Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Возможно ли поставить секционные гаражные ворота.? ворота?

ksyshka

Рекомендовані повідомлення

photos.app.goo.gl/thXcdfEfWwqEGLJ79 Добрый день. нужны ворота с установкой, доставкой, автоматикой, гараж не будет отапливаться. Ширина ворот 5000 высота 2250.В левом углу вот такая ситуация с потолком, позвонила в одно место, говорит-не получится, не хватает высоты притолока. Ворота нужны более менее бюджетные, но надежные и красивые,чтоб через год не выгорели и не сломались , так как часто пользуемся, цвет золотой или темный дуб. Предложите варианты, находимся в 120 км от Киева в сторону черкас. Фото прилагаю. Змінено користувачем ksyshka
Фото добавила
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то занизьте трохи висоту, доваривши до 130 мм перетинки. і поставте ворота з низьким підйомом та пружинами позаду.

дорожче на 7-10%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то занизьте трохи висоту, доваривши до 130 мм перетинки. і поставте ворота з низьким підйомом та пружинами позаду.

дорожче на 7-10%

 

В планах купити вищий автомобіль, а як не пройде потім? А ще якісь варіанти є? Залишити так як є, хто може запропонувати і установити. Ви говорите про вартість. Я ще навіть не знаю скільки будуть коштувати мої ворота.

 

Добавлено через 2 минуты

В планах купити вищий автомобіль, а як не пройде потім? А ще якісь варіанти є? Залишити так як є, хто може запропонувати і установити. Ви говорите про вартість. Я ще навіть не знаю скільки будуть коштувати мої ворота.

 

Цей чоловік пропонує тільки алютех и хорман, але хорман дуже дорогий на скільки я знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я свого часу колеса на машині спускав щоб заїхати. Бо рейлінги заважали. :-)

Правда було це тільки раз.

Наскільки вище? "кукурузника" 200-го?

Поставте ролети, вони ззовні кріпляться.

Правда захищають переважно від поглядів і у експлуатації геморні, та зате не вкрадуть висоту.

Хьорманн - так, не дуже дешеві.

Алютех я б теж дешевими не назвав. Але якщо Вам треба не одноразовий товар - краще доплатити.

Хоча, вангую, справа завершиться металевими воротами. Розпашними.

Їх, до речі, також можна автоматизувати :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я свого часу колеса на машині спускав щоб заїхати. Бо рейлінги заважали. :-)

Правда було це тільки раз.

Наскільки вище? "кукурузника" 200-го?

Поставте ролети, вони ззовні кріпляться.

Правда захищають переважно від поглядів і у експлуатації геморні, та зате не вкрадуть висоту.

Хьорманн - так, не дуже дешеві.

Алютех я б теж дешевими не назвав. Але якщо Вам треба не одноразовий товар - краще доплатити.

Хоча, вангую, справа завершиться металевими воротами. Розпашними.

Їх, до речі, також можна автоматизувати :-)

Розпашні ворота навіть не розглядаю, заважатимуть виїзду автомобіля, тобто тільки занижати пройом? Ви звідки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поміряйте скільки від початку перетинки до тієї труби. потім зрозумієте на скільки треба доварити, щоб всунути туди 125 мм перетинку.

ворота алютех поріжуть під любий розмір, кратний 5 мм.

912544830_.jpg.5a34cf5a4bb91f750add80d0c37e4dfb.jpg

690320527_.jpg.945150d8164dcd83c0e844b240d38797.jpg

555.jpg.3689d6d395fe774c6361df44a64a90f6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я схеми зробив для 2250. думаю самі відмінусуєте під необхідний Вам розмір після промірів.

а я з Білої Церкви, там головне, є філія у Харкові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я схеми зробив для 2250. думаю самі відмінусуєте під необхідний Вам розмір після промірів.

а я з Білої Церкви, там головне, є філія у Харкові.

. Висота до труби 80 мм, тобто доварити треба 45 мм. Я вірно розумію, бо мені сказали мінімум 260 мм, щоб поставити торсіонні пружини. Можете мені прорахувати вартість воріт з установкою і доставкою?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доваріть 50-ту трубу, і буде нормально.

260 (у алютех від 210) - то для стандартного монтажу.

Чому не дали ціну низького - не знаю.

Можливо всередині приміщення є якісь моменти.

Ціну я дати можу, та от тільки транспортні витрати вкусять за гаманець добряче :no:

Пришліть, будь ласка, адресу електронної пошти чи номнр якогось месенджера, можна у приватні. І я зроблю розрахунок вартості по 2 типам воріт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

photos.app.goo.gl/thXcdfEfWwqEGLJ79 Добрый день. нужны ворота с установкой, доставкой, автоматикой, гараж не будет отапливаться. Ширина ворот 5000 высота 2250.В левом углу вот такая ситуация с потолком, позвонила в одно место, говорит-не получится, не хватает высоты притолока. Ворота нужны более менее бюджетные, но надежные и красивые,чтоб через год не выгорели и не сломались , так как часто пользуемся, цвет золотой или темный дуб. Предложите варианты, находимся в 120 км от Киева в сторону черкас. Фото прилагаю.

 

Поставьте на наружную стену, ролетные антивандальные, стальные ворота Хардвик...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставьте на наружную стену, ролетные антивандальные, стальные ворота Хардвик...

 

Ворота с ручным управлением. Устанут крутить кардан для открывания-закрывания + ручное управление и аварийная разблокировка слабое место у ролеты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доваріть 50-ту трубу, і буде нормально.

260 (у алютех від 210) - то для стандартного монтажу.

Чому не дали ціну низького - не знаю.

Можливо всередині приміщення є якісь моменти.

Ціну я дати можу, та от тільки транспортні витрати вкусять за гаманець добряче :no:

Пришліть, будь ласка, адресу електронної пошти чи номнр якогось месенджера, можна у приватні. І я зроблю розрахунок вартості по 2 типам воріт

Доброго дня Віктор,вибачаюсь, що потурбувала Вас, вчора замовила ворота ближче до себе, хоча аби ви були ближче, то точно замовила би у Вас. Видно, що Ви професіонал свого діла. Дуже Вам дякую за консультацію і вибачаюся, що відібрала у Вас час.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ворота с ручным управлением. Устанут крутить кардан для открывания-закрывания + ручное управление и аварийная разблокировка слабое место у ролеты.

 

 

Почему с ручным, в запросе автоматические. Хардвик только с автоматикой продаем, они очень тяжелые и пружины не потянут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня Віктор,вибачаюсь, що потурбувала Вас, вчора замовила ворота ближче до себе, хоча аби ви були ближче, то точно замовила би у Вас. Видно, що Ви професіонал свого діла. Дуже Вам дякую за консультацію і вибачаюся, що відібрала у Вас час.

 

Все, немає Вам пробачень! :-)

Правильне рішення замовити ближче до себе. Добре що змогли підказати рішення. Мабуть, форум для того і є.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Доброго дня Віктор,вибачаюсь, що потурбувала Вас, вчора замовила ворота ближче до себе, хоча аби ви були ближче, то точно замовила би у Вас. Видно, що Ви професіонал свого діла. Дуже Вам дякую за консультацію і вибачаюся, що відібрала у Вас час.

 

Доброго дня!

Чим закінчилась епопея з воротами? Поставили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...