Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фановий клапан (канал)

akaDemik_ua

Рекомендовані повідомлення

Каналізація багатоповерхового будинку. Мешкаю на передостанньому поверсі, десь близько 2 місяців почав помічати що вранці, коли сусіди зверху увімкнули злив унітазу, у мене у ванній кімнаті утворюється вакуум, та вода з гідро бар'єру уходить, супроводжуючи з початку шумом, а після того неприємним запахом каналізації.

 

У себе вдома перевірив, чи не засмічена каналізація, вода з ванної уходить нормально. Але це вже стає майже щоденним явищем, добре коли я вдома, по почувши звуки з ванної кімнати, біжу туди та вмикаю воду, щоб знову наповнився сифон як в умивальнику, так й у ванній.

Почав шукати, що можна зробити, виявляється що існує такий прилад як "фановий клапан (аератор)" він якраз виконує проблему вакууму у каналізації, але це здебільшого для приватного сектору, а не для багатоквартирного будинку.

Який вихід з ситуації, звертатись до домовпорядної організації (ЖЕО), щоб вони перевірили фановий канал у будинку, чи врізати у себе в помешканні цей фановий клапан?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас срывает водяной затвор. Это происходит если над вами фановую трубу или заузили или заглушили, либо она забилась где-то по пути на крышу(голуби частое явление).

Теребите жэк, если они отморозятся, можно или самому сделать ревизию фана или уже врезать клапан.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

над вами фановую трубу или заузили или заглушили

Важко уявити як це відбулось, будинок ще радянського будівництва, у стояку йде чавунна труба, хоча до сусідів ще не ходив, подивитись як в них йде труба

 

 

 

Теребите жэк

У ЖЕО було направлена інформація, хоча їм довелось декілька разів пояснювати що джерело проблеми не знаходиться у мене в помешканні, а треба подивитись комунікації на даху, або технічному поверсі. Поки що чекаю.

 

 

Теребите жэк, если они отморозятся, можно или самому сделать ревизию фана или уже врезать клапан.

не зовсім зрозумів яка відмінність у "ревізія фану" та "врізати клапан"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделать ревизию фана, я имел ввиду прочистить всю трубу с крыши вплоть до соседей под вами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...