Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) - Декларация о готовности

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Пришло время ввода дома в эксплуатацию.

 

Вопрос:

1. Інформація про об’єкт

 

В буд. паспорте звучит так:

Будівництво житлового будинку (загальною площею 71,60 кв.м), господарських будівель і споруд.

 

По тех. паспорту БТИ у меня получилось 77,3 кв.м.

 

Вопрос: Надо ли в информации про объект вписывать то, что выделено синим цветом.

 

Спасибо.

 

Разобрался. - буду делать как в повидомленни про поч.буд. роб.

 

Другой вопрос:

Пункт 7. Из техпаспорта на дом.

 

Перелік інженерного обладнання: холодне та гаряче водопостачання, водовідведення, опалення: централізоване, пічне (необхідне підкреслити), від індивідуальних опалювальних установок (зазначити).

 

В моем паспорте БТИ из инженерного оборудования стоят "плюсики" на:

- електрика

- водопровід

- каналізація

 

А на вид опалення стоит "минус".

Подскажите, что мне "вид індивідуальних опалювальних установок" зазначити? Или прочерк поставить? А примут?

Спасибо.

P/S/ Газа нет. Отопление все на электрике (радиаторы + тепл. пол + электрокотел.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разобрался. - буду делать как в повидомленни про поч.буд. роб.

 

Другой вопрос:

Пункт 7. Из техпаспорта на дом.

 

Перелік інженерного обладнання: холодне та гаряче водопостачання, водовідведення, опалення: централізоване, пічне (необхідне підкреслити), від індивідуальних опалювальних установок (зазначити).

 

В моем паспорте БТИ из инженерного оборудования стоят "плюсики" на:

- електрика

- водопровід

- каналізація

 

А на вид опалення стоит "минус".

Подскажите, что мне "вид індивідуальних опалювальних установок" зазначити? Или прочерк поставить? А примут?

Спасибо.

P/S/ Газа нет. Отопление все на электрике (радиаторы + тепл. пол + электрокотел.)

 

Підкресліть холодне водопостачання, водовідведення, опалення; і зазначне вид опалення - електричний котел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет

 

Пришел отказ ввода в эксплуатацию.

Пишут в п.1 неправильно указала данные, не сходится с "зміной даних у повідомленні про початок буд робіт".

 

》》 не найду свое повідомлення, возможно добавила индекс, может такое ббыть?

 

И пишут что даты подання повідомлень вказані не вірно. Но у меня есть квитанции. Смотру на них и вроде сходяться даты. Может харьковской хотят дату которой они получили мои повідомлення?

 

3 замечание.

Пишуть, что данние по праве власності не полные.

 

4 вопрос от меня.

Вот они просят указать сумму основных средств.

У них указано в тис грн.

Если хочу внести 2 100 000 грн , как вписать правильно?

IMG-d124967752fd0ac1b62e4c0fc19d4201-V.thumb.jpg.2becbdaafe410c498f45ed839b91d339.jpg

IMG-f4e351cfe686c3fd6b3ab0e6a9eed3a3-V.thumb.jpg.7d60d7b196063160a01703726738459d.jpg

20180718_115319.thumb.jpg.e07daaf1b0906a3ae1ec486751b4ef04.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день !

Подскажите как ввести в эксплуатацию готовый деревянный модульный дом ?

купил, привезли, установили, сейчас хочу там прописаться.

земля под строительство

 

порядок действий как и с обычной стройкой, стройпаспорт/повидомлення и т.д или можно без стройпаспорта ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет

 

Пришел отказ ввода в эксплуатацию.

Пишут в п.1 неправильно указала данные, не сходится с "зміной даних у повідомленні про початок буд робіт".

 

》》 не найду свое повідомлення, возможно добавила индекс, может такое ббыть?

 

И пишут что даты подання повідомлень вказані не вірно. Но у меня есть квитанции. Смотру на них и вроде сходяться даты. Может харьковской хотят дату которой они получили мои повідомлення?

 

3 замечание.

Пишуть, что данние по праве власності не полные.

 

4 вопрос от меня.

Вот они просят указать сумму основных средств.

У них указано в тис грн.

Если хочу внести 2 100 000 грн , как вписать правильно?

 

 

 

Даты уточнила в Харьковском ДАБИ, хотят чтобы указала дату, которым они зарегистрировали уведомления. Ну и бросили трубку)) Сказали, что мне звонили, а я такая бессовестная трубку не брала)))

 

Остался вопрос как правильно указать сумму затрат, право собственности и название обьекта (если на следующий раз не придумают, что-то еще)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Ввел в дом эксплуатацию.

Из особенностей:

Молчали до предпоследнего дня (если считать 14 отведенных дней), позвонили, попросили прийти в 14 день - исправить ошибки.

 

Пришел, исправили:

1. Добавили почтовый индекс (хотя в стройпаспорте у меня его не было).

2. Дописал название котла.

 

Все.

 

Желаю всем и каждому успехов в вводе дома в эксплуатацию.

 

Спасибо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ура! Декларацию о готовности зарегистрировали! Я так рада!

Подавали электронную декларацию в середине июля на сайте ДАБИ. Все формулировки точно копировали из повидомлення и техпаспорта. Никто из ДАБИ с нами не связывался. И вот декларация уже в их базе!

Огромнейшее спасибо всем, кто делился здесь информацией. И особенно apxitektop!!! :flag1::flag1::flag1:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підкажіть, будь-ласка, якщо у мене в буд паспорт та повідомлені - будівництво житлового будинку, господарські будівлі.

 

але я поки що здаю лише будинок. мені вписувати господарські будівлі слово в слово як в будівельному паспорті та повідомленні??

 

як не впишу, відмовлять, мол, не слово в слово....але я ще нічого не побудував, де планую.

 

дякую

 

 

прочитав відгуки. буду писати як в повідомленні слово в слово. воно у мене співпадає з буд паспортом.

Змінено користувачем Kymsan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Подскажите пожалуйста по таким вопросам.

Декларацию зарегистрировали, на сайте есть номер.

Осталось два пункта:

4. При необходимости получить документ о присвоении адреса.

5. Обратиться к регистратору или нотариусу для регистрации права собственности на Ваш дом.

Участок был с адресом до постройки дома, необходима ли регистрация адреса на дом?

Что необходимо еще сделать, чтобы можно было прописаться в новом доме?

Заранее спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підкажіть, будь-ласка, якщо у мене в буд паспорт та повідомлені - будівництво житлового будинку, господарські будівлі.

 

але я поки що здаю лише будинок. мені вписувати господарські будівлі слово в слово як в будівельному паспорті та повідомленні??

 

як не впишу, відмовлять, мол, не слово в слово....але я ще нічого не побудував, де планую.

 

дякую

 

 

прочитав відгуки. буду писати як в повідомленні слово в слово. воно у мене співпадає з буд паспортом.

 

Вам треба писати повну назву, а потім ще раз зазначити тільки те, що реально збудовано. Бо буде повернення.

 

Добавлено через 2 минуты

Добрый день.

Подскажите пожалуйста по таким вопросам.

Декларацию зарегистрировали, на сайте есть номер.

Осталось два пункта:

 

Участок был с адресом до постройки дома, необходима ли регистрация адреса на дом?

Что необходимо еще сделать, чтобы можно было прописаться в новом доме?

Заранее спасибо.

 

Доброго дня!

 

 

Якщо адреса є в ділянки, і вона не змінилася на даний момент, то не потрібно ще раз отримувати нову адресу.

Можна "використати" адресу ділянки, а можна все ж ще звернутися за довідкою про адресу саме для будинку (це в деяких випадках трохи здешевлює реєстрацію права власності).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очікуються Зміни до порядку прийняття в експлуатацію об’єктів та порядку виконання підготовчих та будівельних робіт.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снова пришел возврат по декларации.

Указали такие пункты.

- в п. 1 вказане найменування закінченого будівництвом об’єкта не узгоджується з інформацією зазначеною в повідомленні про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт;

- в п. 5 вказана інформація про документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою зазначена не вірно та не в повному обсязі.

 

 

_____

_____

П1 взяла инфо прямо с сайта реестра, буква в букву. Хотя при подаче через сайт добавляется адрес автоматически.

 

На сайте выглядит так.

 

 

Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами; Харківська обл., Харківський р‑н, с. ХХХЭЭЭЭЭ, вул.Хххххэа, Х

 

А у них выходит вот так.

 

Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами; Харківська обл., Харківський р‑н, с. ХХХХХ, вул. ХХХХХХХ, Х за адресою: 11111, Харківська область, Харківський район, с. ХХХХХХ, вул. ХХХХХХ, буд. Х (найменування та місце розташування закінченого будівництвом об’єкта згідно з документом, що дає право на виконання будівельних робіт)

 

 

ЧТО может быть неправильным не пойму.

 

 

------

 

И по п 5. Я указывала.

 

 

Договір-купівлі продажу земельної ділянки від 00 ххххх 2000 року. Зареєстровано в реєстрі за № 0000.

Витяг з Державного Реєстру правочинів № віитягу 0000000 від 0 ххххх 2000 року.

Кадастровий номер земельної ділянки 00000000.

Державний акт ХХ 1111111 від хх ______ 2001 року.

 

 

--- что может быть неполного здесь? Подскажите пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снова пришел возврат по декларации.

Указали такие пункты.

- в п. 1 вказане найменування закінченого будівництвом об’єкта не узгоджується з інформацією зазначеною в повідомленні про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт;

- в п. 5 вказана інформація про документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою зазначена не вірно та не в повному обсязі.

 

 

_____

_____

П1 взяла инфо прямо с сайта реестра, буква в букву. Хотя при подаче через сайт добавляется адрес автоматически.

 

На сайте выглядит так.

 

 

Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами; Харківська обл., Харківський р‑н, с. ХХХЭЭЭЭЭ, вул.Хххххэа, Х

 

А у них выходит вот так.

 

Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами; Харківська обл., Харківський р‑н, с. ХХХХХ, вул. ХХХХХХХ, Х за адресою: 11111, Харківська область, Харківський район, с. ХХХХХХ, вул. ХХХХХХ, буд. Х (найменування та місце розташування закінченого будівництвом об’єкта згідно з документом, що дає право на виконання будівельних робіт)

 

 

ЧТО может быть неправильным не пойму.

 

 

------

 

И по п 5. Я указывала.

 

 

Договір-купівлі продажу земельної ділянки від 00 ххххх 2000 року. Зареєстровано в реєстрі за № 0000.

Витяг з Державного Реєстру правочинів № віитягу 0000000 від 0 ххххх 2000 року.

Кадастровий номер земельної ділянки 00000000.

Державний акт ХХ 1111111 від хх ______ 2001 року.

 

 

--- что может быть неполного здесь? Подскажите пожалуйста.

 

1. На сайт вони вносять скорочено. Тобто зовсім не так, як Ви зазначали при поданні документів.

2. Внесіть так, як в повідомленні (останньому). Витяг з Державного Реєстру правочинів - грубо кажучи, не має відношення до правовстановлюючих документів. А от Держакт - має: зазначте повну назву, зазначте реєстрацію в Поземельній книзі, яка 99% у Вас має місце.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. На сайт вони вносять скорочено. Тобто зовсім не так, як Ви зазначали при поданні документів.

2. Внесіть так, як в повідомленні (останньому). Витяг з Державного Реєстру правочинів - грубо кажучи, не має відношення до правовстановлюючих документів. А от Держакт - має: зазначте повну назву, зазначте реєстрацію в Поземельній книзі, яка 99% у Вас має місце.

 

 

Спасибо за ответ! Придираются мне кажется уже просто на ровном месте. Разве не так?

 

 

Относительно пункта 2. Такая формулировка подойдет?

