Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Колодец -цистерна

gloriya55

Рекомендовані повідомлення

Добрый день хочу выкопать цистерну для воды .семья из 3 человек.цистерна нужна для наполнения воды в начное время днем воды нет .вопрос в том на сколько кубов приблизительно должна быть цистерна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Резервуар бажано на тижневий запас по використанню. Якщо вночі постачання стабільне то завантажувати денну норму. Можна встановити автоматику і контролювати наповнення - багато води також погано, щоб не було застою і псування. Пора***те розхід, бо денна норма на людину згідно СНіП 2,04,01,-85 0,06м3/на добу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Большое спасибо за ответ .я думаю если я выкапаю цистерну на 6-8 кубов то запас воды должен хватать если будут перебои с водой.Автоматику будем ставить чтоб воду подавать в дом

 

Добавлено через 1 минуту

вопрос как правильно сделать цистерну?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В себе зробив так: куплено пластиковий бак на 400 л(в сімї 2 дорослих та 2 дітей, вистачає на три дні, якщо води нема) і поставлено насос який влючається автоматично коли падає тиск води в системі - дуже зручно
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув добавити - треба поставити поплавок якій буде перекривати ток води коли бак заповниться і поставити фільтри перед входом води в бак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 53 секунды

на поплавке не экономить,поставьте хороший,а то у моего кума много вариантов было,что из за зажатых пару сотен плавал весь подвал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...