Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Водоканал, промивка, хімбаканаліз?

porterlv

Рекомендовані повідомлення

Черговий лист, строк на подачу апеляції поновлено, апеляцію подали, слухання призначено на 02,02,2016р. Далі буде.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Слухання відбулось за розкладом, проговорили годину. Суддя змістив акцент уваги у не вигідний мені ракурс "водоканал не монополіст", сперичались. Прозвучало цікаве питання - "Чи були випадки коли роботи по підключенню проводив не водоканал а інша фірма"? Дивно але ні антимонопольний не зміг заперечити ні водоканал підтвердити... Оголосили перерву. Наступне слухання 16,02.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ще одна година суперечок юристів. Водоканал підтягнув адвоката чи юриста, наче стороннього. Мені слово не перепало цього разу, лише пару реплік. І дуже шкода, бо на столі у мене красувався страшно ржавий водяний фільтр. Хоча, колегія зацікавилась, що це, повністю показати і пояснити мені не вдалось. Один суддя зазначив, що він прекрасно розуміє, бо сам дома таке бачить. Флешмоб по суті провалився :)

Надана водоканалом додаткова макулатура особливо нічого не змінила. Крім того подана з процесуальними порушеннями. Антимонопольний надав пояснення, судді завагались і оголосили перерву. На думку антимонопольників це дуже добре досягнення. Бо суд був схильним поміняти рішення першої інстанції а зараз вагається. Колегія боїться наслідків по преценденту.

Наступне слухання 22,02.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Півтори години юридичної м'ясорубки... Водоканал кидається в сторони. То вони монополіст то ні, то обов'язково мити то ні, придираються до окремих слів і тезисів. :fool:

Статті, накази, норми перемішались, в голові бардак... Фраза іншого судді "нє, ну, мити потрібно обов'язково" доволі однозначна. Нашу позицію колегія не чує, наголошують на "наслідки" та "а як же Ваша безпека" ітд. Мене теж вислухали, і факти і приклади. Проте це без толку... На зауваження про купу порушень водоканалом. не проведення робіт по факту, не відповідність фактичної якості води заявленій, я отримав очевидну відповідь - не в рамках даної справи...

Після півтори годин оголошено перерву на 5 хв. Після перерви слухання перенесено на 25,02. Колегії потрібно подумати над рішенням. 25-го, мабуть, просто зачитають рішення. Шансів мізер. Антимонопольний готовий іти до кінця і у випадку програшу будуть подавати на касацію.

Далі буде...:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Засідання розпочалось вчасно. Либа від віха до вуха залученого водоканалом юриста дала зрозуміти. що чуда не буде. Зайшли до залу, усіх перепитали "чого ви хочете?", далі нарадча кімната і рішення апеляційного суду: "задовільнити позов частково, пункти такі-то".

Якщо розшифрувати, то повний провал :( Водоканал визнано монополістом але усі інші їх дії визнано правомірними. По суті, апеляційний скасував рішення першої інстанції і визнав дії антимонопольного не правомірними.

Антимонопольний подаватиме касаційну скаргу.

Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Розгляд відбувся, без моєї присутності (клопотав про це).

Рішеня колегії винесено 19-го. Сьогодні отримав листа із суду. Якщо коротко: рішення апеляційного суду скасовано, рішення першої інстанції у силі по усім пунктам. Тобто, антимонополісти молодці - добились справедливості.

Як рішення набуде чинності - скину скріншоти.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боже,почитал я это-прослезился.

Я счастливый человек,господа.

Дал начальнице водоканала 500гр-она говорит-"врезайся,счетчик весной поставишь."

Врезался своими силами,дом построил до весны,счетчик поставил-а они мне все доки на блюдечке.

Дай Бог им здоровья.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Ну а я продовжую продовжувати... Антимонопольний запросив у мене новий варіант договору пропонованого водоканалом на аналіз відповідності закону. Казали, що беруться за контроль виконання рішення суду.

Поки наочно результату не бачу (не було ні листів ні повідомлень від жодної організації).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Поки антимонопольний продовжує свою роботу, до мене дзвонить якась "тп" з водоканалу і питає чи є у мене ванна і чи я миюсь, розказує щось про якісь норми.

Пояснюю, що у мене лічильник і норми мені по барабану. Та продовжує своєї, так і не може пояснити що хоче... Думаю, мо їх турбує дуже малий розхід по лічильнику (будинок не жилий). Уточнюю - ні, не розхід, "комісія має все перевірити".

Я не заперечив, на днях має бути комісія.

