Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу критики проекту

Ирина@@@

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Зараз знаходжусь в пошуках проекту будинка для сімї з 3 осіб. Маємо рівну ділянку 9 с. 45*20. Знайшла ось такий проект , прошу оцінити.Всім дякую!a1-dom.ru/proekty-domov/eller/
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планувальні рішення начебто й нічого окрім зони кухня-їдальня-вітальня, треба ще розуміти сторони світу на вашій ділянці...

але зовні такоє... з минулого століття.

за той же кошт можно й щось цікавіше... імхо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Південь -де гараж,вхід зі сходу.

не дуже...

А що саме минулий вік?

то я про зовнішній вигляд... не звертайте увагу - то дуже суб'єктивне...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую,що глянули!Дзеркальний варіант краще?Можливо маєте схожий сучасний проект-домовимось!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прошу оцінити
Мені особисто не подобається:

1. Немає входу з гаража в будинок.

2. Великий стіл стоїть у вітальні, а як туди бігати з кухні?

3. У верхній спальні на другому поверсі не помістилося друге нормальне вікно через те, що внизу навіс.

 

А найкращий варіант розміщення - гараж з півночі, еркер з півдня.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую,що глянули!Дзеркальний варіант краще?Можливо маєте схожий сучасний проект-домовимось!

 

пишіть в "лічку". дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз знаходжусь в пошуках проекту будинка для сімї з 3 осіб.

 

Тогда зачем вам дом на 6-7 человек?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пишіть в "лічку". дякую.

 

Якщо часто пишете скарги на повідомлення інших користувачів, не забувайте особисто перечитувати і виконувати Правила форуму

 

5. Запрещен флейм и флуд (обилие сообщений «ни о чем»). К флуду относятся также и сообщения, состоящие только из одной фразы вида «Ответил в личку», «Написал письмо», «Отправил предложение» и т.п.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Зараз знаходжусь в пошуках проекту будинка для сімї з 3 осіб. Маємо рівну ділянку 9 с. 45*20. Знайшла ось такий проект , прошу оцінити.Всім дякую!a1-dom.ru/proekty-domov/eller/

Є в наявності розроблені подібні проекти, або ж можна розробити на основі цього з врахуванням умов ділянки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене дуже схожий будинок.

 

1. Вихід з будинку в гараж необхідно зробити, 2 входи з вулиці в гараж лишні.

 

2. Бойлерну можна перенести в примішення позаду гаража, у мене там котли.

 

3. Біля кухні треба зробити калдовку, дуже корисна річ у домі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Зараз знаходжусь в пошуках проекту будинка для сімї з 3 осіб. Маємо рівну ділянку 9 с. 45*20. Знайшла ось такий проект , прошу оцінити.Всім дякую!a1-dom.ru/proekty-domov/eller/

А що саме минулий вік?

 

Фасади , зовнішній вигляд - дуже на любителя, це не просто минуле століття), це ознака - несмаку...Як на мене, то це стиль "аля по-бОГатому - з ліпниною " ні стилю, ні смаку, зате колони які), а планування - норм, хіба тамбур завузький в 1 метр до шафи. Мені задумка з екстер'єром абсолютно - ніяка, але часто замовник обирає на свій смак)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що саме минулий вік?

Планування нагадують ранні 90-ті: відсутність досвіду проектування та експлуатації садибних будинків. До парадного приміщення зі сходами туляться маленькі кімнатки. Еркер "випадає" з планувальної структури другого поверху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я б не робив гараж в будинку. так як я його вже зробив, або чисто щоб цей гараж служив як майстерня/склад

розкажу чому.

1.через відсутність нормальних доріг завжди завозиться купа болота в гараж. Це все сквозняком затягується в дім як пиль. також запахи. Хоча, герметична дверь могла б це вирішити в моєму випадку.

2. літом від двигуна купа тепла попадає в дім, зимою тепло дому віддається машині, також не забудьте про тепловтрати через ворота

3.лишня площа за яку прийдеться платити, мелочь но не приятно))) хоча скоро і за все треба буде платити чую. Також ворота нормальні будуть коштувати біля 1к/валюти

4. не буде використовуватися ))) насправді через це все вище сказане і лєнь очікування підйому опускання брами я його літом не використовую, та й зимою рідко.

 

 

Побачив як сусід зробив собі, чотири стовпчики і накрив гнучкою черепицею, і я бачу тільки плюси те що було мінусами гаража в домі. Літом не гріється, зимою снігом не припадає. Єдиний мінус бачу це те що буде холодна зимою, але думаю то не проблема, через пару кілометрів салон вже нагріється. та й не в трусах сідаєте в авто!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда зачем вам дом на 6-7 человек?

 

Ми ще молода сім’я))))

 

Добавлено через 6 минут

Доброго вечора!Дякую ,що долучились до обговорення проекту.Чи можна побачити Ваші роботи.дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми ще молода сім’я))))

 

Имхо дети вырастут, "оперятся", улетят и оно вам будет не нужно и в тягость.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене дуже схожий будинок.

 

1. Вихід з будинку в гараж необхідно зробити, 2 входи з вулиці в гараж лишні.

 

2. Бойлерну можна перенести в примішення позаду гаража, у мене там котли.

 

3. Біля кухні треба зробити калдовку, дуже корисна річ у домі.[/quote

 

 

1.Вхід в гараж розумію,що має бути,шукаю де краще.

2.Так і заплановано. 3.Кладовка -це обов`язково,думаю,до там,де бойлерна.

 

Добавлено через 2 минуты

Фасад не цей.Мене цікавить внутрішня частина.

 

Добавлено через 7 минут

1.Вхід в гараж розумію,що має бути,шукаю де краще.

2.Так і заплановано. 3.Кладовка -це обов`язково,думаю,до там,де бойлерна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...