Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розцінки на монтаж електропроводки

Vet75

Рекомендовані повідомлення

Потолки в 4 метра.

А на плане здания отметок нет? Или по телефону высоту потолков уточнить нельзя? Незач0т. Еще варианты будут?

 

Але, такі ж питання я задавав не форумним електрикам і мене чомусь розуміли.

і мене чудово усі розуміли.

Не буду комментировать, если не возражаете. Электриков много хороших и разных, и понимающих в том числе - я проверял. :D Рекомендую всё же прислушаться к совету мудрого Energon'a:

якщо тільки ціна цікавить, то ціну можливо мати і будете:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це тема не про тендер щоб ставити задачу. Все що мене цікавило написано в першому повідомленні.

Це ось це?

 

Привіт, на весні планую робити монтаж електропроводки у будинку, територіально Київська обл. Підскажіть які зараз або плануються розцінки на такі роботи (точки, щиток, автомати, прокладка кабеля, штроба та ін.)

Замало ввідних данних.

 

Добавлено через 2 минуты

А на плане здания отметок нет? Или по телефону высоту потолков уточнить нельзя? Незач0т. Еще варианты будут?

Всегда по телефону высоту потолков уточняешь?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, тема була розпочата як розминка перед тендером. Щоб зрозуміти розцінки і які роботи оплачуються, так як останній раз з електриками спілкувався 5 років тому і все змінилося. Але тепер все зрозуміло.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда по телефону высоту потолков уточняешь?

Нет конечно. Еду как настоящий дебил профессионал и смотрю на потолки, если глазам не верю - достаю из штанов дальномер. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки не починайте знову про дешева рибка - дешева юшка. Почитайте чорний список і ви там багато «гуру» форумних знайдете, і в мене багато чого є розповісти про «профФесіоналів» за дорого.

 

Добавлено через 8 минут

Більш впевнений, що створив би тендер з такими запитаннями, отримав би прайси в приват, без розумних постів, а що було б не зрозуміло, то уточняли б, тим більш написал, що прайси є майже у всіх. Мабуть, все ж таки страх, що хтось буде демпінгувати, переміг.

На цьому тему для себе вичерпав. Якщо адміни вирішать закрити її, то я буду не проти. Далі без мене.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, тема була розпочата як розминка перед тендером. Щоб зрозуміти розцінки і які роботи оплачуються, так як останній раз з електриками спілкувався 5 років тому і все змінилося. Але тепер все зрозуміло.

 

Ось таке рівняння:

Бригада №1 робить роботу за тиждень

Бригада №2 робить ту ж роботу за два тиждні

В підсумку бригада №2 за роботу просить в два рази більше грошей ніж бригада №1.

Якість робіт бригади №1 та №2 коштують тих грошей які у Вас запросили кожна з бригад.

 

Добавлено через 1 минуту

Нет конечно. Еду как настоящий дебил профессионал и смотрю на потолки, если глазам не верю - достаю из штанов дальномер. :beer:

 

Ниче бывает.

 

Добавлено через 2 минуты

Тільки не починайте знову про дешева рибка - дешева юшка. Почитайте чорний список і ви там багато «гуру» форумних знайдете, і в мене багато чого є розповісти про «профФесіоналів» за дорого.

 

Добавлено через 8 минут

Більш впевнений, що створив би тендер з такими запитаннями, отримав би прайси в приват, без розумних постів, а що було б не зрозуміло, то уточняли б, тим більш написал, що прайси є майже у всіх. Мабуть, все ж таки страх, що хтось буде демпінгувати, переміг.

На цьому тему для себе вичерпав. Якщо адміни вирішать закрити її, то я буду не проти. Далі без мене.

Який, наприклад в мене може бути страх дємпінгу під Києвом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно. А что там может такого внезапно "по месту" выясниться? :D

Ну как же!

А на заказчика посмотреть!

А вдруг с ним,заказчиком что то не так!

Или заказчику исполнитель не понравиться!:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вдруг с ним,заказчиком что то не так!

:D Well, nobody’s perfect. ©

 

Ссылки на малополезные "формалиновые" темы по данному вопросу за прошлый год:

Электромонтаж. Цены 2018

Електрика - Актуальні ціни ? $

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому так всі на сай Работніки посилаються?

 

Тому що, замовники хочуть розуміння ціни за все в комплексі, а не за окремо виконанні види робіт. Їм важливо розуміти скільки вартує весь обсяг робіт ну і можливо + матеріали. План, проект дає таку змогу і фактично різниця між ним і фактично виконанню роботою досить не значна і точна, звичайно якщо не був великий об'єм додаткових робіт які не обговорювались.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Мені цікаво, в будівельної бригади розцінки на електрику? (чи покраску) мають бути менші ніж в профільних працівників?

Тобто - вони ж працюють весь день. Зробили - і далі займаються іншими справами по ремонту.

А от коли певну роботу роблять спеціалісти, то навіть вправившись до обіду - решта дня в них втрачено. Чи закладають вони ці втрати в ціну?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто когда-то нужно было паркет отциклевать. Ребята работают с большими площадями. Но было окно у них. И согласились взяться за квартиру. Приехали сделали все за 3 часа. И в 11 дня уже освободились. На троих денег получилось совсем копейки.

По факту день потерян. Денег не заработали. Фикс по квадратам.

 

А были бы это свои специ широкого профиля, могли бы еше и розетки поставить во всей квартире до конца рабочего дня.

 

Влияет ли это на ценообразование?

Или та же электрика. Смотрел один канал електриков в Киеве. Так одни объекты они завершают в 13-00, а вторые за день не успевают. Но по факту просчитать сложно, чтобы 2 объекта за 1 день закрыть, чтобы без накладок. И что в 13-00 по домам? А свои могли бы еще и 2-3 стены оштукатурить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто когда-то нужно было паркет отциклевать. Ребята работают с большими площадями. Но было окно у них. И согласились взяться за квартиру. Приехали сделали все за 3 часа. И в 11 дня уже освободились. На троих денег получилось совсем копейки.

По факту день потерян. Денег не заработали. Фикс по квадратам.

 

А были бы это свои специ широкого профиля, могли бы еше и розетки поставить во всей квартире до конца рабочего дня.

 

Влияет ли это на ценообразование?

Или та же электрика. Смотрел один канал електриков в Киеве. Так одни объекты они завершают в 13-00, а вторые за день не успевают. Но по факту просчитать сложно, чтобы 2 объекта за 1 день закрыть, чтобы без накладок. И что в 13-00 по домам? А свои могли бы еще и 2-3 стены оштукатурить.

 

Після завершення робіт по електромонтажу і штукатурці стін, справжні спеціалісти по електриці ще й 2тонни матеріалів на 15 етаж занесуть якщо ліфт не працює.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...