Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вікна "ВИМАН" (КОРСА)

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

-NAUM-

 

Придбав в Сергія вікна від компанії КОРСА.

З вікнами я працюю не перший день, можу сказати, що виробництво КОРСА мене приємно вразило. Приділено багато уваги деталям, які я вважаю важливими, супер підгонка склопакетів по розмірам, як наслідок реально працююче бокове розклинювання, чистота та акуратність зборки, наявність герметизуючих "ковбасок" в підвіконному профілі... З далеку все як у всіх, а коли пощупаєш то розумієш що, як я писав вище, приділено багато уваги дрібничкам.

 

Тут мої вікна і їх монтаж (ставив сам).

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=199817&page=24

attachment.php?attachmentid=612562&d=1523736862

attachment.php?attachmentid=612563&d=1523736899

attachment.php?attachmentid=612570&d=1523738143

 

Вікна купувалися за програмою IQEnergy. За це окрема подяка Сергію та їх компанії ВИМАН. Це Він запропонував скористатися цією програмою, організував все що міг і не міг в оформленні кредиту. Видав бездоганний повний пакет документів для отримання компенсації. Саме завдяки цій програмі я взяв вікна кращі ніж планував, а точніше з дорожчими склопакетами, тепер в мене 4і-криптон-4-криптон-4і.

 

РЕКОМЕНДУЮ :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме завдяки цій програмі я взяв вікна кращі ніж планував, а точніше з дорожчими склопакетами, тепер в мене 4і-криптон-4-криптон-4і.

 

На пластикову дистанцію не наважилися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На пластикову дистанцію не наважилися?

 

Дууже дорого і як запевнили мене фахівці, в такому широкому і двокамерному пакеті вона не така вже й ефективна, за нею варто гнатися в однокамерних пакетах. Та і по грошам, я й так виліз за рамки свого бюджету, тому... досить з мене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

перед тим як замовляти вікна в Сергія (Виман), я курив форум і шукав всі теми з ним, в тому числі цю, то ж для мене ця тема вже баян... Але звісно такі речі вплинули на мій вибір, тому я й погодився на пропозицію Сергія. Хороша і не заплямована репутація - це рідкість в наш час...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а подскажите, какая примерно разница в цене окна с пластиковой дистанционной рамкой и обычной ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а подскажите, какая примерно разница в цене окна с пластиковой дистанционной рамкой и обычной ?

 

Если 4i-12Kr-4-12Kr-4i от Корсы, то 20-25%.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если 4i-12Kr-4-12Kr-4i от Корсы, то 20-25%.

 

ну это очень грубый ориентир

 

правильнее просчитывать, так как на цену влияет и пр. система и ее цвет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильнее просчитывать, так как на цену влияет и пр. система и ее цвет

 

Это наценка к стоимости стеклопакета.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...