Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дизайн квартири (кухні) без точкового світла

beriva

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, панове. Покритикуйте, порадьте будь ласка якого типу освітлення вибирати якшо освітлення типу "споти" дуже небажане. Наразі найкритичніше кухня. Хочеться саме підвісні лампи (як на фото) але є підозра, що світла в такому варіанті не буде вистачати. А мало світла - це дуже погано. На самій кухні планується в робочій зоні лед стрічки. Зверху не хотілося б спотів взагалі, але мабуть без цього ніяк. Цікавить більше основне освітлення кухти. Як не переборщити з к-стю ламп.

 

b1c7c6a063f7f23fd662fc783f120ec9.png

97cdd3030393d7de01d10fcbe81dbbf3.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочеться саме підвісні лампи (як на фото) але є підозра, що світла в такому варіанті не буде вистачати.
У нас у кухні-вітальні 6х4 LED-панелі над робочою поверхнею і підвісна "люстра" з 3 лампами над столом.

Світла вистачає.

Ду-у-же рідко вмикаю люсту по центру стелі. Якщо потрібно щось дуже темне роздивитися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас у кухні-вітальні 6х4 LED-панелі над робочою поверхнею і підвісна "люстра" з 3 лампами над столом.

Світла вистачає.

Ду-у-же рідко вмикаю люсту по центру стелі. Якщо потрібно щось дуже темне роздивитися.

 

А які саме панелі? Фото?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте, порадьте будь ласка
Можна не освітлення, а саме планування?

1. За яким потрібен «острів»? В цьому плануванні він ні до чого.

2. Плита між мийкою та холодильником, а СВЧ взагалі захована від усьго за холодильником.

Таке враження, что проект розробляв «дізігнер» з двотижневих інтернет-курсів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Подвесные светильники перебивают друг друга. Если вам не нравятся точечные светильники, присмотрите потолочный светильник без подвеса.

 

По поводу светового потока, тут все зависит от лампочек которые будут установлены, а точнее от количества люменов в лампочке. В среднем рассчитывают 200 люменов на квадрат.

 

Хочу обратить ваше внимание на расположение мойки. Будет очень не удобно мыть посуду! Если есть возможность переместите ее влево, как на картинке

 

b55147e262.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ПМ возле холодильника, то это крайне неудачное решение.

ПМ должна быть не далее вытянутой руки от мойки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ПМ возле холодильника, то это крайне неудачное решение.

ПМ должна быть не далее вытянутой руки от мойки.

 

Переробили планування трохи зважаючи на коментарі. Так поки найбільше сподобалось. Відкрите питання - як правильно спланувати світло. Хочеться ЛЕД панелі (круглі) + додатково над столом. Жодних спотів. Що думаєте? Достатньо буде світла? І яка ймовірність "попасти" на постійну заміну цих панелей? Вони ж не довговічні. Хочеться легко міняти якшо вигорять.

 

1

2eadea2aaf217da2bbc396e2d239cd7e.png

2

e0915cb07d78c009a262c4f66f3a1dc5.png

3

931a156d2bd81eea99af3244a2c0e4d5.png

 

Добавлено через 8 минут

В среднем рассчитывают 200 люменов на квадрат.

Це на всю квадратуру (підлога + стіни)?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо получилось!

Да, 200 люменов 1 кв.м

Давайте посчитаем

 

Размер кухни 15 кв.м х 200 люменов = 3000 люменов (среднее значение для освещения вашей кухни)

 

Берем вот этот светильник (первое, что попалось)

maxus.com.ua/ru/tochechnyj-vreznoj-led-svetil-nik-global-sp-adjustable-18w-4100k-krug.html#additional

 

Он дает 1440 люменов, следовательно, 3 таких светильника дадут 4320 люменов. Вывод - более чем.

 

По поводу качества данных светильников - вопрос очень спорный. Потребители разделились на 2 лагеря. Кто очень рад, а кто говорит, часто перегорают, через пол года слабо светят и т.д.

 

Я для себя решил, что буду ставить более классический вариант врезных светильников с цоколем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би так зробила.

Буде красивіше і зручніше, якщо накрити морозілку столешнею.

Комбінація верхніх і нижніх фасадів якась сумнівна.

b924c13d17d0a5a803b22071b848887f.jpg.7276438eb13cd2c824860a7d3d391a9f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде красивіше і зручніше, якщо накрити морозілку столешнею.

 

я тільки за, проте тоді треба піднімати кухню, а це буде занадто високо для дружини. є варіант поставити морозилку на балкон але чи вона переживе морози і перепади температури та вологи - сумніваюсь

 

Добавлено через 2 минуты

Я би так зробила.

Буде красивіше і зручніше, якщо накрити морозілку столешнею.

Комбінація верхніх і нижніх фасадів якась сумнівна.

 

планування неточне. просто макет.

 

Добавлено через 33 секунды

для себя решил, что буду ставить более классический вариант врезных светильников с цоколем.

а які моделі ви ставите? для прикладу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тільки за, проте тоді треба піднімати кухню,

Может, с морозилки какую-то крышку можно отстегнуть, как мы со стиралок обычно снимаем? Или ноги скрутить снизу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а які моделі ви ставите? для прикладу?

На данный момент остановился вот на этих, но постоянно просматриваю различные варианты, их очень много :)

epicentrk.ua/shop/lightmaster-tochechnyy-svetilnik-pod-lampu-dl2060-12-vt-g5-3-chernyy.html

 

Планирую 8 точечных светильников на кухню (16м).

Выбираю "классику" по следующим причинам:

 

1. Если через 2 года перегорит 50% светильников, мне нужно будет просто заменить лампочки. Led светильники тоже можно будет заменить, но только полностью, и я не могу быть уверенным на 100%, что через 2 года я найду LED светильники с таким же дизайном. Светильники с разным дизайном - так себе затея

 

2. Подобрать качественные лампочки, лампочки с нужным количеством люменов и цветовой температурой под каждое помещение гораздо проще. Скажем так, лампочка Philips у меня работает в ванной 5 лет, в продукции Philips я уверен, а вот в качестве Led светильников - не очень. Но как говорил ранее, многие довольны ими (Led светильниками), но есть и не довольные. У каждого свое понимание "Хорошо"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Можно как вариант если подходит по стилю, повесить одну люстру паук на нужное количество лампочек и развести по кухне как удобно, плюс на неё есть разные плафоны
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...