 

Тут питання, до чого вони можуть домахатися? Пломби є, акти підписані, усе введено в експлуатацію ними же. Якщо спробують докопатись до незначних відхилить по проекту чи якості роботи - то копають під себе. бо вони ж і робили за договором і приймали роботу, підписували акти прихованих робіт.

Внутрішні мережі їх поідеї цікавити не повинні.

Думав, мо хочуть докопатись до точок відбору (к-сті кранів)? Пригадую, при отриманні ТУ складався опитувальний лист. В самих ТУ і проекті жодного слова про к-сть точок відбору. Йдеться лише про діаметри труб підводу і проектний розхід (1 куб в добу (або 0,4 л.с).

 

То ж до чого вони можуть причепитись??? Що вони можуть перевіряти а що ні?

Чи мають вони право щось оглядати - перевіряти після лічильника?

Крім посвідчень працівників водоканалу і складання акту у двох примірниках мають показати скласти якісь документи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Пройшло понад 2 тижні, ніхто з водоканалу так і не прихолдив, більше не телефонував.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Моя епопея наближається до завершення: сьогодні прийшов лист з водоканалу з проханням надати "оригінал довідки з банку про відкриття розрахункового рахунку" для повернення коштів.

Був у водозбуті, запропонував зарахувати на особовий рахунок абонента, як аванс за послуги водопостачання - відведення. Не заперечили. :)

На днях занесу заяву.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы бы им предложили за те деньги что были проплачены давно у честь их в кубах, а потом эти кубы выбирать

а то инфляция, поднятие тарифов и прочее, сожрет всю оплату полностью за месяц

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це державна організація і мої пропозиції їм до лампочки.

По закону, за три роки пеню мають компенсувати. На більше розраховувати не варто.

Якщо вже економити копійки - можна таки перевести кошти собі на рахуток і відкрити депозит. :)

Нижче фото оригіналу листа.

Цікаво, вимога оригіналу довідки з банку це чергова мулька, щоб люди не звертались за поверненням коштів (адже повертають не лише мені а ВСІМ з кого неправомірно стягнули ті кошти за 3 роки), чи юридична необхідність?

Чи можуть (мають) вони повернути кошти, наприклад, на картковий рахунок приватбанку, що людина вкаже у заяві? Чи юридично це не можливо і потрібен саме розрахунковий рахунок для фізичної особи?

DSC09824.thumb.JPG.ce6a53aa8bca736e00ce334b9a97f564.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це державна організація і мої пропозиції їм до лампочки.

По закону, за три роки пеню мають компенсувати. На більше розраховувати не варто.

Якщо вже економити копійки - можна таки перевести кошти собі на рахуток і відкрити депозит. :)

Нижче фото оригіналу листа.

Цікаво, вимога оригіналу довідки з банку це чергова мулька, щоб люди не звертались за поверненням коштів (адже повертають не лише мені а ВСІМ з кого неправомірно стягнули ті кошти за 3 роки), чи юридична необхідність?

Чи можуть (мають) вони повернути кошти, наприклад, на картковий рахунок приватбанку, що людина вкаже у заяві? Чи юридично це не можливо і потрібен саме розрахунковий рахунок для фізичної особи?

 

у карточного счета в банке есть расчетный счет

надо просто прийти в банк и обьяснить им что вам надо

так что это не есть проблема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Alex_kr

це загальновідомо, і не оспорюється.

Питання правомірності вимоги "оригіналу довідки". Чому не просто надати потрібні реквізити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Alex_kr

це загальновідомо, і не оспорюється.

Питання правомірності вимоги "оригіналу довідки". Чому не просто надати потрібні реквізити?

 

типо они за вас беспокоятся, а вдруг вы ошибетесь в своих реквизитах :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Блин могу только позавидовать выдержке и желания разобраться во всех деталях.

Если - бы у нас было прецедентное правосудие , то разорили -бы все водоканалы :flag1:.

Спасибо Вам за результат , но как наклонять на местах ((((.

 

Добавлено через 1 минуту

Сейчас только начал задавать вопросы по воде и канализации и уже понимаю , что попадаю на не малые деньги и похоже не в структуры , а решалам....

Уже думаю о септике и скважине .....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Гарну роботу ви провели, як би більше таких людей то можеб і у всій країні краще стало. Теж намагаюся з водоторгприладом бодатися і поліцію заставити працювати.:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Большое спасибо Вам за вашу работу!

Благодаря Вам страна становится добрее к людям!

Удачи Вам!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Прийшла бумажка з Водоканалу про укладення нового договору у звязку з введенням закону №2189 про "Житлово комунальні послуги" від 01,05,2019р. пропонують їхати до них. :(

 

Це усім таке чи вибірково?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...