Договір купівлі-продажу земельної ділянки від ХХ ___________ 2012 р, посвідчений приватним нотаріусом Харківського районного нотаріального округу ФИО, зареєстрований в реєстрі під № 2672, Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ХХ №ХХХХХ, зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № ХХХХХХХХХХ від __ ______200Х року, зареєстрований в Поземельній книзі ___ ________ 200Х року за реєстровим номером № ХХХХХХХХХХХХ.

 

______________________________________________

 

Относительно пункта 1. Я не могу найти свое повідомлення, было это в 2013 году, комп с винтом сгорел(((. Помню, что там только указывала я, как в стройпаспорте, а в стройпаспорте указано Будівництво індивідуального житлого будинку з господарськими будівлями і спорудами. И отдельной строкой идет адрес.

 

Добавлено через 49 минут

Нашла в почте, я отправляла запит на публічну інформацію

 

"Прошу відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

надати розширену інформацію про реестрацію повідомлення про початок

будівельних робіт та повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок

будівельних робіт, а саме реестраційний номер(а) повідомленя про початок

будівельних робіт та повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок

будівельних робіт індивідуального житлового будинку з господарськими

будівлями та спорудами за адресою Харквіська область, Харківський район, с. ХХХХХХХХХ, вул. ХХХХХХХХ, ХХХХ"

 

Думаю так как выделила и писала название обьекта.

 

Добавлено через 3 минуты

Спасибо за ответ! Придираются мне кажется уже просто на ровном месте. Разве не так?

 

 

Относительно пункта 2. Такая формулировка подойдет?

Договір купівлі-продажу земельної ділянки від ХХ ___________ 2012 р, посвідчений приватним нотаріусом Харківського районного нотаріального округу ФИО, зареєстрований в реєстрі під № 2672, Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ХХ №ХХХХХ, зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № ХХХХХХХХХХ від __ ______200Х року, зареєстрований в Поземельній книзі ___ ________ 200Х року за реєстровим номером № ХХХХХХХХХХХХ.

 

______________________________________________

 

Относительно пункта 1. Я не могу найти свое повідомлення, было это в 2013 году, комп с винтом сгорел(((. Помню, что там только указывала я, как в стройпаспорте, а в стройпаспорте указано Будівництво індивідуального житлого будинку з господарськими будівлями і спорудами. И отдельной строкой идет адрес.

 

Добавлено через 49 минут

Нашла в почте, я отправляла запит на публічну інформацію

 

"Прошу відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

надати розширену інформацію про реестрацію повідомлення про початок

будівельних робіт та повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок

будівельних робіт, а саме реестраційний номер(а) повідомленя про початок

будівельних робіт та повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок

будівельних робіт індивідуального житлового будинку з господарськими

будівлями та спорудами за адресою Харквіська область, Харківський район, с. ХХХХХХХХХ, вул. ХХХХХХХХ, ХХХХ"

 

Думаю так как выделила и писала название обьекта.

 

 

Может быть просто адрес не писать? Может просто "Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими

будівлями та спорудами" и все?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ! Придираются мне кажется уже просто на ровном месте. Разве не так?

 

 

Относительно пункта 2. Такая формулировка подойдет?

Договір купівлі-продажу земельної ділянки від ХХ ___________ 2012 р, посвідчений приватним нотаріусом Харківського районного нотаріального округу ФИО, зареєстрований в реєстрі під № 2672, Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ХХ №ХХХХХ, зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № ХХХХХХХХХХ від __ ______200Х року, зареєстрований в Поземельній книзі ___ ________ 200Х року за реєстровим номером № ХХХХХХХХХХХХ.

 

______________________________________________

 

Относительно пункта 1. Я не могу найти свое повідомлення, было это в 2013 году, комп с винтом сгорел(((. Помню, что там только указывала я, как в стройпаспорте, а в стройпаспорте указано Будівництво індивідуального житлого будинку з господарськими будівлями і спорудами. И отдельной строкой идет адрес.

