Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Щаслива ви людина, а мені хоч з родичами не спілкуйся, бо більшість впевнені, що ціни на газ і ЕЕ понизять в рази , на продукти ціни впадуть, а зарплати зростуть в рази

 

Я не удивлюсь что эти родственники еще и получают субсидию, а если снизят тарифы то субсидия накроется медным тазом.

Есть и такие мечтатели лично встречал :D

Они реально не понимают таких простых вещей что лучше не платить за дорогую коммуналку чем платить за дешевую.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому Ви вирішили, що я нервуюся? Може, я так релаксую?

Як адміни займуться цим питанням - багато гарних людей буде забанено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Так вас теж в бан відправлять. Чи вже забули епітети якими описували новообраного гаранта?;)

Тому багато хто в бані зможе порелаксувати:flag1:

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вас теж в бан відправлять. Чи вже забули епітети якими описували новообраного гаранта?;)

Неужели??? :o

"Они называли меня лягушкой? — Да! Да! Лягушкой! И ещё земляным червяком!....(С)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели??? :o

"Они называли меня лягушкой? — Да! Да! Лягушкой! И ещё земляным червяком!....(С)

 

Загалом мені фійолетово як хто кого називає.

Просто смішно чути про очікування бану за політику іншим, від людини яка не так давно активно про ту ж політику строчила всюди. Голосом Папанова: Спакойна Казладоев сядем усе(с).

У випадку з камрадом хочеться нагадати, як там було сказано про пилинку й колоду в оці?:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто смішно чути про очікування бану за політику іншим, від людини яка не так давно активно про ту ж політику строчила всюди.

Але ж я про неї писав ДО того, як вона була заборонена.

Ось чому так важливо бути точним у формулюваннях.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=Вомбат;4942631

Ось чому так важливо бути точним у формулюваннях.

Дьявол кроется в деталях...:evil:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые камрады, никто не знает, чего это Днепрогаз попритих с письмами (по поводу оплаты коэффициентов)?

Ранее по 7-8 писем в месяц: "...они мне доводы, я им факты..."

А тут с первого числа - тишина, ни одного письма. Мне прямо взгрустнулось немного.

Или, думаете - не грустить? Зима не за горами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все рванули на моря?

С коэффициентами — есть два взаимоисключающих постановления КМУ: от 1997 года и от 21015 года. Разрешить эту коллизию может либо КМУ, либо суд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все рванули на моря?

С коэффициентами — есть два взаимоисключающих постановления КМУ: от 1997 года и от 21015 года. Разрешить эту коллизию может либо КМУ, либо суд.

Нафтогаз расписывал что и как с этими коэффициентами, мол не имеют права они уже посчитаны, может кто в суд подал и притихли...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фирташгаз как выставлял, так и выставляет. Просто летом коэффициенты равны единице.

Нафтогаз мог расписывать что угодно. Решать должен Кабмин. «Решать» — отменить одно из взаимоисключающих постановлений. Но он бездействует.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас не 1. Київська область, лічильник на вулиці, коефіцієнт червня 0,99, липня 0,98...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони трішки поквапились з коефіцієнтами. Треба було влітку їх запускати коли менше 1. Люди б з радістю заплатили менше. А раз заплатили то значить погодились з правилами й взимку був би сюрприз.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все, все, все, відбій, прийшов лист від ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут", де вони знову просять оплатити коефіцієнти (тобто не самі коефіцієнти, а як вони кажуть - спожитий газ). І знову лист - стандартне повідомлення, під копирку.

Все в порядку, а то я вже почав хвилюватись, що листів від газзбуту немає, може, думаю, трапилось щось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря у какого поставщика. У Фирташгаза —7,09.

 

ого, я отстала от жизни )). И такое бывает. А как узнать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в счёт присланный посмотрел. Правда толку, если тот же Фирташгаз влупил мне 700 кубов наперёд. По 8,85 + зимний коеффициент. Я ещё за них не расплатился…
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ого, я отстала от жизни )). И такое бывает. А как узнать?

В личном кабинете на серпень - 6,77781

589730197_.thumb.png.aa922eaa208d0aca273230fa1ec29e62.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніть увагу. Непогана пропозиція від НАК Нафтогаз

Вигідна пропозиція від ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" (надалі пропозиція) надає можливість споживачам платити менше до 25% за природний газ* в опалювальний період

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим це вигідно їм? Отримують кошти на перід під свої цілі?

 

А ризики для нас хіба повне припинення газопостачання через форсмажор у державі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...