Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Робота лічильника при використанні мережевого інвертора.

drxxx

Рекомендовані повідомлення

8 сонячних панелей по 250Ват підключив по 4 штуки до двух мережевих інверторів по 1Квт і включив в мережу. Мережеві інвертори працюють на ура - піднімають напругу в мережі на кілька вольт і віддають струм - перевірив, це плюс.

Але ще більшим мінусом став мій лічильник "Меридіан" СОЄ-1.02/5КРДТ, котрий рахує мою електроенергію, що скидують мережеві інвертори в мережу, мені так, ніби ту електрику я тягну з мережі.

Як з цим боротись, може хтось знає ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 сонячних панелей по 250Ват підключив по 4 штуки до двух мережевих інверторів по 1Квт і включив в мережу. Мережеві інвертори працюють на ура - піднімають напругу в мережі на кілька вольт і віддають струм - перевірив, це плюс.

Але ще більшим мінусом став мій лічильник "Меридіан" СОЄ-1.02/5КРДТ, котрий рахує мою електроенергію, що скидують мережеві інвертори в мережу, мені так, ніби ту електрику я тягну з мережі.

Як з цим боротись, може хтось знає ?

 

Оформить ЗТ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оформить ЗТ

 

зелений тариф не вийде, бо мережа тимчасова.

Можливо є лічильники що не рахують Квт, а хоча би зупиняються при віддачі електроенергії в мережу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 сонячних панелей по 250Ват підключив по 4 штуки до двух мережевих інверторів по 1Квт і включив в мережу. Мережеві інвертори працюють на ура?

Марку инверторов в студию...:lol:

Или вы решили, что тут дебилы сидят???????????? Ж-)

 

4 панели , имеют напряжение пусть 37*4=148В какой нахрен сброс в сеть????

Для сброса в сеть нужно перешагнуть 230В по входу--- и то, только для старта--КАРЛ :fool:

Инвертора имеют или один кластер или несколько, или пару каналов разбитых на массивы.

Некоторые имеют возможность паралельной работы.

 

Но для старта всего этого "хлама" нужно перешагнуть предел в 230В!!!!

Иначе никто,никого не продавит, мак. стартанет ! :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Марку инверторов в студию...:lol:

Или вы решили, что тут дебилы сидят???????????? Ж-)

 

4 панели , имеют напряжение пусть 37*4=148В какой нахрен сброс в сеть????

Для сброса в сеть нужно перешагнуть 230В по входу--- и то, только для старта--КАРЛ :fool:

 

Сонячні панелі yingli solar 250ват кожна , напруга 30,5v струм 8,2А.

Інвертори китайські grid tie lnverter 1000w 2шт. Сброс в мережу є, бо коли вимикаю всі прилади, в на дворі сьогодні сонечко, то лічильник намотує Квт швидко, так ніби я їх з мережі тягну.

До цього чистема працювала на зарядку акомуляторів, оце захотів обійтись без акомуляторів.

 

Добавлено через 4 минуты

Марку инверторов в студию...:lol:

Или вы решили, что тут дебилы сидят???????????? Ж-)

 

4 панели , имеют напряжение пусть 37*4=148В какой нахрен сброс в сеть????

Для сброса в сеть нужно перешагнуть 230В по входу--- и то, только для старта--КАРЛ :fool:

Инвертора имеют или один кластер или несколько, или пару каналов разбитых на массивы.

Некоторые имеют возможность паралельной работы.

 

Но для старта всего этого "хлама" нужно перешагнуть предел в 230В!!!!

Иначе никто,никого не продавит, мак. стартанет ! :o

 

Инвертори хоч китайські , але працюють добре, а от як вирішити з лічильником ? Проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но для старта всего этого "хлама" нужно перешагнуть предел в 230В!!!!

Иначе никто,никого не продавит, мак. стартанет !

 

микрогриды работают с одной панели.

 

 

До цього чистема працювала на зарядку акомуляторів, оце захотів обійтись без акомуляторів.

 

но не на этих инверторах, так же?

 

Инвертори хоч китайські , але працюють добре, а от як вирішити з лічильником ? Проблема.

 

То що працюють, то зрозуміло. А от добре чи ні, Вам того не знати)))) Працююь та й все, і то добре.

 

Счетчик поменять! Есть трехфазный, б/у, который назад не крутится, могу продать. Будете стране помогать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо одна фаза, то можна купити недорого ось такий: hitech.mgs.net.ua/energy/me172.html, він двонаправлений і рахує споживання та генерацію окремо, крім того його можна параметризувати на два тарифа, саме такий стоїть у мене для "зеленого тарифу".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сонячні панелі yingli solar 250ват кожна , напруга 30,5v струм 8,2А.

Інвертори китайські grid tie lnverter 1000w 2шт.

Теперь все ясно , надо сразу писать какое оборудование используете ;)

 

Добавлено через 4 минуты

микрогриды работают с одной панели.

