Строим Дом

Партнер раздела: https://entheos.com.ua
Перезагрузить страницу

Сонячні колектори для опалення без ГВС

Ответ

Опции темы
Старый 18.08.2014, 12:01   #81
Vitaliym
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 48
Поблагодарили 46 раз(а) в 21 сообщениях

Цитата:
Сообщение от serg-pl Посмотреть сообщение
Гаряче водопостачання в зимовий період не цікавить зовсім, хочу всю енергію направити на обігрів будинку з мінімальними капіталовкладеннями по можливості.
Пропоную обговорити схему на базі вакуумних колекторів без бака накопичувача з прямим відведенням підігрітої води в систему опалення. чи можливо це взагалі, якщо так, то обговорити деталі, ціни і т.п. перегрів в теплішу пору року вирішувати за допомогою автоматичного чи ручного накривання колектора кришкою.

В моїй системі опалення приблизно 250-300 літрів. якщо колектора достатньо для підтримки гарячого водопостачання з витратою тих самих 300 літрів на добу, то чому б не підігрівати тіж 300 літрів кожен день в світлу пору доби. а в темну пору доби, або під час снігопадів, або влітку просто накривати кришкою.
два колектори по 30 трубок думаю мають з цим впоратися. це і хочу обговорити, хто що про це думає.
Мої вітання! Тут лінк на відео де людина реалізує подібну систему в Україні (всього 11 частин). Удачі
Vitaliym вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 19.08.2014, 22:12   #82
Martell
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 57
Поблагодарили 26 раз(а) в 25 сообщениях
Отправить сообщение для Martell с помощью AIM

Цитата:
Сообщение от serg-pl Посмотреть сообщение
Гаряче водопостачання в зимовий період не цікавить зовсім, хочу всю енергію направити на обігрів будинку з мінімальними капіталовкладеннями по можливості.
Пропоную обговорити схему на базі вакуумних колекторів без бака накопичувача з прямим відведенням підігрітої води в систему опалення. чи можливо це взагалі, якщо так, то обговорити деталі, ціни і т.п. перегрів в теплішу пору року вирішувати за допомогою автоматичного чи ручного накривання колектора кришкою.

В моїй системі опалення приблизно 250-300 літрів. якщо колектора достатньо для підтримки гарячого водопостачання з витратою тих самих 300 літрів на добу, то чому б не підігрівати тіж 300 літрів кожен день в світлу пору доби. а в темну пору доби, або під час снігопадів, або влітку просто накривати кришкою.
два колектори по 30 трубок думаю мають з цим впоратися. це і хочу обговорити, хто що про це думає.
Думаю, що доцільно встановити сонячні колектори на ГВС. Якщо є бажання та кошти встановити сонячну систему для підтримки опалення, то керуйтесь простим правилом - на кожні 10м2 опалювальної площі, необхідно 1м2 колектора. При такому співвідношенні, за опалювальний сезон, зможете покрити 15-30% витрат на опалення.
На мою думку, краще вже встановити тепловий насос, буде дешевше і ефективніше.
Martell вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.04.2016, 14:14   #83
sonzevsem
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

Народ підскажіть такий комплект сонячних колекторів підійде щоб забезпечити сімю з 4 чоловік +дитина solarkarpathy.com.ua/ru/magaz...vailant-detail
sonzevsem вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.04.2016, 22:21   #84
bobrdobr
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 177
Поблагодарили 177 раз(а) в 146 сообщениях
Отправить сообщение для bobrdobr с помощью AIM

Цитата:
Сообщение от sonzevsem Посмотреть сообщение
Народ підскажіть такий комплект сонячних колекторів підійде щоб забезпечити сімю з 4 чоловік +дитина solarkarpathy.com.ua/ru/magaz...vailant-detail
Киньте в личку адрес электронки. И мы посчитаем
bobrdobr вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы

Текущее время: 14:15. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании