Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення електрики на ділянку

Это_я

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора!

Вирішую питання про підключення лічильника на ділянці під забудову" на стовп"

Ціна питання біля 2000 грн/кв.Мені за 10 кв треба 20 000 грн :(

Проскочила інформація,що зараз вводять закон в Україні на перше підключення до ділянки в районі 800-1200 грн за 5-10 кв,так сказати тимчасово на період будівництва.

Чи знає хтось про такий Закон і чи він дійсно є? Дякую.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

Вирішую питання про підключення лічильника на ділянці під забудову" на стовп"

Ціна питання біля 2000 грн/кв.Мені за 10 кв треба 20 000 грн :(

Проскочила інформація,що зараз вводять закон в Україні на перше підключення до ділянки в районі 800-1200 грн за 5-10 кв,так сказати тимчасово на період будівництва.

Чи знає хтось про такий Закон і чи він дійсно є? Дякую.

 

Это я : Тоже интерестно отпишитесь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

Вирішую питання про підключення лічильника на ділянці під забудову" на стовп"

Ціна питання біля 2000 грн/кв.Мені за 10 кв треба 20 000 грн :(

Проскочила інформація,що зараз вводять закон в Україні на перше підключення до ділянки в районі 800-1200 грн за 5-10 кв,так сказати тимчасово на період будівництва.

Чи знає хтось про такий Закон і чи він дійсно є? Дякую.

Цікавий закон. Платиш 800 гривень, тобі ставлять 10 стовпів, протягують кабель, ставлять лічильник, 3 фази. ТИМЧАСОВО. Відмовився від світла- усе забрали. А скільки Ви разів світло, до участку, будете підключати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий закон. Платиш 800 гривень, тобі ставлять 10 стовпів, протягують кабель, ставлять лічильник, 3 фази. ТИМЧАСОВО. Відмовився від світла- усе забрали. А скільки Ви разів світло, до участку, будете підключати?

 

 

Сомневаюсь что кто то демонтирует просто глушат свет и все мертвая линия

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий закон. Платиш 800 гривень, тобі ставлять 10 стовпів, протягують кабель, ставлять лічильник, 3 фази. ТИМЧАСОВО. Відмовився від світла- усе забрали. А скільки Ви разів світло, до участку, будете підключати?

 

Ви не зрозуміли. Стовпи,лінія,дорога - це все вже Є!!!

Питання стоїть про підведення електрики (лічильника "на стовп" на період будівництва,а далі ввод в будинок то вже інша справа,інше ТУ.Я це мав на увазі.

Майутній Закон вбачає в собі дати можливість людині побудуватися і не платити відразу велику суму за підключення,аля "все для людей":).

 

Добавлено через 5 минут

Так от...Ситуація наразі така:

Якщо відстань від ділянки до трансформаторної підстанції складає до 300 метрів,то це буде класична схема підключення яка складає,наразі,2592 гривні за 1 Квт енергії.

Якщо більше ніж 300 метрів,рахують складний проект і ціна буде залежати від розрахунків. Отаке,браття.

Якщо х*й довгий,то сорочка коротка і навпаки....

П.С. За який х....такі гроші?????:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо відстань від ділянки до трансформаторної підстанції складає до 300 метрів,то це буде класична схема підключення яка складає,наразі,2592 гривні за 1 Квт енергії.

Брехня!

Якщо більше ніж 300 метрів,рахують складний проект і ціна буде залежати від розрахунків. Отаке,браття.

Брехня!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відстань 300 м до ЛЕП, а не до ТП. Тоді буде стандартне приєднання і при потужності до 16 кВт десь й вийде по 2,5К грн за кВт. А ось якщо вам треба від 16 до 50 кВт - то ціни вже будуть близько 0,6К грн за кВт (залежить від області і населеного пункту).

 

Якщо у вас ділянка знаходиться далі ніж 300 м до ЛЕП, то це вже буде нестандартне приєднання і воно теж має свою ціну - близько 6 тис. грн за кВт, а не від розрахунків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера заезжал в РЕС узнать стоимость подключения. Дали бумаженцию:

image-0-02-05-b832e5dbdd62bb154bb916a9a18ecded622fe36706ff00340a7f4a435f17a36b-V.thumb.jpg.04463e7fa69ac4e0bb7af31bb51159fb.jpg

Стоимость на одно и трехфазное подключение одинаковая. В стоимость прописанных кВт входят все работы " по ключ", счетчик, ящик, автоматы докупать не нужно. Заземление и паспорт на него не нужен.

