Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вислухаю поради що до запланованої мною СО

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

1. Можно 25

 

2. Не принципово

 

3. Паралельно и только паралельно

 

4. Берите 6ку, будет нормально

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

779967398_.thumb.jpg.bf07a0933869fb3bbb736cc0f26b93db.jpg

 

Між гідрострілкою і колекторами ППР32мм, між котлом і стрілкою ППР 25мм. Все вірно?

Тепер немає зауважень?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назріло ще одне питаннячко:

 

Мені потрібно на сходовій клітині зробити шматочок теплої стіни. Робитиму тією ж трубою, що і ТП (Фірат РЕХ 16*2). Стіна з газоблока. Мене цікавить які треба розміром штроби робити для труби? 20*20, чи 40*40, щоб труба там себе нормально почувала і стіна не давала в майбутньому дефектів типу тріщин чи висипання??? Чим замуровувати трубу? Клейовими сумішами чи раствору з пластифікатором наколотити?

 

ПС: маю ще думку зробити невелику штробу і замазати клейом, а потім приклеїти на верх гіпсокартон, щоб не паритися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось не густо з підказками...

Мінімальний радіус вигину РЕХb - 8 діаметрів? Це виходить що при прокладанні в стіні зійкою (щоб повітря виходило наверх до колектора з спускніком) шаг труби буде 2*8*d= 2*8*16=260? А я хотів 100-150мм закатать... Упс...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порад 0

Тому прийняв рішення самостійно.

 

1. Купив гідрострілку. Маю лишній новий циркуляційний насосос. Але спочатку змонтую систему котра працюватиме від котла - без окремого насоса і гідрострілки. Під котлом залишається місце, передбачене для встановлення ГС і насоса. Якщо до роботи системи з насосом що має частотнне керування будуть зауваження, то за пару годин система переробиться (додам вже куплену ГС і насос). Тобто проведу експеримент. Вирішив так спробувати бо: а) було б ідеально щоб система робила на одному насосі, б) мені позавчора показали таку систему на точно такому котлі без ГС, працює вже кілька років - всі довольні.

P90519-125206-min.thumb.jpg.77685a888c505d10c557c58298cf70a7.jpg

 

 

2. Теплу стіну робитиму двома контурами зі зміщенням в 130мм. Отримаю шаг укладки труби 130мм. Штроби не великі, замажу плиточним чи газоблочним клейом. Поверх стіна на перлфікс обклеїться гіпсокартоном.

TC.jpg.e97cad4e8a3255fc1d4bc7aab7ca3eef.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается, трубы будут пересекаться?

Насколько помню, для теплых стен есть проблема с развоздушиванием. Для этого (но и не только) применяют трубу 10 мм. Там есть и другие методы, я не помню. Уточните у Андрея.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З розвоздушкой проблем не буде.

Ця стіна нижче рівня пола і колекторів і труби в ній під кутом закладу.

Щойно був на місті, подивився, хз, моде кину там з шагом 260 та і все...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...