет горгаз скажет что надо устанавить новые счетчики и все придетьсч переделывать:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж роблю в кухні ремонт, тому і вирішив наперед поставити лічильника , оскільки:

1. Газ для побутових споживачів буде дорожчати...

2. До 2016 року без лічильника газ подавати не будуть...

На рахунок "будуть вимагати встановлювати інший тип лічильника", хотів би дізнатися, на якій підставі?

Всі лічильники, що занесені до Державного реєстру , мають ставитися без обмежень (це мені метролог Київгазу підтвердив особисто). В них можуть бути лише "внутрішні рекомендації" на певний тип чи марку лічильника, які "найбільш захищені від несанкціонованого втручання".

Я погоджуюсь с попередниками, які вважають в неадекватних цінах на встановлення лічильників повну незацікавленість постачальників в прозорості процесу продажу. І цим треба займатися пресі та антимонопольним службам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Гість Эдвардина
Отже нарешті встановив той газовий лічильник ...:)

Спочатку розроблений план встановлення районний Київгаз переслав до як я зрозумів дочірньої структури "Спецгазбудмонтаж" . Там то і склали ДБН-івську кошторис на 1800 гр(з моїм лічильником), вимахуючи перед носом при цьому своїм "прейскурантом". При спробі зясувати обгрунтування такої вартості ,вони надали кошторис , в яку після всіх розцінок була вставлена стаття "Виробничі розходи" на 513 гр (без нарахувань 30% податку). Розшифрувати цю статтю смєтчиця так і не спромоглася і взагалі на цікавість клієнта реагувала досить неадекватно...:)

Тому звернувся до альтернативної структури -"Сервіс-центру" ПАТ "Київгаз" (044) 495-94-16,...-14. Вони поставили лічильник на корейських гнучких трубках з нержавійки, опломбували та підключили до плити аж за 1137 гр(з моїм лічильником). Правда довелося чекати 2 тижні. Найшов ще одну альтернативну структуру-"Фітікон" 044 432-18-67, проте пломбувати все одно треба було-б у "Київгаза". Ті називали вартість десь до 1000 гр.

Взагалі красномовна ситуація з впровадженням программи уряду "Кожному по лічильнику до 2016 року). Мало того, що треба зібрати купу документів, так ще й ціни яквісь неадекватні у цих пригодованих контор типу "Спецгазбудмонтаж": за встановлення лічильника треба споживачу викласти вартість майже набору кухонних меблів...

 

1137 ....1800 грн - смешно! Вот мне насчитали 2604 грн + предварительный вызов мастера 70 грн + частично мой материал (где-то на 350-400 грн) + необходимо что-то докупить - нет на складе. Так что в сумме тянет к 3400-3500 грн! И это все на кухне 5 кв. м

19,0 – вызов мастера + 51 - обследование = 70 грн). Через несколько дней пришли два мастера что-то уточнить.

Сегодня принесли калькуляцию на установку счетчика и … моему возмущению нет предела.

В калькуляцию уже оплаченный вызов мастера (19 грн.) вписан еще три раза и умноженный на два (80грн х2 чел. =160грн – повторная оплата, но уже за двоих - вызов мастера по г. Киеву – т.е пройти пару кварталов, а деньги взяли будто бы ехали даже не на такси, а на вертолете; еще 138 грн, обследование, которое также было уже оплачено (51 грн);. 19 х 2 = 38 грн. - выход на место выполнения работ.

Установка газ.счетчика невозможна заочно, это не модем и оплата работ по установке уже предполагает, что придет мастер). и т.д. и т.п. к сумме (заметьте неполной) 2604. в общем супер молодцы с ФЭГХ № 7 Шевченковского р-на::p

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
На дворе 2012 год, ситуация с ценами на монтаж счётчиков не изменилась. В одной, казалось бы, структуре существует несколько. Спецгазбудмонтаж самая дорогая из них, если со сваркой, то установка счётчика у них обходится от 2500грн. Если делать без них и на гибких трубах то до 2000 грн. со счётчиком. Проблемма в том, что схемы подключения с более дешевым вариантом для заказчика они рисовать не умеют и не хотят.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...