Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

Раптово я б запропонував поставити патрон röhm supra sk e ))) Щоправда зараз їх ставить лише маловідомий виробник Fein, ну ще деволт ставив раніше на свої шуріки.

 

 

О до речі а бачив хтось аналоги цього патрону (можна без індексу "е") на 1/2ush китайського виробництва? Ну хоча б просто самозатискний? Бо 70$ трохи жаба давить віддавати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.. Бо 70$ трохи жаба давить віддавати.

Жаба права. Добавив всего 30$ можно взять хорошую тушку, вменяемого по ценам бренда, с хорошим стоковым патроном, даже в Украине..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раптово я б запропонував поставити патрон röhm supra sk e )))

 

 

Для чого шурику півкілограмовий молоток замість патрона :lol:

 

Добавлено через 1 минуту

Жаба права. Добавив всего 30$ можно взять хорошую тушку, вменяемого по ценам бренда, с хорошим стоковым патроном, даже в Украине..

 

Так, але якщо в тебе Milwaukee 1-2 генерації, то це не про них :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто перепаковував нікель-кадмієві аку на літіонні?

бо маю вдома шуруповерт на 20.4 вольта Т.І.Р. з ударною функцією,сьогодні звонив питав то за 5 літієвих контроль заряду та зарядне на 21 вольт 890 грн.літійєві аку на 2400 китай LiitoKala або з аку Sony VTC-5 на 2600 то той комплект уже буде 1148 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепакував собі 18v Skil. Замовляв усе на Алі. Обійшлося менше 500 грн. Це чотири Liitokala 3000mAh, плата BMS та модуль 5A DC CC/CV. Вчора товаришу по роботі заказав комплект на 14,4-вольтовий шурік. Для нього досить трьох банок. Заплатив менше 350 грн.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто перепаковував нікель-кадмієві аку на літіонні?

бо маю вдома шуруповерт на 20.4 вольта Т.І.Р. з ударною функцією,сьогодні звонив питав то за 5 літієвих контроль заряду та зарядне на 21 вольт 890 грн.літійєві аку на 2400 китай LiitoKala або з аку Sony VTC-5 на 2600 то той комплект уже буде 1148 грн.

 

 

 

 

Перепаковывал 12вольтовый бош. Крутит теперь шо дурной. На радиорынке аккумы и плата обошлись около 600грн, паял сам

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепакував собі 18v Skil. Замовляв усе на Алі. Обійшлося менше 500 грн. Це чотири Liitokala 3000mAh, плата BMS та модуль 5A DC CC/CV. Вчора товаришу по роботі заказав комплект на 14,4-вольтовий шурік. Для нього досить трьох банок. Заплатив менше 350 грн.

 

 

Вы шутите?

Для 18В надо 5 банок, а вот для 14,4 - 4 банки...

 

 

Кстати, обратите внимание какой ток допускает "курок"... Часто это 15-20А, а хороший литий может и 30А дать... Это одна из причин встраиваемой защиты в таких шуриках...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы шутите?

Для 18В надо 5 банок, а вот для 14,4 - 4 банки...

то виходить якщо в моєму шуріку 20.4 вольта аку то треба 6 банок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не шучу. И с математикой дружу. Чисто теоретически на 18-ти вольтовый шурик нужно ставить 5 банок, а на 14,4 - 4. Но на практике всё немножечко не так. Есть ещё такой параметр, как внутреннее сопротивление источника питания. Так вот у четырёх литиевых банок это сопротивление намного меньше, чем у 15-ти никель-кадмиевых. Это приводит к тому, что при максимальном токе нагрузки, напряжение на батареях почти одинаковое. Если по простому, то от пяти банок с шурика при работе начинает валить дым.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то виходить якщо в моєму шуріку 20.4 вольта аку то треба 6 банок?

 

То виходить

18/3,6=5, те саме що й 21/4,2=5 - те що бачите в європейській та американській лінійці інструмента.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То виходить

18/3,6=5, те саме що й 21/4,2=5 - те що бачите в європейській та американській лінійці інструмента.

то можна на 5 збирати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не шучу. И с математикой дружу. Чисто теоретически на 18-ти вольтовый шурик нужно ставить 5 банок, а на 14,4 - 4. Но на практике всё немножечко не так. Есть ещё такой параметр, как внутреннее сопротивление источника питания. Так вот у четырёх литиевых банок это сопротивление намного меньше, чем у 15-ти никель-кадмиевых. Это приводит к тому, что при максимальном токе нагрузки, напряжение на батареях почти одинаковое.

 

Все звучить вкрай дивно. На 4х трохи розряджених li-ion буде 14В

 

Це вже в ноль розряд для 18В Ni-Cd.

 

Про яку потужність можна говороити?

 

Если по простому, то от пяти банок с шурика при работе начинает валить дым.

 

А ви точно це перевіряли більш ніж на одному шурі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про яку потужність можна говороити?

 

По відчуттям потужність зросла. Коли був кадмій, то заряд батареї добре відчувався по обертам під нагрузкою. Зараз легко злизує біти на майже повністю розряджених.

 

А ви точно це перевіряли більш ніж на одному шурі?

 

На переробку шуріка мене надихнув ролік на ютубі Алекса Гувера. В нього на сайті все дуже добре розглянуто. Але чомусь про 18-вольтові нічого взагалі. Тоді поліз у гугл. Якщо поставити питання досить конкретно, то досить швидко можна знайти відповідь. Надибав допис хазяїна мебельної фірми, який на декілька шуріків зразу поставив 5S, а потім на всіх познімав зайві елементи. Саме з таким формулюванням - "бо горять".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про 18-вольтові нічого взагалі.