 

Добавлено через 49 минут

Нашла в почте, я отправляла запит на публічну інформацію

 

"Прошу відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

надати розширену інформацію про реестрацію повідомлення про початок

будівельних робіт та повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок

будівельних робіт, а саме реестраційний номер(а) повідомленя про початок

будівельних робіт та повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок

будівельних робіт індивідуального житлового будинку з господарськими

будівлями та спорудами за адресою Харквіська область, Харківський район, с. ХХХХХХХХХ, вул. ХХХХХХХХ, ХХХХ"

 

Думаю так как выделила и писала название обьекта.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

 

Может быть просто адрес не писать? Может просто "Будівництво індивідуального житлового будинку з господарськими

будівлями та спорудами" и все?

 

Направте запит, в якому просіть копію поданого Вами та зареєстрованого ДАБІ повідомлення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Направте запит, в якому просіть копію поданого Вами та зареєстрованого ДАБІ повідомлення.

 

 

 

дякую це відправила. Що підкажите про право власності? Може підійти указана формуліровка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую це відправила. Що підкажите про право власності? Може підійти указана формуліровка?

 

Здається є не всі дані, але це треба бачити документи, щоб не було сумнівів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається є не всі дані, але це треба бачити документи, щоб не було сумнівів.

 

а шо ще треба добавити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а шо ще треба добавити?

 

Там або зайвий договір, або не має даних про реєстрацію права власності (Поземельна книга чи Витяг).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишу 105,000 тис. грн.

 

 

 

Підкажіть будь ласка, якщо це сумма 2 000 000 грн

но як правильно її вписати?

 

Добавлено через 2 минуты

Там або зайвий договір, або не має даних про реєстрацію права власності (Поземельна книга чи Витяг).

 

Номер регистрации в Помеземельной книги у меня есть, дата когда зарегистрировано и номер, эту инфо я действительно не писала им.

 

А договор купли продажи вроде бы все вписывали. Неужели инфо по ддоговору может быть лишней)?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть будь ласка, якщо це сумма 2 000 000 грн

но як правильно її вписати?

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Номер регистрации в Помеземельной книги у меня есть, дата когда зарегистрировано и номер, эту инфо я действительно не писала им.

 

А договор купли продажи вроде бы все вписывали. Неужели инфо по ддоговору может быть лишней)?!

 

2000,000

От як раз незазначення Поземельної книги при наявності догвоору - це і є неповнота даних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2000,000

От як раз незазначення Поземельної книги при наявності догвоору - це і є неповнота даних.

 

Супер! Неповноту данных выяснили! Ура! Спасибо!!

 

2000,000 тис грн (тис грн у них там указано в шаблоне), верно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Супер! Неповноту данных выяснили! Ура! Спасибо!!

 

2000,000 тис грн (тис грн у них там указано в шаблоне), верно?

 

Якщо у Вас має бути 2 млн. грн, то писати треба "2000,000 тис. грн.".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у Вас має бути 2 млн. грн, то писати треба "2000,000 тис. грн.".

 

Дякую! Зрозуміла!

Осталось понять что там було написано в повідомленні

Но раз в повідомленні=будпаспорті, а будпаспорт в мене є.

В графі "назва обєкта" Будівницство індив житлового будинку з господ спорудами. Без указания адреса в названии. Можем им адрес был лишним?

 

ОТдельной строкой в Будпаспорте указано "місцезнахоження земельної ділянки" с. Р.Тишки, вул.ХХХ № 8 (не будинок номер 8, а просто № 8)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Зрозуміла!

Осталось понять что там було написано в повідомленні

Но раз в повідомленні=будпаспорті, а будпаспорт в мене є.

В графі "назва обєкта" Будівницство індив житлового будинку з господ спорудами. Без указания адреса в названии. Можем им адрес был лишним?

 

Тут все просто))) В повідомленні має бути як в будпаспорті, а в декларації - як в повідомленні.

Тому згадуйте або запит подавайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...