По документам:

image-0-02-05-12f3dac12f2020fc13c04a72fc0545c4dda8c8c60dde9131200b15829dd37aba-V.thumb.jpg.38623b30102d7057d80f4d0cbcdd9df1.jpg

Вместо пунктов 4 и 5 попросили вывезти инспектора на место.

Если дома на участке нет, то пункт 6 - будивельный паспорт или декларация про начало работ.

Если хочешь многотарифный счетчик, то покупаешь его сам.Если счетчик покупать не в РЕСе, то нужно сдавать его в лабораторию.

Пообещали после оплаты в течении двух недель подключить.

Что удивило : все сотрудники молодеж 25-30 лет, зам начальника лет 35 , все очень культурные и обходительные.Никаких очередей и толкотни. Может в такой день попал? Но по сравнению с предыдущими посещениями пару лет назад разница поразительная. Посмотрим чем все закончится.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть если дом не начал строить не подключат согласно бамажки?

Дом начинать строить никто не требует. Сделайте буд.паспорт и этого достаточно.

 

Привозил сегодня инспектора. Переписал номер столба, спросил куда вешать счетчик на столб или фасад будущего дома и все. 3 минуты на участке, пол часа езды.Через два дня пообещал подготовить ТУ и счет. Бум ждать звонка.

 

Что не совсем обрадовало, так это вводной автомат : на 5 кВт одна фаза - 25А, три фазы - 16А. Сказал пломбируют ящик, возможности самостоятельной замены нет. Или аварийка, или РЕСовцы по предварительной заявке с заменой пломбы.

У меня сейчас на 5 кВт три фазы автомат 40А. Сказал инспектор, что постепенно всем поменяют и ограничатся доступ - вопрос времени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что не совсем обрадовало, так это вводной автомат : на 5 кВт одна фаза - 25А, три фазы - 16А.

Мне на 7 кВт 3-фазных поставили вводной автомат на 16А... для 5 кВт 3ф 16А это как-то очень жирно (макс ток по одной фазе 7.6 А, запросто могли и 10 А поставить).

Ограничивают, так как сейчас киловатты покупаются - сколько надо , столько и завернут Ж-) по послуге стандартного приєднання.

А невдовзі по этим киловаттам заказанным еще и абонплату платить РЭСу будем, это будет ему единственный источник доходов - так что к аппетиту своему надо заранее, с умом подходить, и не заказывать лишнего.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відстань 300 м до ЛЕП... під'єднуйтесь...
Не зрозуміло до якої саме ЛЕП? Ось у мене біля ділянки йде "десятка" і що? До того ж, є власник цієї лінії... Про які саме лінії електропередач йдеться мова?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про РЕС-івську 0,4 кВ. Навряд чи мова йде про 10 кВ - треба цей момент додатково уточнювати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про РЕС-івську 0,4 кВ. Навряд чи мова йде про 10 кВ - треба цей момент додатково уточнювати.

Знову виникає питання. Явіть - довга вулиця села... два проводи вздовж дороги на які "навішано" все що можливо... Вся мережа ледь "дихає"... Моя ділянка під будівництво сама остання на цій вулиці. Відстань до лінії 50 метрів. І що, я можу взяти 5-10-15 кВт? Щось мене беруть великі сумніви стосовно практичного виконання стандартного приєднання у такому випадку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Явіть - довга вулиця села... два проводи вздовж дороги на які "навішано" все що можливо...

Не можу. 2 проводи тягнуть максимум на 2 хати й то не далеко. А вздовж дороги тягнуь зазвичай щонайменше 4 проводи, а інколи й усі 5.

Вся мережа ледь "дихає"...

То не ваші проблеми.

І що, я можу взяти 5-10-15 кВт?

5 можете взяти. За 15 не скажу.

Щось мене беруть великі сумніви стосовно практичного виконання стандартного приєднання у такому випадку...

То вже не ваші проблеми. Якщо потрібно - поставлять більш потужну КТП й протягнуть новий провід.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...