Я на "своей волне", микрогриды даже не рассматриваю и не изучаю, каждому свое (это не наши методы ) :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На зарядку акомуляторів - 6шт. Гелієвих по 100А зєднано в 24В 300А. Для зарядки від сонячних панелей використовую контроллер xantrex 60A 24v - ідеальний. Інвертор Luxeon ips–6000s з 24В в 220в китайський 3кВт з низьким холостим ходом 1,2А, що дуже важливо в такій системі. І так ця система працює вже 3 роки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На зарядку акомуляторів - 6шт. Гелієвих по 100А зєднано в 24В 300А. Для зарядки від сонячних панелей використовую контроллер xantrex 60A 24v - ідеальний. Інвертор Luxeon ips–6000s з 24В в 220в китайський 3кВт з низьким холостим ходом 1,2А, що дуже важливо в такій системі. І так ця система працює вже 3 роки.

 

ну так мабуть й надалі їй так працювати. якщо нема бажання державі допомагати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можливо зробити так , щоб струм з грід-інверторів до лічильника не доходив ?

С микроинверторами это невозможно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dr***, є така штука ваттроутер: www.solarcontrols.cz/en/wattrouter_cwx.html

Тільки він тобі допоможе, але ціна трохи кусається, у нас в Україні коло 400€.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dr***, є така штука ваттроутер: www.solarcontrols.cz/en/wattrouter_cwx.html

Тільки він тобі допоможе, але ціна трохи кусається, у нас в Україні коло 400€.

эта штука управляет нагрузками, а при его выработке там и управлять то толком нечем

 

ему бы выработку ограничивать, вот то было бы оно, но на те инверторы такого нет.

 

вообще, по теории, нужно держать баланс отдачи в сеть, тоесть, меряем потребление дома, и когда оно отрицательное добавляем нагрузку плавно, думаю тэн в бойлере, так чтобы отрицательное потребление было минимально и близилось вообще к нулю. Выходит плавная регулировка нагрузки. - вот реальная тема для зарабатывания денег.

пысы. как мерять направление я уже догадываюсь, по крайней мере мой анализатор сети это меряет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dr***, є така штука ваттроутер: www.solarcontrols.cz/en/wattrouter_cwx.html

Тільки він тобі допоможе, але ціна трохи кусається, у нас в Україні коло 400€.

А смысл? Дешевле микроинверторы подарить кому нибудь. Да и подобные устройства обычно управляют генерацией сетевого инвертора, а в микроинверторе чем будут управлять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю ще одну ідею як використати мої два кіловатні мережеві інвертори.

 

Основна мережа 220в буде моя старенька система : 8 сонячних панелей по 250ват, акомуляторіи - 6шт. гелієвих по 100А зєднано в 24В 300А, контроллер xantrex 60A 24v . Інвертор Luxeon ips–6000s з 24В в 220в китайський 3кВт.

на два грід-інвертори включаю ще по 4 панелі по 250ват кожна і ці інвертори включаю в мережу першоого 3кВт інвертора.

На випадок похмурих днів є рубильник, яким можна перемикати на міську мережу, або можна встановити автоматику, яка вимірює напругу на акомуляторах і при пониженні нижче заданого рівня , наприклад 24В, буде автоматично перемикаии на міську мережую.

Цікаво чи хтось щось подібне випробовував?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю ще одну ідею як використати мої два кіловатні мережеві інвертори.

 

Основна мережа 220в буде моя старенька система : 8 сонячних панелей по 250ват, акомуляторіи - 6шт. гелієвих по 100А зєднано в 24В 300А, контроллер xantrex 60A 24v . Інвертор Luxeon ips–6000s з 24В в 220в китайський 3кВт.

на два грід-інвертори включаю ще по 4 панелі по 250ват кожна і ці інвертори включаю в мережу першоого 3кВт інвертора.

На випадок похмурих днів є рубильник, яким можна перемикати на міську мережу, або можна встановити автоматику, яка вимірює напругу на акомуляторах і при пониженні нижче заданого рівня , наприклад 24В, буде автоматично перемикаии на міську мережую.

Цікаво чи хтось щось подібне випробовував?

 

тут таких идей много высказывалось от теоретиков.

 

так что осталось только попробовать.

 

тем более что с ремонтом Люксеона особых проблем быть не должно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю ще одну ідею як використати мої два кіловатні мережеві інвертори.

Цікаво чи хтось щось подібне випробовував?

 

Прошли этот "загадочный"путь-не получилось.

Точнее все заработало при соблюдении определенного ,жесткого баланса....

Далее шаг вправо или влево и все начинало жить своей жизнью, иногда сгорало :Yahoo!:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тем более что с ремонтом Люксеона особых проблем быть не должно.

Да и с гелиевыми:-) батареями тоже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужные штуки в природе существуют. Ограничивают ток, выдаваемый инвертором в сеть. Такие приколы со счетчиками существуют не только у нас в стране.

 

Ссылку плыз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ссылку плыз

 

Думал, Вы в курсе новинок.

Год назад уже были.

 

ru.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20160305122253&SearchText=grid+tie+inverter+power+limiter

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такие приколы со счетчиком не только в нашей стране.

В нас никогда проблем в стране с счетчиками не было. Не понял какие проблемы. Замена счетчика это проблема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думал, Вы в курсе новинок.

Год назад уже были.

 

ru.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20160305122253&SearchText=grid+tie+inverter+power+limiter

Эта штука уже обсуждалась. Заточено под конкретный инвертор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...