Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гомеопатия

a.star

Рекомендовані повідомлення

Да, кашель с первого дня и до сих пор. Но жидкий, аж хлюпает внутри. Ещё литры желто зелёных соплей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
В мене двоє дітей. Я дуже, можливо аж занадто, відповідально ставлюся до їх здоров"я, тому що здоров"я, освіта і виховання - це все, що я їм можу дати. Звичайно, що я моніторив це питання. Нє, людей, які називають себе гомеопатами - вагон, і в Києві, і в Черкасах. Але якщо важливий результат - то я би йшов виключно до класичного гомеопата. А їх в Києві немає.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене двоє дітей. Я дуже, можливо аж занадто, відповідально ставлюся до їх здоров"я, тому що здоров"я, освіта і виховання - це все, що я їм можу дати. Звичайно, що я моніторив це питання. Нє, людей, які називають себе гомеопатами - вагон, і в Києві, і в Черкасах. Але якщо важливий результат - то я би йшов виключно до класичного гомеопата. А їх в Києві немає.
Что вкладываете в понятие "классический гомеопат"? вопрос не праздный..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класики? Коли я шукав, їх не рекомендували.

 

Да. Их на Котоке рекомендуют. И Виктор был удивлён, что мы к нему приперлись во Львов :).

Но есть один нюанс. Для Киева это очень мало. Катострафически. Ограничили поток новых пациентов, путём поднятия цен конкретно. Старых принимае Коломиец по старым ценам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
В мене двоє дітей. Я дуже, можливо аж занадто, відповідально ставлюся до їх здоров"я, тому що здоров"я, освіта і виховання - це все, що я їм можу дати. Звичайно, що я моніторив це питання. Нє, людей, які називають себе гомеопатами - вагон, і в Києві, і в Черкасах. Але якщо важливий результат - то я би йшов виключно до класичного гомеопата. А їх в Києві немає.

 

Только что нашла эту тему.

В гомеопатию верю, так как 30 лет назад мне повезло один раз попасть к Долининой Ирине Владимировне . Тогда, в середине 80- х появился в поликлинике на Стретинской небольшой отдел . И там принимала эта молодая и очень увлеченная своей работой доктор-гомеопат. Я тоже была молодой и особенно ничем не страдала (пошла на приём за компанию) . Но тем не менее, Ирина В. абсолютно правильно определила к какому типу (по отношению к кремнию) я отношусь и поставила мне диагноз, (то бишь) тенденцию в моем здоровье которая подтвердилась самой жизнью. А тогда она назначила мне "крупинки" которые восстановили мне обмен веществ (результат был на лицо).

К сожалению, Долинина сейчас проживает в России. Ей верю безоговорочно!

Так вот, может ли мне кто-то посоветовать стоящего гомеопата в Киеве или окрестностях? Проверенного. Буду очень благодарна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Дружина вже рік :D пиляє мене, щоб зробив веранду - ну щоб там сніг-дощ під навіс перед будинком не попадав. Проста дерев"яна конструкція з вікнами з антимоскітної сітки, щоб вечерком можна було каву попити. Ну і щоб опади не попадали під накриття, звісно. Почав робити, нарізав дощок в розмір, поприбивав трохи. А сьогодні поліз прибивати планку до дощок, на яких шифер лежить. А там оси гніздо звили. Я собі гепаю по дошкам, нікого не чіпаю, оси чомусь роздраконилися, літають поряд. Ну і одна якась дебільна як вкусить в руку! Трохи з драбини не впав - таки це боляче. Бігом прибіг додому, буквально хвилини півтори пройшло, о 14.30 випив такий гомеопатичний препарат як Ледум 30С, 5 крупинок. 14.35 - біль минув повністю. 14.50 - вже майже припухлості не видно. Тримайте в дома цей препарат, коштує 25 гривень, а вистачає на кілька років.

Дружина сказала, що для чистоти експерименту треба антидотувати дію препарату і щоб знову вкусила оса, але вже нічого не пити. Зараз пожую м"яту і полізу добивати планку :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...