Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вирівнювання підлоги під ламінат

ameli10

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Якщо Вам не складно надайте мені таку консультацію!

Квартира у новобудові. У коридорі майстри поклали на підлогу плитку і перепад між верхім краєм плитки та стяжкою у суміжній кімнаті вийшов 20 мм. Хочемо покласти ламінат у цій суміжній кімнаті на одному рівні із плиткою у коридорі. Ламінат придбали товщиною 8 мм. Тобто перепад підлоги між кімнатою та коридором складає 12мм. У кімнаті стяжка виконана забудовником, більш- менш рівна.

Питання: що покласти на підлогу, що б вийти на один рівень з коридором.

1. Плита ОСБ - 10 мм та підложка під ламінат 2 мм ( але мене у викликає недовіру випари від ОСБ плити, так як є у ній формальдегід, розумію, що більшість буд. матеріалів не є екологічними, але якщо є можливість вибирати, то чому б не купувати більш екологічніші варіанти.)

2. Самовирівнюча підлога на 8-10мм + підложка (але я так розумію що це буде дорого).

3. Чи можливо використати вологостійкий гіпсокартон (9мм), а зверху підложка під ламінат- 3мм.

Можливо Ви підкажете інший варіант??

Щиро дякую за допомогу!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уверен , что найдутся и противники и единомышленники , но я думаю оптимальный вариант : стяжка 7_8 мм + 5 мм подложка + 8 мм ламинат .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Якщо Вам не складно надайте мені таку консультацію!

Квартира у новобудові. У коридорі майстри поклали на підлогу плитку і перепад між верхім краєм плитки та стяжкою у суміжній кімнаті вийшов 20 мм. Хочемо покласти ламінат у цій суміжній кімнаті на одному рівні із плиткою у коридорі. Ламінат придбали товщиною 8 мм. Тобто перепад підлоги між кімнатою та коридором складає 12мм. У кімнаті стяжка виконана забудовником, більш- менш рівна.

Питання: що покласти на підлогу, що б вийти на один рівень з коридором.

1. Плита ОСБ - 10 мм та підложка під ламінат 2 мм ( але мене у викликає недовіру випари від ОСБ плити, так як є у ній формальдегід, розумію, що більшість буд. матеріалів не є екологічними, але якщо є можливість вибирати, то чому б не купувати більш екологічніші варіанти.)

2. Самовирівнюча підлога на 8-10мм + підложка (але я так розумію що це буде дорого).

3. Чи можливо використати вологостійкий гіпсокартон (9мм), а зверху підложка під ламінат- 3мм.

Можливо Ви підкажете інший варіант??

Щиро дякую за допомогу!!!

 

Ну можно плиту ОСБ и 6 мм и 6 мм и тихий ход подложку в зависимости от толщины ОСБ!

Формальдегид из ОСБ как и из ламината начнет выделяться если прогреете его свыше 27 градусов цельсия! Т.е при наличии теплого пола (глупо сдланного).

Самовыравнивающийся пол - самый простой, наверное можно сказать оптимальный - но дорогой вариант!

Гипсокартон -однозначно ХЕРНЯ! Простите за бедность речи! Но я часо слышу эту глупость и уже даже устаю объяснять что хрень! Может кто другой захочет объяснить детальнее! Я ПАС! Просто поверьте - полная ХРЕНЬ!

И мой вариант по цена-качество!

ТИХИЙ ХОД 12 мм и ламинат!

Плиты пресованы лучше чем даже 5-7 мм. Не просядут.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну можно плиту ОСБ и 6 мм и 6 мм и тихий ход подложку в зависимости от толщины ОСБ!

Формальдегид из ОСБ как и из ламината начнет выделяться если прогреете его свыше 27 градусов цельсия! Т.е при наличии теплого пола (глупо сдланного).

Самовыравнивающийся пол - самый простой, наверное можно сказать оптимальный - но дорогой вариант!

Гипсокартон -однозначно ХЕРНЯ! Простите за бедность речи! Но я часо слышу эту глупость и уже даже устаю объяснять что хрень! Может кто другой захочет объяснить детальнее! Я ПАС! Просто поверьте - полная ХРЕНЬ!

И мой вариант по цена-качество!

ТИХИЙ ХОД 12 мм и ламинат!

Плиты пресованы лучше чем даже 5-7 мм. Не просядут.:beer:

Чи вірно я зрозуміла, що Ви пропонуєте покласти плити "тихий хід" у два шари, тобто 5мм + 7 мм?

 

Добавлено через 1 минуту

Магнезитовая плита на пол получше подойдёт, чем гипсокартон

Так а може тоді краще вологостійку фанеру покласти?

За ціною це десь буде однаково

 

Добавлено через 4 минуты

Чи вірно я зрозуміла, що Ви пропонуєте покласти плити "тихий хід" у два шари, тобто 5мм + 7 мм?

 

Добавлено через 1 минуту

 

Так а може тоді краще вологостійку фанеру покласти?

За ціною це десь буде однаково

 

 

Теплої підлоги у кімнаті де буде ламінат не має, вона обігрівається радіаторними батареями

Змінено користувачем ameli10
теплої підлоги у кімнаті де буде ламінат не має, вона обігрівається радіаторними батаеями
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи вірно я зрозуміла, що Ви пропонуєте покласти плити "тихий хід" у два шари, тобто 5мм + 7 мм?

