Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

мансарда или полноценный этаж

NBB

Рекомендовані повідомлення

При визначенні площі мансардного приміщення житлового будинку

враховують площу цього приміщення з висотою похилої стелі не менше

1,5 м при нахилі 30 град. до горизонту; 1,1 м при 45 град.; 0,5 м

при 60 град. і більше. При проміжних значеннях висота визначається

за інтерполяцією. Площу приміщення з меншою висотою враховують у

загальній площі з коефіцієнтом 0,7.

Как видно согласно ДБН если задача максимально эффективно использовать площадь строить мансарду не выгодно - то что выше посчитают в площадь с коэфициентом 1, ещё и то что ниже с коефициентом 0.7, а пользоваться той площадью неудобно.

Так что либо строить полноценный 2й этаж, либо 1 этаж + чердак, а после сдачи дома в эксплуатацию переоборудовать чердак в мансарду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут товарищ неплохо по мансардам прошелся:

Сомневаюсь, что после этого кому-то захочется.

 

 

что там нового? :D прямо капитан очевидность... холодный чердак практичней и ремонтопригодней это факт который я лично знал до того как построил мансарду.

 

 

но этот болван реально не назвал еще как минимум несколько недостатков мансарды, которые не знать "архитектору" выглядит просто дико. при этом назвал ряд "недостатков" которые такими вообще не являются в общем случае. уровень этого эксперта - околонулевой. подойдет любителям строить стандартные квардратные клоповники с обоями и натяжными потолками :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене мансарда..всі спальні там

 

цілком влаштовує..живемо вже 8 років

 

що стосується різниці в коштах на повноцінний поверх і мансарду...думаю таки мансарда дешевша, якщо звісно там не мегаскладний викручений дах (щщо категорично не рекомендую...потім вилазять боком ті всі викрутаси...там щось десь не ізолювали, там не утеплили, там затекло і т.д...)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різниця звісно є. Але не така вже й критична.

Тут доволі цікава ситуація.

Живий приклад. Сусід та я робили тротуарку. В нас по 150 квадратів. Він взяв всю кольорову, викладав візерунки, але товщиною 4 см. Я взяв сіру й розкидав по ній 20% чорної, Плюс кайма попри бордюр, таке рішення тому що заманались підбирати кольори (під фасад-паркан й іншу муть) й вирішили, що на те звертаєш увагу пару тижнів, а потім й не видно, а на реакцію гостей мені фіолетово. Але не економив на товщині взяв 6 см.

 

На виході в нього 100+ в мене 87 тисяч. З одного боку економія є. А з іншого на загальній вартості будинку цілий пшик. Хоча якщо трішки зекономити там, трішки там, то сума вийде цікава. Тут вже все залежить від того чи бюджетне будівництво чи ні.

Хоча я вважаю, що краще економити на площі. Ніж завдяки інженерним, чи дизайнерським рішенням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

этот болван реально не назвал еще как минимум несколько недостатков мансарды
Например? ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене мансарда..всі спальні там

 

Примерно так же, хотя на первом этаже есть как минимум еще две комнаты для сна.

Сплю на втором, в обще не парюсь мансардой.

Комнаты просторные.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...