про 18 вольтові є,а от про 20.4 не зустрічав,але наступного тижня думаю перероблю на літієві на 5 банок .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот стою перед выбором макита или метабо 14.4 в . сейчас спарки никель -кадмиевый тоже 14.4 уже 8 лет в стройках потихоньку сдаются аку и кнопка начинает барахлить . если бы выпускали такой же- брал бы не задумываясь . современные на 10.8 для постоянки мало. что порекомендуете ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот стою перед выбором макита или метабо 14.4 в . сейчас спарки никель -кадмиевый тоже 14.4 уже 8 лет в стройках потихоньку сдаются аку и кнопка начинает барахлить . если бы выпускали такой же- брал бы не задумываясь . современные на 10.8 для постоянки мало. что порекомендуете ?

 

 

Первое что бы я рассмотрел — целесообразность покупки шурика именно на 14,4В. Если не очень обращать внимание на Бош и Макиту, то ВНЕЗАПНО основной выбор шуриков находится в позициях 3 и 5 батарей (10,8(12) и 18(20)В соответственно). У многих брендов на 4 батареи нет вообще ничего или ситуация в стиле 3б=65мод, 4б=2мод, 5б=105мод инструмента (Милка). И лишь у Боша и Макиты отношение не столь плачевно, но тоже отнюдь не в пользу 14,4В. Просто 3Б дает возможность упаковать батарею в рукоять не сделав её толстенной и отказаться от башмака (Деволт — пожалуй исключение), а на 4Б рукоять выйдет толстовата и потому уже нужен башмак а разница не так и велика в обе стороны и все производители в основном фокусируются на 10,8 и 18В.

 

 

По маркам:

- У Макиты была проблема с переключателем скоростей а именно его нечеткой работой отчего на никель-кадмиевых шуриках умирают редукторы. Пофиксили ли её — не в курсах. Но внешне переключатель тот же. Встречается у них и придурь в стиле "контрболт патрона под прямой шлиц (тут должно быть изображение офигевшего Джеки Чана). А так впечатление у меня неплохое о них.

 

- С шуриками Метабо не работал но отзывы положительные. Мне они без практики сравнения нравятся больше, чем макитовские.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Я подивляюсь зараз на 14,4В Metabo BS 2*2Агод.

Чому не на 10,8 Powerma? тому що 10,8 без башмака мені незручно товста ручка.

Є 10,8 з тонкою ручкою Мakita та Dewalt. Але там м'який момент 13Нм, вага біля 1,1кг.

 

мені здається Metabo BS 14,4 із моментом 20Нм більш універсальний і має вагу 1,2кг, що не набагато важче. І акця у січні 3500 грн комплект у кейсі із 2 Акб.

І ще я не дуже вірю у 13Нм на 10,8В. бо ті ж самі 13Нм у мене в старому NiCd 12В Bosch заявлені при тій же швидкості 400об/хв.

Що там могло технологічного відбутися що із меншої напруги навчилися знімати більший крутний момент? той же двигун постійного струму, той же рудуктор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я подивляюсь зараз на 14,4В Metabo BS 2*2Агод.

Чому не на 10,8 Powerma? тому що 10,8 без башмака мені незручно товста ручка.

Є 10,8 з тонкою ручкою Мakita та Dewalt. Але там м'який момент 13Нм, вага біля 1,1кг.

 

мені здається Metabo BS 14,4 із моментом 20Нм більш універсальний і має вагу 1,2кг, що не набагато важче. І акця у січні 3500 грн комплект у кейсі із 2 Акб.

І ще я не дуже вірю у 13Нм на 10,8В. бо ті ж самі 13Нм у мене в старому NiCd 12В Bosch заявлені при тій же швидкості 400об/хв.

Що там могло технологічного відбутися що із меншої напруги навчилися знімати більший крутний момент? той же двигун постійного струму, той же рудуктор.

 

В Metabo PowerMaxx BS товста ручка? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Metabo PowerMaxx BS товста ручка? :shock:

Чому не на 10,8 Powerma? тому що 10,8 без башмака мені незручно товста ручка.

Дивіться за зразок зручної мені ручки Dewalt DCD710

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому не на 10,8 Powerma? тому що 10,8 без башмака мені незручно товста ручка.

 

Power Maxx BS Quick не пробовали подержать? Ручка тоньше чем в обычном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що там могло технологічного відбутися що із меншої напруги навчилися знімати більший крутний момент?

 

Ну, для 18В шурів вже 125Нм досягли, а раніше було 30-60Нм.

 

Потужність дорівнює U*I. При меньшій напрузі можна збільшити струм.

 

 

той же двигун постійного струму, той же рудуктор.

 

Угу, ось і машини всі однакові - 4 колеса да руль...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При меньшій напрузі можна збільшити струм.

І силові літієві акумулятори можуть видавати значний струм без особливих проблем (30 А без питань). А от нікілеві акуми - ой.

Угу, ось і машини всі однакові - 4 колеса да руль...

Зараз вже нікого не дивує бустер чи як там його називають - коли свинцевий 15 кг акум в машині не новий й не може завести - підключають літій-полімерну батарею вагою пів кіло, яка в руці вміщується. І нормальо стартують авто - бо літієвий акумулятор віддає більшу потужність без значної просадки напруги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Power Maxx BS Quick не пробовали подержать?

 

А ви пробували подержати Dewalt? Про що вам вопрошающий говорить?

 

 

 

Ручка тоньше чем в обычном.

 

В чом таком обычном?

 

В "обычном" Dewalt, Makita чи Milwaukee ручка тоньша, зручніша та ергономічніша.

 

Зручні та ергономічні в повному значені слова лише останні 10,8 Bosch(наприклад, Bosch Professional GSR 120) та 12В Milwaukee.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...