 

Добавлено через 1 минуту

 

Так а може тоді краще вологостійку фанеру покласти?

За ціною це десь буде однаково

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

 

Теплої підлоги у кімнаті де буде ламінат не має, вона обігрівається радіаторними батареями

 

Нет. Именно подложку 12 мм. такая есть.

можно комбинировать 5и 7 мм, но тогда их лучше проклеивать.

ну т.е рядами выкладывать и склеивать! Просто укладывать не желательно!

Фанера прекрасный вариант - но цена???

Да и крепить фанеру к стяжке придется!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет. Именно подложку 12 мм. такая есть.

можно комбинировать 5и 7 мм, но тогда их лучше проклеивать.

ну т.е рядами выкладывать и склеивать! Просто укладывать не желательно!

Фанера прекрасный вариант - но цена???

Да и крепить фанеру к стяжке придется!

Мене в цьому варіанті - єдине тривожить , чи не просяде цих 12мм підложки під вагою шафи купе у кімнаті? Адже вона буде найбільше важити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене в цьому варіанті - єдине тривожить , чи не просяде цих 12мм підложки під вагою шафи купе у кімнаті? Адже вона буде найбільше важити.

 

В вышгороде уже 3 года стоит (если более правдивее то 2,5 года). Не просела. Я же говорю - она даже плотнее чем 5 или 7 мм. (с той которой рботал). Ножом резать не получалось. Пилял лобзиком!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В вышгороде уже 3 года стоит (если более правдивее то 2,5 года). Не просела. Я же говорю - она даже плотнее чем 5 или 7 мм. (с той которой рботал). Ножом резать не получалось. Пилял лобзиком!

Тоді підкажіть яку саме брали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді підкажіть яку саме брали?

 

Честно - не помню.

Завтра звякну клиенту спрошу. У него 3 листа оставалось, если не выкинул - то скажет какая, или спрошу хотя бы где он ее покупал!

Это реально проверенный вариант. После него работал дважды с другой подложкой - та похуже была. Типа склеенной 5 и 7 мм.

Я же если клиент против покупки такой толщины - склееваю 5 и 7 мм и выкладываю! Но клеять обязательно - доп затраты мастеру по работам от вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Честно - не помню.

Завтра звякну клиенту спрошу. У него 3 листа оставалось, если не выкинул - то скажет какая, или спрошу хотя бы где он ее покупал!

Это реально проверенный вариант. После него работал дважды с другой подложкой - та похуже была. Типа склеенной 5 и 7 мм.

Я же если клиент против покупки такой толщины - склееваю 5 и 7 мм и выкладываю! Но клеять обязательно - доп затраты мастеру по работам от вас.

Буду дуже вдячна за допомогу. В інеті знайшла тільки таку - www.elitepol.com.ua/market/489-podlozhka/5638-podlozhka-tikhii-khod-isoplaat-12mm.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

210 грн це за метр квадратний чи за упаковку? Ця підложка має якось кріпитися до підлоги чи просто лежить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

210 грн це за метр квадратний чи за упаковку? Ця підложка має якось кріпитися до підлоги чи просто лежить?

саме на цьому сайті ціна не зрозуміла, але телефонувала до інших то ціна 99грн за м2 www.budsektor.com.ua/podlozhka-tihiy-hod,-tepliy-pol-12-mm.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо її не кріпити до підлоги, то не буде "бухтіння?

 

Тихий ход к полу не крепится.

Ничего не бухтит!

бухтеть будет если пол неровный. Но тогда лучше и ламинат не укладывать.

 

Добавлено через 3 минуты

А якщо її не кріпити до підлоги, то не буде "бухтіння?

 

Тихий ход к полу не крепится.

Ничего не бухтит!

бухтеть будет если пол неровный. Но тогда лучше и ламинат не укладывать.

 

да это цена за квадратный метр.

Мой клиент покупал в "Дом паркета"

Фирмы назвать не могу, он не сохранил ничего! Даже остатки подложки кому-то отдал! Но фирму назвал 100%!

Это дороже чем склеить 5 и 7 мм. Даже с учетом покупки и оплаты клеев и работы мастера.

Если брать 5и 7 мм то выйдет с работой около 160 грн.

 

Добавлено через 1 минуту

Буду дуже вдячна за допомогу. В інеті знайшла тільки таку - www.elitepol.com.ua/market/489-podlozhka/5638-podlozhka-tikhii-khod-isoplaat-12mm.html

 

Врать что была именно эта фирма или другая - не буду. Не помню, срок большой прошел. Но изоплат хорошая подложка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 1 минуту

 

 

Врать что была именно эта фирма или другая - не буду. Не помню, срок большой прошел. Но изоплат хорошая подложка.

 

Щиро дякую за допомогу!! Буду купувати Изоплат, іншої не знайшла!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 1 минуту

 

 

Врать что была именно эта фирма или другая - не буду. Не помню, срок большой прошел. Но изоплат хорошая подложка.

 

Щиро дякую за допомогу!! Буду купувати Изоплат, іншої не знайшла!!

 

удачи! мастеров предупредите, что лучше подложку резать лобзиком!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...