Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Жили у Вомбата 15 веселих гусів

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Живуть в мене з минулої весни гуси. Купив їх в якості газонокосарки, бо в мене дві сусідні ділянки по 25 соток кожна, до купівлі гусей замахався їх косити. Як газонокосарка мене вони повністю влаштовують, тому було прийнято рішення не вирізати їх на зиму, а залишити, щоб з ранньої весни вони почали працювати. Закупив корму, кормлю. А оце побачив, що вони вже з тиждень слабенько їдять. Те, що ввечері їм насипаю - зранку так і стоїть.І не пасуться. Але почали влаштовувати якісь хороводи - повитягують шиї і ганяють одне за одним. Я так розумію, почали спарюватися. В нас зараз плюсова температура, моє озерце розмерзлося, то вони там оргії влаштовують, майже не вилазять з нього. Така відмова від їжі - то нормально?

І ще питання. Там в мене з 15 гусей самців штук 5-6. Я так розумію, що парочку доведеться зарізати? Там в мене є такий красунчик - самець, грудь колесом, широка, сам здоровий, але його ганяє трохи менший самець. Кого різати - більшого і гарнішого, але слабшого, чи того, хто ганяє? Бо я хочу їх ще й на розплід пустити, довести стадо голів до ста для початку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вітаю вас!

Вам треба вирішити декілька питань.

Краще залишати більш сильного самця а не вродливого. На одну самця може бути до 5-7 самок, він впорается. Всіх зайвих на мясо.

Для самок треба зробити гнізда, і місце де вони будут висиджувати птенців повино бути достатньо теплим.

А якщо хочете щоб вони більше їли, дайте їм більше світла.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, залишаю самого бойового? Так і зроблю.

Ці гади сьогодні цілий день провели на воді, якась груповуха була - спочатку один гусак на гуску залізе, потім інший на цю саму. Та тікає... Капєц. А надвечір відмовилися до свого будиночка йти - так і залишилися ночувати на ставочку. Стрьомно їх там залишати на ніч. Чи нічого? Як залишу по гусаку на 4-5 гусочок - вони свої оргії облишать? З ночівлями на ставку? Бо сьогодні вночі буду кілька разів до них ходити, перевіряти, як вони там ночують.

І чи могли вони відмовитися ночувати в будиночку, бо я їм там підлогу тирсою засипав? До цього було сіно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, залишаю самого бойового? Так і зроблю.

Ці гади сьогодні цілий день провели на воді, якась груповуха була - спочатку один гусак на гуску залізе, потім інший на цю саму. Та тікає... Капєц. А надвечір відмовилися до свого будиночка йти - так і залишилися ночувати на ставочку. Стрьомно їх там залишати на ніч. Чи нічого? Як залишу по гусаку на 4-5 гусочок - вони свої оргії облишать? З ночівлями на ставку? Бо сьогодні вночі буду кілька разів до них ходити, перевіряти, як вони там ночують.

І чи могли вони відмовитися ночувати в будиночку, бо я їм там підлогу тирсою засипав? До цього було сіно.

До груповуха можуть долучатись и селезні качок и петухи:)

Гусці потрібне тихе місце без стороніх очей, тому мабуть і залишается на ставку. Поки тепло то нічого страшного.

Вам треба гробити їм на зразок гнізда. З досок збити ящики и покласти сіна, а птаха сама наскубе туди пірьячка та пуху. Але ще зарано для гніздування. Забирайте в них яйця.

Найкраще щоб гусенята зьявились на початку травня. А без тепла важко тай не рентабельно їх вигодовувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ці гади сьогодні цілий день провели на воді, якась груповуха була - спочатку один гусак на гуску залізе, потім інший на цю саму. Та тікає... Капєц.

 

Чота ржу))

 

Может козу надо было завести!?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

? Як залишу по гусаку на 4-5 гусочок - вони свої оргії облишать? З ночівлями на ставку? Бо сьогодні вночі буду кілька разів до них ходити, перевіряти, як вони там ночують..

 

Да... Так и про свои оргии можно забыть. Хотя если насмотреться....:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, з похолоданням гусики перестали развратом займатися, більш-менш спокійно пішли ночувати в свій домік і я передумав частину їх різати. Хай живуть. Змінено користувачем Вомбат
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

В мене гуси дали потомство :) Правда в інкубаторі виводжу, але всього одне незапліднене яйце було. От що значить оргії на воді :)

І дуже задоволений ними, як газонокосаркою. Вибивають траву нафіг. Що не вибивають - те затоптують.В мене ніколи весною так мало трави не було на ділянці. Ну і удобрюють все. Двох гусаків я таки зарізав - яке смачне м"ясо гусака, запечене в духовці у власному жиру та червоному вині...

Тепер думаю розвести жопастиків десь так під сотню - дуже безпроблемний птах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер думаю розвести жопастиків десь так під сотню - дуже безпроблемний птах.

ві глядіть вони люблять політати.

щоб крила не навострили в далеку дорогу:)

Хай щастить!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я їм крильця того, попідрізаю, шоб не так далеко летілося :)

так чого я вас навчаю!

ви досвідценний власник гусячої ферми:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо немає водойми це проблема для гусів/качок/індиків?

чого це?

нормально живуть і без чього.

ставте їм пару тазів з водою і хватить їм купатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, в мене вже другий виводок в інкубаторі. Поки статистика десь половина від закладених яєць. Зробив дрібним вольєр для вигулу на вулиці - так дрібні вибивають траву ще краще, ніж великі. переношу вольера з місця на місце - а під ним мертва земля :)

І оце я думаю - нафіга я ту газонокосарку купував?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, в мене вже другий виводок в інкубаторі.

якщо захочете зайвих кудись пристроїти, ми б забрали.) маємо 19 шт. утят, хотіли б ще гусачків декілька добавити.))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так проблема в тому, що я в Черкасах. І я так ще скажу, що в приватному будинку зайвого нічого не буває :D.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...