Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Виступ монолітного перекриття за край стіни

Тушелюб

Рекомендовані повідомлення

Вітаю усіх, панове.

 

Домурували мені майстри другий поверх і починаю перекривати його монолітним перекриттям під дах. Так сталося, що є потреба випустити це перекриття на 1 м назовні за опорну стіну на всю її довжину (щоб продовжити дах для накривання від дощу неіснуючого поки що балкону). Висота у два поверхи не дає змоги підперти від землі опалубку, що виступає. Як це правильно робиться ?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сложная какая-то схема. Выступающая плита это же мостище холода. Как с этим бороться предполагаете?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сложная какая-то схема. Выступающая плита это же мостище холода. Как с этим бороться предполагаете?

 

У чому складність самої схеми не зрозумів. Складність бачу в реалізації опалубки під зовнішній виступ плити. А от з холодом - то явний мінус. Але нема на то ради - доведеться терпіти і більше палити :(. Або відмовитися від накривання балкона.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покажіть картинку того що хочете отримати, покищо не зовсім зрозуміло концепцію
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покажіть картинку того що хочете отримати, покищо не зовсім зрозуміло концепцію

 

010719.1562917865.jpg

 

Спочатку для входу в будинок планувалася невелика тераса, тому і балкон не планувався. Побачив у товариша і вирішив зробити собі ганок, як на картинці. Буду доливати фундамент, мурувати ганок і його дах буде терасою для 2-го поверху. Оце її і хочу накрити дахом. Зрозуміло, що добре б спочатку зробити ганок і тоді підперти опалубку виступу не буде проблем. Але то багато роботи, а хочу накрити будинок дахом ще до зими.

 

П.С. Випустити хочу перекриття другого поверху. На 1 м перекриття, ще 60 см сам дах і разом 1.60 м мають накрити балкон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из чего стены и какая их толщина?

Первое, что приходит в голову это не делать плиту монолитной, а сделать две отдельные с опиранием на стену общую для дома и веранды и разрывом заполненным ЭППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из чего стены и какая их толщина?

Первое, что приходит в голову это не делать плиту монолитной, а сделать две отдельные с опиранием на стену общую для дома и веранды и разрывом заполненным ЭППС.

 

Несуча стіна в 1.5 повнотілої цегли. Розривати плиту ніяк не можна, бо на тому виступі в 1 м буде триматися край даху і міцність там має бути достатня. Власне монолітність та верхня підсилена сітка армування мають це забезпечити. Та зле з тим холодом, звісно, але цим вже мушу пожертувати.

 

Добавлено через 1 минуту

Ви про оцю частину що я обвів червоним?

 

Саме так. Правда, Ви обвели край даху. А реально там плита виступає на метр, а потім ще 60 см просто краю даху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Несуча стіна в 1.5 повнотілої цегли. Розривати плиту ніяк не можна, бо на тому виступі в 1 м буде триматися край даху і міцність там має бути достатня. Власне монолітність та верхня підсилена сітка армування мають це забезпечити. Та зле з тим холодом, звісно, але цим вже мушу пожертувати.

 

край даху буде важити значно менше самої плити :)

Я вважаю, що там не потрібно ніякого монолітного перекриття. Питання можна вирішити просто конструкцією самого даху, або підняти над перекриттям в цій частині ще трохи стіну (аттікова стіна) і випустити стропила далі, або просто замість монолітного перекриття випустити балки даху поверх моноліту, або... ще тища і один варіант :)

Дах краще опирати по осі стіни, а не за її межами. Подивіться як роблять широкі карнизи дахів.

 

Добавлено через 51 секунду

Саме так. Правда, Ви обвели край даху. А реально там плита виступає на метр, а потім ще 60 см просто краю даху.

 

Що заважає випустити край даху на 160см а не на 60см?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

край даху буде важити значно менше самої плити :)

Я вважаю, що там не потрібно ніякого монолітного перекриття. Питання можна вирішити просто конструкцією самого даху, або підняти над перекриттям в цій частині ще трохи стіну (аттікова стіна) і випустити стропила далі, або просто замість монолітного перекриття випустити балки даху поверх моноліту, або... ще тища і один варіант :)

Дах краще опирати по осі стіни, а не за її межами. Подивіться як роблять широкі карнизи дахів.

 

Добавлено через 51 секунду

 

 

Що заважає випустити край даху на 160см а не на 60см?

 

Праві Ви на 100%. Це було б ідеально. Я спочатку так і задумав.

 

Але в силу обмежених фінансів будуюся "внатяг" різними бригадами дешевших виконавців, оскільки на сер’йозних майстрів грошей бракне. Ті, що є - на 160 см випускати дах не вміють і , відповідно, відмовляють. Втім, Ваші слова мені виглядають правильними - то було б куди дешевше і без всяких там танців з бубнами. Таки вернуся до Вашої ідеї.

 

Вельми вдячний за пораду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...