Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Daikin FTXS VS Mitsubishi Heavy SRK zs-s

Lember

Рекомендовані повідомлення

всім привіт! Вирішив створити тему для порівняння кондиціонерів двох різних топових виробників моделей преміум сегменту. Мета - почути відгуки власників ( не продавців), а також переваги та недоліки у використанні. Ідея виникла не просто так. Прийшов час придбати 2-й кондиціонер і мій знайомий який займається встановленням і продажем daikin казав що якщо кондиціонер то тільки daikin, або на крайній випадок ME Zubadan.:crazy: При виборі кондиціонерів я керувався надійністю, наявністю сертифікату eurovents, показниками SEER, SCOP, функціоналом, дизайном (хоча це не грало великої ролі)

 

І так, на сьогоднішній день я є власником обох вище перечислених моделей. Daikin FTXS25 користуюся 2 роки літом та зимою. Відноситься до дорожчого сегменту, і багато хто називає його флагманом, хоча підстав для цього я не бачу...кондиціонер, самий звичайний. Спочатку опишу те що не подобається мені:

1. Ціна - 1000є - за що???!!

2. Функціонал - як для флагмана то в 20-25 вертикальні жалюзі можна повертати тільки руками (караул!!!). І це при такій вартості.

Їхнє популярне всевидяче око в 20-25 серії зовсім не око яке відводить вбік потік холодного повітря, а всього на всього датчик руху який переключає в режим econo якщо нікого в кімнаті немає протягом 20 хв. Я датчик руху для камери купив за 10$:Yahoo!:

Для цієї моделі роутер WI-FI ще місяць тому проходив сертифікацію, тобто замовити на той момент не можна було. Але важливіше те що сам роутер кріпиться не всередині, а ззовні кондиціонеру!!!! Тобто на стіну чи бічну сторону блоку і шнур від кондиціонера до роутера буде висіти.:crazy: Дивуюся тому що це модель з сучасним дизайном, що зовсім не клеїться з тим як пропонується монтувати роутер.

3. Якість - в принципі претензій до роботи немає, але пластик внутрішнього блоку за 2 роки почала жовтіти, а сама заслонка залишається білою. Хоча на всіх відео продавці стверджують що якість пластика відмінна))

І ще дратує один момент, при закриванні заслонки після роботи на обігрів чути звуки від пластику. Тобто він скрипить.

 

А тепер плюси, і їх теж немало:

 

1. Реально економний, літом на мінімальній швидкості може працювати цілий день, оскільки з самого ранку сонце світить у вікно і дуже нагріває кімнату. Робота кондиціонера незначно відбивається на платіжці.

2. Ефективно працює при низьких температурах. Дує гарячим повірям. Був випадок коли нікого не було вдома, а він вночі вмикався при -20 градусах. Можливо там спрацював датчик і він не ввімкнувся, але ніяким чином на подальшу експлуатацію це не вплинуло.

3. Сучасний дизайн пульта.

4. Тихий - зимою вночі працює на обігрів і сплячи в цій же кімнаті його не чути, не рахуючи закривання заслонки. Це так званий нічний режим. Є можливість виставити тихий режим роботи для зовнішнього блоку щоб сусіди могли спокійно спати.

 

Про Mitsubishi Heavy SRK zs-s поки що нічого написати не можу оскільки він тільки приїхав, і буде монтуватися через деякий час. Всі спостереження буду викладати тут. Цікаво почути думку власників цих виробників.

 

До речі, по всім характеристикам і даним eurovents вище вказані кондиціонери майже однакові. Різниця цін приблизно 25%

 

 

П.С. Не маю на меті продати кондиціонер чи переконати когось у правильності/не правильності свого вибору. Відношення до сфери продажів кондиціонерів теж немаю.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всім привіт! Вирішив створити тему для порівняння кондиціонерів двох різних топових виробників моделей преміум сегменту. Мета - почути відгуки власників ( не продавців), а також переваги та недоліки у використанні. Ідея виникла не просто так. Прийшов час придбати 2-й кондиціонер і мій знайомий який займається встановленням і продажем daikin казав що якщо кондиціонер то тільки daikin, або на крайній випадок ME Zubadan.:crazy: При виборі кондиціонерів я керувався надійністю, наявністю сертифікату eurovents, показниками SEER, SCOP, функціоналом, дизайном (хоча це не грало великої ролі)

 

І так, на сьогоднішній день я є власником обох вище перечислених моделей. Daikin FTXS25 користуюся 2 роки літом та зимою. Відноситься до дорожчого сегменту, і багато хто називає його флагманом, хоча підстав для цього я не бачу...кондиціонер, самий звичайний. Спочатку опишу те що не подобається мені:

1. Ціна - 1000є - за що???!!

2. Функціонал - як для флагмана то в 20-25 вертикальні жалюзі можна повертати тільки руками (караул!!!). І це при такій вартості.

