Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно зробити водовідвід?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Буде змурована колона, потім на ній дашок, який буде прилягати однією з сторін до стіни. Як зробити водовідвід, що нігде не затікало і було "гарно":)

b069e1a4ff3a00e9a4a1016a964f4f7f.jpg

Змінено користувачем Olex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде змурована колона, потім на ній дашок, який буде прилягати однією з сторін до стіни. Як зробити водовідвід, що нігде не затікало і було "гарно":)

b069e1a4ff3a00e9a4a1016a964f4f7f.jpg

 

Если возможно,нужно изменить конструкцию кровли с двухскатной на односкатную, это в идеале и сделать стандартное примыкание кровли к стене.....

Вариант два ,если нет возможности изменить конструкцию кровли, то в стыке между стеной и скатом крыши сделать желоб как в ендове с уклоном для стока воды ( только вот снег зимой ,будет по любому в этом месте скапливаться, нужно будет его убирать до момента таяния ...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я про це також думав, щоб поставити туди ендову під кутом...але от снігу то там буде шапка ціла лежати....

прийдеться змінити на односкатну, хоча вона не так буде пасувати до загального вигляду будинку :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я про це також думав, щоб поставити туди ендову під кутом...але от снігу то там буде шапка ціла лежати....

прийдеться змінити на односкатну, хоча вона не так буде пасувати до загального вигляду будинку :(

 

Коли маєш можливість то краще зміни на один скат.

В нас вийшло от так:P1280651.thumb.JPG.919a8b359a3f53d65202800ef3b963fa.JPG_PC058417_.thumb.jpg.f5fcca069c44345b45aea2ba5d963ad2.jpg:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

( только вот снег зимой ,будет по любому в этом месте скапливаться, нужно будет его убирать до момента таяния ...)

От снега можно уберечься с помощью нагревательных кабелей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллега, ну мы же взрослые люди и знаем, что все кабельные системы снеготаяния исправляют хомуты и проезды проектантов и исполнителей :)

 

Тут народ еще на стадии проекта - не заставляйте их воплощать в жизнь заведомо неверные решения :) А то получится, что народ сам себе создает трудности и потом мужественно их с Вашей и моей помощью преодолевает :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллега, ну мы же взрослые люди и знаем, что все кабельные системы снеготаяния исправляют хомуты и проезды проектантов и исполнителей :)

 

Тут народ еще на стадии проекта - не заставляйте их воплощать в жизнь заведомо неверные решения :) А то получится, что народ сам себе создает трудности и потом мужественно их с Вашей и моей помощью преодолевает :)

 

Не все упирается в практичность, иногда и красоты хочется!

Я просто предложил вариант "если вдруг...":rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То автор, выложите ситуацию в целом. Прямоугольники домов с размерами и фото, если коробки уже строяться....

Т.к что-то Вы странное придумали.

 

То vladivik. Очень неплохо получилось. Вентканалы/трубы - на отлично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...То vladivik. Очень неплохо получилось. Вентканалы/трубы - на отлично...

 

Спасибо. Очень приятно. :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будинок добудовується...скоро крити дах треба буде...

фотки і проекції скину пізніше, бо вони на роботі, а я на будові :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...