Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

штукатурка чи електрика, яка послідовність?

lim

Рекомендовані повідомлення

наскільки я знаю більшість замовників спочатку роблять електрику, а вже потім штукатурку, я прав?

 

наче самий оптимальний спосіб, але як бути з приміщеннями з плиткою?

логічно розетка (група розеток) має бути по центру плитки, як тоді до штукатурки виставити підрозетніки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки я знаю більшість замовників спочатку роблять електрику, а вже потім штукатурку, я прав?

 

наче самий оптимальний спосіб, але як бути з приміщеннями з плиткою?

логічно розетка (група розеток) має бути по центру плитки, як тоді до штукатурки виставити підрозетніки?

 

Кабель монтують, а потім після штукатурки отвори вирізають і установочні коробки монтують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабель монтують, а потім після штукатурки отвори вирізають і установочні коробки монтуют

як це роблять не пошкодивши кабель?

модже десь є приклади фоток?

може є сенс робити "закладки" з пенопласту і мотком кабеля?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як це роблять не пошкодивши кабель?

модже десь є приклади фоток?

може є сенс робити "закладки" з пенопласту і мотком кабеля?

 

Так кабель залишають вище або нище точки де будуть установочні коробки. Якщо боїтеся що кабель пошкодять, то робіть все одним махом після штукатурки))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як це роблять не пошкодивши кабель?

Та запросто, любой плиточник сделает. Сначала делают отв. в стене, отодвинув кабель. Потом отв. прорезают в плитке, через него протягивают кабель

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки я знаю більшість замовників спочатку роблять електрику, а вже потім штукатурку, я прав?

 

 

Не зовсім всі.

Я, наприклад роблю ось так:

Спочатку в стіні монтується кабель-канал

 

f490519c0868.jpg

 

Потім вирізається отвір для підрозетника.

8d6b73317a3c.jpg

 

Вставляється підрозетник , і на останок затягуається кабель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо боїтеся що кабель пошкодять, то робіть все одним махом після штукатурки

ну так хочеться зробити правильно

 

Добавлено через 1 минуту

Спочатку в стіні монтується кабель-канал

а навіщо сітка металева на всю поверхню?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так хочеться зробити правильно

 

Добавлено через 1 минуту

 

а навіщо сітка металева на всю поверхню?

 

 

Це, старий будинок , а стіна має ширину 12 см , при цьму покладена без грама цемента. Там ще додатково в кутках сітка 4мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вставляється підрозетник , і на останок затягуається кабель.

сомневаюсь, что ввг 3*2.5 так затянете. я тут недавно в гильзу 70 мм гибкой канализационной трубы затягивал с улицы кабеля. 5*4, 3*2.5 + ftp. Трахался часа 4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сомневаюсь, что ввг 3*2.5 так затянете

А зачем? В каналы затягивается ПВ-1 или ПВ-3.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит ПВ-1.

 

Ні , Ввг Нгд 3*2,5 розетки , та ввг Нгд 3*1,5 свіло.

Затягуються на "Ура".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит ПВ-1.

 

3 отдельные провода (фаза, ноль, заземление)? кажется, это противоречит ПУЭ. Ну и плюс без внешней оболочки (которая есть в ввг) - защита уменьшается

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кажется, это противоречит ПУЭ

Точно?

Ну и плюс без внешней оболочки (которая есть в ввг) - защита уменьшается

У нас есть внешняя оболочка - кабельный канал.

 

Но выше написали, что затянут ВВГ :) .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сомневаюсь, что ввг 3*2.5 так затянете. я тут недавно в гильзу 70 мм гибкой канализационной трубы затягивал с улицы кабеля. 5*4, 3*2.5 + ftp. Трахался часа 4

 

 

Я , для таких речей використовую трубу 50мм Пнд , вона доволі жорстка і дає плавний вигин . Ну і, під час затягування кабель потрібно змащувати .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я , для таких речей використовую трубу 50мм Пнд , вона доволі жорстка і дає плавний вигин . Ну і, під час затягування кабель потрібно змащувати .

 

офтоп :o

 

не смогли установить при заливке фундамента - точнее, не смогли согнуть так, чтобы встало в нужное место. а сммазывать боюсь - не знаю, как отразится смазка на долговечности изоляции.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что то вы не в те дебри полезли,человек всего лишь задал конкретный вопрос насчёт подрозетников в плитке.

Отвечаю конкретно-провод прокладывается с запасом,а подрозетники в привязки к раскладки плитке устанавливает плиточник.Хотя обычно электрики сами натулят подрозетников по проекту,а потом плиточнику приходится их переустанавливать,причём по нескольку раз,бо проекты мебельщиков тоже имеют свойство менятся .Так что Ваша задача просто оставить концы хоть по пол метра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні , Ввг Нгд 3*2,5 розетки , та ввг Нгд 3*1,5 свіло.

Затягуються на "Ура".

:rolleyes: А зачем Вы подводите к розетке сечение 2.5? Сколько киловатт Вы хотите снимать с той розетки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неправильный вопрос. Какой автомат будет установлен на проводе, подведенном к розетке. Традиционно ставится С16 - поэтому 2,5 мм2 в самый раз. Конечно если будет стоять автомат С10 - тогда можно рассмотреть и 1,5 мм2.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неправильный вопрос. Какой автомат будет установлен на проводе, подведенном к розетке. Традиционно ставится С16 - поэтому 2,5 мм2 в самый раз. Конечно если будет стоять автомат С10 - тогда можно рассмотреть и 1,5 мм2.

Так я-ж не про автоматы, я-ж конкретно про розетку. Смысл в неё пихать 4 потому-что автомат на 25?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смысл в неё пихать 4 потому-что автомат на 25?

Нельзя автомат на 25, потому что розетка на 16. Ну если это обычная розетка, конечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нельзя автомат на 25, потому что розетка на 16. Ну если это обычная розетка, конечно.
:D Та то Вы им льстите - 16. Обычная (с рынка) дай Бог 10. И то, если не регулярно и если не вилкой отключать нагрузку :D.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:rolleyes: А зачем Вы подводите к розетке сечение 2.5? Сколько киловатт Вы хотите снимать с той розетки?

Звідки я знаю, що в майбутньму може в ту розетку впихатись , але, 2,5 витримає більшість домашніх приладів без шкоди для себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки я знаю, що в майбутньму може в ту розетку впихатись , але, 2,5 витримає більшість домашніх приладів без шкоди для себе.

:D Во-во. Себе так и делал. Не заморачиваясь. А теперь задумался: а нахрена? Что-бы мобильник заряжать? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...