Їхнє популярне всевидяче око в 20-25 серії зовсім не око яке відводить вбік потік холодного повітря, а всього на всього датчик руху який переключає в режим econo якщо нікого в кімнаті немає протягом 20 хв. Я датчик руху для камери купив за 10$:Yahoo!:

Для цієї моделі роутер WI-FI ще місяць тому проходив сертифікацію, тобто замовити на той момент не можна було. Але важливіше те що сам роутер кріпиться не всередині, а ззовні кондиціонеру!!!! Тобто на стіну чи бічну сторону блоку і шнур від кондиціонера до роутера буде висіти.:crazy: Дивуюся тому що це модель з сучасним дизайном, що зовсім не клеїться з тим як пропонується монтувати роутер.

3. Якість - в принципі претензій до роботи немає, але пластик внутрішнього блоку за 2 роки почала жовтіти, а сама заслонка залишається білою. Хоча на всіх відео продавці стверджують що якість пластика відмінна))

І ще дратує один момент, при закриванні заслонки після роботи на обігрів чути звуки від пластику. Тобто він скрипить.

 

А тепер плюси, і їх теж немало:

 

1. Реально економний, літом на мінімальній швидкості може працювати цілий день, оскільки з самого ранку сонце світить у вікно і дуже нагріває кімнату. Робота кондиціонера незначно відбивається на платіжці.

2. Ефективно працює при низьких температурах. Дує гарячим повірям. Був випадок коли нікого не було вдома, а він вночі вмикався при -20 градусах. Можливо там спрацював датчик і він не ввімкнувся, але ніяким чином на подальшу експлуатацію це не вплинуло.

3. Сучасний дизайн пульта.

4. Тихий - зимою вночі працює на обігрів і сплячи в цій же кімнаті його не чути, не рахуючи закривання заслонки. Це так званий нічний режим. Є можливість виставити тихий режим роботи для зовнішнього блоку щоб сусіди могли спокійно спати.

 

Про Mitsubishi Heavy SRK zs-s поки що нічого написати не можу оскільки він тільки приїхав, і буде монтуватися через деякий час. Всі спостереження буду викладати тут. Цікаво почути думку власників цих виробників.

 

До речі, по всім характеристикам і даним eurovents вище вказані кондиціонери майже однакові. Різниця цін приблизно 25%

 

 

П.С. Не маю на меті продати кондиціонер чи переконати когось у правильності/не правильності свого вибору. Відношення до сфери продажів кондиціонерів теж немаю.

 

 

всім привіт! вирішив доповнити свій відгук новими деталями. так як обидва кондиціонери працюють на охолодження та обігрів, а коли приходиш додому то хочеться комфорту вже і відразу то є потреба у віддаленому керуванні обома кондиціонерами. В далекій перспективі хочу купити онлайн контролер daikin BRP069A42 який зараз проходить сертифікацію, але літо не за горами, тому вирішив випробувати універсальний broadlink RM mini. Ніби недорого, і основні функції які потрібні для кондиціонера буде виконувати.

 

В результаті куплений цей пристрій за 489грн ( акційна ціна:Yahoo!:), підключений і настроєний за 3 хв. З недоліків - це відсутність штепселя в комплекті, тільки usb шнур і роутер. Довжина шнура - приблизно 1 м, якщо в радіусі немає до чого підключити чи розетки щоб вмикати через штепсель то це незручно. В моєму випадку підставкою служить включений в розетку штепсель. Розмір роутера невеличкий, тому вміщається без проблем. Другий момент - у мене сама розетка розміщена за шторою, і були сумніви що ІЧ промені будуть пробиватися через штори і тюль, але безпідставно - все працює!:)

 

Після встановлення MHI роутер переїде в іншу кімнату, а на daikin поставиться те що й планувалося. Якщо не забуду то зроблю фото даного девайсу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В далекій перспективі хочу купити онлайн контролер daikin BRP069A42 який зараз проходить сертифікацію

 

Уже прошел. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже прошел. :)

 

 

Дякую за інформацію! Буду купувати. Цікаво на скільки піднялася ціна після сертифікації!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за інформацію! Буду купувати. Цікаво на скільки піднялася ціна після сертифікації!

 

От сертификации цена не менялась. С апреля будет традиционное изменение цен на все оборудование, лучше успеть купить в марте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Уже прошел. :)

 

Вовремя, вместо этой модели уже идёт BRP069B42. :)

 

Добавлено через 4 минуты

Їхнє популярне всевидяче око в 20-25 серії зовсім не око яке відводить вбік потік холодного повітря, а всього на всього датчик руху який переключає в режим econo якщо нікого в кімнаті немає протягом 20 хв.

 

Это потому, что на FTXS на младших моделях горизонтальное управление жалюзи ручное. В FTXM они учли это и там с самой младшой модели уже есть автомотическое управление жалюзи влево-вправо и датчик "умный глаз" имеет 2 режима работы в одном он отводит поток, в другом как у вас (можно комбинировать режимы).

 

Добавлено через 1 минуту

Але важливіше те що сам роутер кріпиться не всередині, а ззовні кондиціонеру!!!! Тобто на стіну чи бічну сторону блоку і шнур від кондиціонера до роутера буде висіти.:crazy: Дивуюся тому що це модель з сучасним дизайном, що зовсім не клеїться з тим як пропонується монтувати роутер.

 

Это так же исправлено в FTXM. Да и кабель подключения вайфай-блока там уже есть с завода, по этому туда идёт более дешовый комплект BRP069A41 или BRP069B41.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...